Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

300 stemmen
Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

Twee jaar geleden lieten de Rode Duivels een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de Final Four van de National League. Dat mag ze dit keer niet meer overkomen. Maar dan zal er wel een goed resultaat geboekt moeten worden in de komende thuiswedstrijden tegen Engeland en Denemarken.

Zondagavond gaan de mannen van bondscoach Roberto Martinez alvast op zoek naar revanche tegen de Engelsen na de nederlaag in de heenwedstrijd. In aanloop naar die wedstrijd sloten alvast een aantal van de grote namen bij de selectie. Zo maakten onder meer Thibaut Courtois, Dries Mertens, Toby Alderweireld, Axel Witsel en Thomas Meunier hun opwachting.

Ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, in afwezigheid van Eden Hazard misschien wel de belangrijkste veldspelers, werden donderdag verwelkomd in Tubeke. Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat het duo het voorlopig bij een individueel programma hield. Dat was overigens ook het geval bij Jérémy Doku, Dedryck Boyata en Jason Denayer. Normaal gezien geraakt het vijftal wel tijdelijk fit.

UPDATE 22u35

Ook de grote namen arriveerden intussen dus bij de selectie, maar dat was niet het enige nieuws dat viel te rapen in Tubeke. Zo heeft Roberto Martinez namelijk beslist om Hannes Delcroix en Gaetan Coucke bij de selectie te houden. Dat weet Het Laatste Nieuws te melden. Oorspronkelijk was het nochtans de bedoeling dat zij terug zouden afzakken naar de U21, die een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Bosnië-Herzegovina. Sebastiaan Bornauw en Charles De Ketelaere voegen zich wél bij de beloftenkern.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Begrijpelijke beslissing?

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

108
108
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

40
40
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

11
11
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

125
125
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

51
51
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

54
54
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

41
41
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

292
292
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

176
176
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

217
217
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

114
114
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

148
148
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

362
362
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

284
284
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

237
237
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

199
199
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

291
291
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

234
234
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

94
94
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

56
56
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

552
552
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

241
241
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

404
404
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

187
187
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

146
146

Meer sportnieuws