Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

door
Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

Twee jaar geleden lieten de Rode Duivels een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de Final Four van de National League. Dat mag ze dit keer niet meer overkomen. Maar dan zal er wel een goed resultaat geboekt moeten worden in de komende thuiswedstrijden tegen Engeland en Denemarken.

Zondagavond gaan de mannen van bondscoach Roberto Martinez alvast op zoek naar revanche tegen de Engelsen na de nederlaag in de heenwedstrijd. In aanloop naar die wedstrijd sloten alvast een aantal van de grote namen bij de selectie. Zo maakten onder meer Thibaut Courtois, Dries Mertens, Toby Alderweireld, Axel Witsel en Thomas Meunier hun opwachting.

Ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, in afwezigheid van Eden Hazard misschien wel de belangrijkste veldspelers, werden donderdag verwelkomd in Tubeke. Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat het duo het voorlopig bij een individueel programma hield. Dat was overigens ook het geval bij Jérémy Doku, Dedryck Boyata en Jason Denayer. Normaal gezien geraakt het vijftal wel tijdelijk fit.

UPDATE 22u35

Ook de grote namen arriveerden intussen dus bij de selectie, maar dat was niet het enige nieuws dat viel te rapen in Tubeke. Zo heeft Roberto Martinez namelijk beslist om Hannes Delcroix en Gaetan Coucke bij de selectie te houden. Dat weet Het Laatste Nieuws te melden. Oorspronkelijk was het nochtans de bedoeling dat zij terug zouden afzakken naar de U21, die een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Bosnië-Herzegovina. Sebastiaan Bornauw en Charles De Ketelaere voegen zich wél bij de beloftenkern.

LEES OOK: Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Begrijpelijke beslissing?

Meest recent

Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

15
15
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

94
94
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

41
41
Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

25
25
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

104
104
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

125
125
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

236
236
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

213
213
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

193
193
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

120
120
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

56
56
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

63
63
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

536
536
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

194
194
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

283
283
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

220
220
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

298
298
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

43
43
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

259
259
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

286
286
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

170
170
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

241
241
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

164
164
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

447
447

Meer sportnieuws