Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

door
Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

Twee jaar geleden lieten de Rode Duivels een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de Final Four van de National League. Dat mag ze dit keer niet meer overkomen. Maar dan zal er wel een goed resultaat geboekt moeten worden in de komende thuiswedstrijden tegen Engeland en Denemarken.

Zondagavond gaan de mannen van bondscoach Roberto Martinez alvast op zoek naar revanche tegen de Engelsen na de nederlaag in de heenwedstrijd. In aanloop naar die wedstrijd sloten alvast een aantal van de grote namen bij de selectie. Zo maakten onder meer Thibaut Courtois, Dries Mertens, Toby Alderweireld, Axel Witsel en Thomas Meunier hun opwachting.

Ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, in afwezigheid van Eden Hazard misschien wel de belangrijkste veldspelers, werden donderdag verwelkomd in Tubeke. Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat het duo het voorlopig bij een individueel programma hield. Dat was overigens ook het geval bij Jérémy Doku, Dedryck Boyata en Jason Denayer. Normaal gezien geraakt het vijftal wel tijdelijk fit.

UPDATE 22u35

Ook de grote namen arriveerden intussen dus bij de selectie, maar dat was niet het enige nieuws dat viel te rapen in Tubeke. Zo heeft Roberto Martinez namelijk beslist om Hannes Delcroix en Gaetan Coucke bij de selectie te houden. Dat weet Het Laatste Nieuws te melden. Oorspronkelijk was het nochtans de bedoeling dat zij terug zouden afzakken naar de U21, die een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Bosnië-Herzegovina. Sebastiaan Bornauw en Charles De Ketelaere voegen zich wél bij de beloftenkern.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Begrijpelijke beslissing?

Meest recent

'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

27
27
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

16
16
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

274
274
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

306
306
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

106
106
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

261
261
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

189
189
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

164
164
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

68
68
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

78
78
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

44
44
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

206
206
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

166
166
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

222
222
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

125
125
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

216
216
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

119
119
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

78
78
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

157
157
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

335
335
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

323
323
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

216
216
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

574
574

Meer sportnieuws