Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

300 stemmen
Martinez neemt verrassende selectie-beslissing

Twee jaar geleden lieten de Rode Duivels een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de Final Four van de National League. Dat mag ze dit keer niet meer overkomen. Maar dan zal er wel een goed resultaat geboekt moeten worden in de komende thuiswedstrijden tegen Engeland en Denemarken.

Zondagavond gaan de mannen van bondscoach Roberto Martinez alvast op zoek naar revanche tegen de Engelsen na de nederlaag in de heenwedstrijd. In aanloop naar die wedstrijd sloten alvast een aantal van de grote namen bij de selectie. Zo maakten onder meer Thibaut Courtois, Dries Mertens, Toby Alderweireld, Axel Witsel en Thomas Meunier hun opwachting.

Ook Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku, in afwezigheid van Eden Hazard misschien wel de belangrijkste veldspelers, werden donderdag verwelkomd in Tubeke. Bij Het Laatste Nieuws weet men wel dat het duo het voorlopig bij een individueel programma hield. Dat was overigens ook het geval bij Jérémy Doku, Dedryck Boyata en Jason Denayer. Normaal gezien geraakt het vijftal wel tijdelijk fit.

UPDATE 22u35

Ook de grote namen arriveerden intussen dus bij de selectie, maar dat was niet het enige nieuws dat viel te rapen in Tubeke. Zo heeft Roberto Martinez namelijk beslist om Hannes Delcroix en Gaetan Coucke bij de selectie te houden. Dat weet Het Laatste Nieuws te melden. Oorspronkelijk was het nochtans de bedoeling dat zij terug zouden afzakken naar de U21, die een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd afwerken tegen Bosnië-Herzegovina. Sebastiaan Bornauw en Charles De Ketelaere voegen zich wél bij de beloftenkern.

LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Begrijpelijke beslissing?

Meest recent

Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

39
39
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

261
261
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

49
49
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

166
166
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

63
63
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

89
89
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

295
295
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

52
52
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

371
371
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

226
226
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

183
183
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

388
388
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

282
282
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

719
719
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

506
506
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

488
488
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

350
350
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

150
150
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

206
206
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

433
433
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

595
595
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

103
103
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

360
360

Meer sportnieuws