
Vandaag werden de drie genomineerden voor de Trofee Raymond Goethals bekendgemaakt. Daarbij ook opnieuw Philippe Clement, die het kleinood zowaar voor een derde keer op rij zou kunnen winnen. En die kans lijkt ook bijzonder groot.
Want zo vallen er toch vraagtekens te plaatsen bij zijn twee concurrenten: Ivan Leko en Marc Brys. Eerstgenoemde is nog maar enkele maanden aan de slag bij Antwerp, maar lijkt de bekerwinst een doorslaggevende factor te zijn geweest voor zijn nominatie. Echter kan de vraag worden gesteld of hij daar de grootste verdienste in heeft. Daarbij zou er toch oneer worden aangedaan aan voorganger Laszlö Bölöni.
Derde kandidaat is dus Marc Brys, en ook die naam kan best verrassend worden genoemd. Want hoewel hij het schitterend doet bij zijn terugkeer in de JPL met OH Leuven, valt er misschien toch meer te zeggen voor Hernan Losada of Karim Belhocine.
Losada won met Beerschot namelijk de promotiefinale ván OH Leuven, en kampeert in de stand ook vijf plaatsen boven de Vlaams-Brabanders. Karim Belhocine trekt de positieve lijn van vorig seizoen met Sporting Charleroi dan weer helemaal door, en bezet momenteel de tweede plaats in het klassement.
POLL: Wie verdiende een nominatie het meeste, afgezien van Clement?