'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

door
'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

De eigen jeugdopleiding geldt meer dan ooit als hét paradepaardje van RSC Anderlecht, maar door de financiële situatie is de club genoodzaakt om haar grootste talenten op regelmatige basis van de hand te doen. Dat was de voorbije mercato's al het geval met Sebastiaan Bornauw, Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku. Er zijn echter nog meer youngsters die hiervoor in aanmerking komen.


Albert Sambi Lokonga bijvoorbeeld, zou wel eens aan zijn laatste seizoen bij Paars-Wit bezig kunnen zijn. Maar ook Marco Kana lijkt op termijn naar het buitenland te verkassen. Dit seizoen kwam hij voorlopig amper in actie bij de eerste ploeg, desondanks blijft zijn naam op de lijstjes staan bij verschillende buitenlandse ploegen. Zo meldt het medium Il Napolista dat SSC Napoli erg gecharmeerd is door Kana.

De genoemde bron sluit dan ook niet uit dat de huidige nummer drie in de Serie A na het seizoen een poging waagt, al zal RSCA ongetwijfeld een aardig bedrag voor hem willen vangen. Bovendien heerst er nog concurrentie. Volgens Calciomercato is immers niet alleen Napoli geïnteresseerd in de diensten van het jonge talent, maar azen ook Atalanta en Lille op hem. Anderlecht zal dus mogelijk die clubs tegen elkaar uit kunnen spelen om een nog hogere transfersom te kunnen vangen.

UPDATE 12/11
Kana blijkt grof wild te zijn in Italië. Naast Napoli en Atalanta, zou immers ook Juventus een oogje hebben laten vallen op het goudhaantje van Paars-Wit. De Oude Dame werd in het voorjaar al gelinkt aan de 18-jarige en zou volgens verschillende Italiaanse bronnen nog steeds belangstelling hebben. Hoe concreet die interesse is, is echter niet geweten. Een wintertransfer lijkt in ieder geval niet tot de opties te behoren.

LEES OOK: Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Denkt u dat Kana het potentieel heeft om het tot de Europese top te schoppen?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

33
33
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

16
16
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

91
91
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

51
51
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

239
239
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

159
159
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

271
271
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

94
94
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

392
392
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

462
462
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

582
582
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

290
290
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

204
204
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

267
267
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

70
70
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

232
232
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

275
275
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

494
494
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

335
335
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

289
289
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

254
254
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

334
334

Meer sportnieuws