'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

door
'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

De eigen jeugdopleiding geldt meer dan ooit als hét paradepaardje van RSC Anderlecht, maar door de financiële situatie is de club genoodzaakt om haar grootste talenten op regelmatige basis van de hand te doen. Dat was de voorbije mercato's al het geval met Sebastiaan Bornauw, Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku. Er zijn echter nog meer youngsters die hiervoor in aanmerking komen.


Albert Sambi Lokonga bijvoorbeeld, zou wel eens aan zijn laatste seizoen bij Paars-Wit bezig kunnen zijn. Maar ook Marco Kana lijkt op termijn naar het buitenland te verkassen. Dit seizoen kwam hij voorlopig amper in actie bij de eerste ploeg, desondanks blijft zijn naam op de lijstjes staan bij verschillende buitenlandse ploegen. Zo meldt het medium Il Napolista dat SSC Napoli erg gecharmeerd is door Kana.

De genoemde bron sluit dan ook niet uit dat de huidige nummer drie in de Serie A na het seizoen een poging waagt, al zal RSCA ongetwijfeld een aardig bedrag voor hem willen vangen. Bovendien heerst er nog concurrentie. Volgens Calciomercato is immers niet alleen Napoli geïnteresseerd in de diensten van het jonge talent, maar azen ook Atalanta en Lille op hem. Anderlecht zal dus mogelijk die clubs tegen elkaar uit kunnen spelen om een nog hogere transfersom te kunnen vangen.

UPDATE 12/11
Kana blijkt grof wild te zijn in Italië. Naast Napoli en Atalanta, zou immers ook Juventus een oogje hebben laten vallen op het goudhaantje van Paars-Wit. De Oude Dame werd in het voorjaar al gelinkt aan de 18-jarige en zou volgens verschillende Italiaanse bronnen nog steeds belangstelling hebben. Hoe concreet die interesse is, is echter niet geweten. Een wintertransfer lijkt in ieder geval niet tot de opties te behoren.

LEES OOK: Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Denkt u dat Kana het potentieel heeft om het tot de Europese top te schoppen?

Meest recent

Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

78
78
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

83
83
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

13
13
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

44
44
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

94
94
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

290
290
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

138
138
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

503
503
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

413
413
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

164
164
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

40
40
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

233
233
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

43
43
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

734
734
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

187
187
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

136
136
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

287
287
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

370
370
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

223
223
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

612
612
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

82
82
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

279
279

Meer sportnieuws