'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

door
'Ook Juventus zet zinnen op goudhaantje RSCA'

De eigen jeugdopleiding geldt meer dan ooit als hét paradepaardje van RSC Anderlecht, maar door de financiële situatie is de club genoodzaakt om haar grootste talenten op regelmatige basis van de hand te doen. Dat was de voorbije mercato's al het geval met Sebastiaan Bornauw, Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku. Er zijn echter nog meer youngsters die hiervoor in aanmerking komen.


Albert Sambi Lokonga bijvoorbeeld, zou wel eens aan zijn laatste seizoen bij Paars-Wit bezig kunnen zijn. Maar ook Marco Kana lijkt op termijn naar het buitenland te verkassen. Dit seizoen kwam hij voorlopig amper in actie bij de eerste ploeg, desondanks blijft zijn naam op de lijstjes staan bij verschillende buitenlandse ploegen. Zo meldt het medium Il Napolista dat SSC Napoli erg gecharmeerd is door Kana.

De genoemde bron sluit dan ook niet uit dat de huidige nummer drie in de Serie A na het seizoen een poging waagt, al zal RSCA ongetwijfeld een aardig bedrag voor hem willen vangen. Bovendien heerst er nog concurrentie. Volgens Calciomercato is immers niet alleen Napoli geïnteresseerd in de diensten van het jonge talent, maar azen ook Atalanta en Lille op hem. Anderlecht zal dus mogelijk die clubs tegen elkaar uit kunnen spelen om een nog hogere transfersom te kunnen vangen.

UPDATE 12/11
Kana blijkt grof wild te zijn in Italië. Naast Napoli en Atalanta, zou immers ook Juventus een oogje hebben laten vallen op het goudhaantje van Paars-Wit. De Oude Dame werd in het voorjaar al gelinkt aan de 18-jarige en zou volgens verschillende Italiaanse bronnen nog steeds belangstelling hebben. Hoe concreet die interesse is, is echter niet geweten. Een wintertransfer lijkt in ieder geval niet tot de opties te behoren.

LEES OOK: 'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Denkt u dat Kana het potentieel heeft om het tot de Europese top te schoppen?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

38
38
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

18
18
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

16
16
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

70
70
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

426
426
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

185
185
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

149
149
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

73
73
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

86
86
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

53
53
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

84
84
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

588
588
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

140
140
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

296
296
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

595
595
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

263
263
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

81
81
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

410
410
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

349
349
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

120
120
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

224
224

Meer sportnieuws