Noa Lang krijgt geruststellend nieuws uit Nederland

door
Noa Lang krijgt geruststellend nieuws uit Nederland

Club Brugge pakte afgelopen mercato uit met de komst van Noa Lang, die met een (verplichte) aankoopoptie gehuurd werd van Ajax. Na enkele succesvolle invalbeurten stond de aanvaller in de voorbije wedstrijden zelfs telkens in de basis. Toch werd hij dit keer over het hoofd gezien in de selectie van Jong Oranje.


Lang liet een gretige en dreigende indruk achter tijdens zijn eerste optredens bij Blauw-Zwart. Coach Philippe Clement beloonde hem dan ook met opeenvolgende basisplaatsen tegen KV Mechelen, Borussia Dortmund en KV Oostende. Als titularis liet de 21-jarige echter niet zo'n goede indruk achter. Al is een bepaalde terugval natuurlijk niet abnormaal voor een nieuwe speler. In ieder geval werd Lang ondanks zijn basisplaatsen dus gepasseerd in de selectie van de Nederlandse beloften. Maar dat blijkt niet zozeer met zijn prestaties te maken te hebben.

In een interview met Fox Sports liet bondscoach Erwin van de Looi immers weten dat de afwezigheid van Lang vooral te wijten is aan de concurrentie op zijn positie. "We spelen meestal met twee diepe spitsen en twee jongens daarachter, als valse tien. Daar hebben we nu gekozen voor Kadioglu, Gakpo, Kluivert en Dilrosun. Er is gewoon veel concurrentie. Ik heb nu ook geen contact met hem gehad. De ene keer doe ik dat wel, de andere keer niet. Ik heb een prima relatie met Noa, we weten wat we aan elkaar hebben", stelt Van de Looi gerust.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

Vindt u de transfer van Lang tot dusver een succes?

Meest recent

Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

7
7
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

43
43
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

89
89
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

238
238
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

132
132
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

265
265
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

113
113
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

270
270
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

270
270
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

257
257
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

518
518
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

559
559
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

97
97
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

182
182
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

512
512
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

535
535
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

319
319
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

259
259
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

79
79
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

281
281
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

255
255
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

276
276
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

85
85

Meer sportnieuws