Noa Lang krijgt geruststellend nieuws uit Nederland

door
Noa Lang krijgt geruststellend nieuws uit Nederland

Club Brugge pakte afgelopen mercato uit met de komst van Noa Lang, die met een (verplichte) aankoopoptie gehuurd werd van Ajax. Na enkele succesvolle invalbeurten stond de aanvaller in de voorbije wedstrijden zelfs telkens in de basis. Toch werd hij dit keer over het hoofd gezien in de selectie van Jong Oranje.


Lang liet een gretige en dreigende indruk achter tijdens zijn eerste optredens bij Blauw-Zwart. Coach Philippe Clement beloonde hem dan ook met opeenvolgende basisplaatsen tegen KV Mechelen, Borussia Dortmund en KV Oostende. Als titularis liet de 21-jarige echter niet zo'n goede indruk achter. Al is een bepaalde terugval natuurlijk niet abnormaal voor een nieuwe speler. In ieder geval werd Lang ondanks zijn basisplaatsen dus gepasseerd in de selectie van de Nederlandse beloften. Maar dat blijkt niet zozeer met zijn prestaties te maken te hebben.

In een interview met Fox Sports liet bondscoach Erwin van de Looi immers weten dat de afwezigheid van Lang vooral te wijten is aan de concurrentie op zijn positie. "We spelen meestal met twee diepe spitsen en twee jongens daarachter, als valse tien. Daar hebben we nu gekozen voor Kadioglu, Gakpo, Kluivert en Dilrosun. Er is gewoon veel concurrentie. Ik heb nu ook geen contact met hem gehad. De ene keer doe ik dat wel, de andere keer niet. Ik heb een prima relatie met Noa, we weten wat we aan elkaar hebben", stelt Van de Looi gerust.

LEES OOK: Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Vindt u de transfer van Lang tot dusver een succes?

Meest recent

'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

8
8
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

40
40
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

59
59
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

83
83
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

74
74
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

126
126
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

157
157
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

51
51
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

451
451
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

267
267
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

75
75
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

538
538
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

273
273
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

173
173
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

169
169
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

249
249
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

62
62
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

408
408
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

118
118
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

305
305
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

302
302
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

146
146
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35

Meer sportnieuws