Aubameyang zet kritische Kroos hard op zijn plaats

door
Aubameyang zet kritische Kroos hard op zijn plaats

Toni Kroos is niet op zijn mondje gevallen en dat heeft de middenvelder van Real Madrid nog eens bewezen. In een interview met BILD nam de Duitser geen blad voor de mond en spaarde hij zijn kritiek over enkele zaken in de voetbalwereld niet. Zo was Kroos niet te spreken over de overvolle kalender, die hij de UEFA en FIFA erg kwalijk neemt.


Maar ook voor enkele van zijn collega's had hij weinig lovende woorden over. Zo haalde hij toch hard uit naar Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) en Antoine Griezmann (FC Barcelona) omwille van hun vieringen. "Aubameyang die een Spiderman-masker gebruikt om zijn goals te vieren of Griezmann die danst als in Fortnite, ik vind dat belachelijk en idioot. Dat is absoluut geen goed voorbeeld voor jonge spelertjes", was het harde oordeel van Kroos over zijn collega's.

UPDATE 12/11
uInmiddels heeft Aubameyang de kritiek van Kroos gepareerd. Via zijn sociale media-accounts prikte de sterspeler van Arsenal FC stevig terug. "Heeft die Toni Kroos eigenlijk kinderen? Onthoud dat ik dat juichen voor mijn zoon deed, misschien ga ik het nog wel een keer doen. Ik hoop dat je ook kinderen krijgt op een dag en dat je ze net zo blij maakt als het kind van deze tekening. En vergeet niet: #maskon", aldus de Gabonese aanvaller.

Binnen een uur zorgde deze reactie al voor ruim 25 duizend likes. De Arsenal-aanvoerder liet dus weten dat hij het masker op deed voor zijn zoon, maar wist zo ook andere kinderen te raken. Zo kreeg hij recent van een fan een tekening te zien, gemaakt door een basisschoolleerling. Die moest iets maken wat bij het woord 'geluk' paste en tekende vervolgens Aubameyang.

LEES OOK: 'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De kritiek van Kroos was ongepast ...

Meest recent

Comeback bij Anderlecht: extra joker voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

1
1
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

73
73
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

120
120
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

263
263
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

34
34
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

113
113
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

421
421
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

171
171
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

349
349
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

107
107
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

39
39
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

114
114
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

218
218
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

156
156
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

501
501
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

174
174
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

307
307
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

321
321
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

460
460
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

267
267
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

122
122
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

140
140

Meer sportnieuws