Kranten duiden zwakke schakel bij Rode Duivels aan

door
Kranten duiden zwakke schakel bij Rode Duivels aan

De Rode Duivels hebben woensdagavond met 2-1 gewonnen tijdens hun oefenwedstrijd tegen Zwitserland. Op zich een knap resultaat, al was de prestatie zeker in de eerste helft niet overtuigend. Bovendien slaagden de Belgen er wederom niet in om de nul te houden.


Na amper 13 minuten stond de tegentreffer al op het bord dankzij Admir Mehmedi. Al mocht dat doelpunt vooral op naam van Sebastiaan Bornauw komen, die een bal helemaal verkeerd inschatte. Wederom maakte hij dus geen goede beurt bij de nationale ploeg. De Belgische pers is dan ook hard voor de verdediger van FC Köln. "Tweede match bij de A-ploeg, tweede doelpunt op zijn kap. Bizar dat hij zo'n hoge bal verkeerd inschatte, zijn spel met het hoofd is net één van zijn specialiteiten. Daarna ontbrak het hem aan vertrouwen", verklaart La Dernière Heure zijn beoordeling van 3 op 10.

Bij Het Laatste Nieuws is Bornauw zelfs de enige speler met een buis, ook Het Nieuwsblad geeft hem slechts een 3 op 10. "Hij had zich moeten herpakken, maar het ging compleet de mist in voor de verdediger van Köln. Zijn fout bij het tegendoelpunt zou heel zijn wedstrijd beïnvloeden. Verlamd door de stress in deze partij zonder inzet, stapelde hij de slechte passes en foutjes op", vulde RTBF aan. 

Het slotwoord is voor SudPresse: "Na zijn fout nam hij onvermijdelijk minder risico, maar zelfs zijn lange ballen waren niet precies genoeg. Na een uur ging hij opnieuw in de fout, maar Mignolet werkte de volley van Widmer weg."

LEES OOK: Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

Bornauw moet nog een tijdje bij de beloften rijpen ...

Meest recent

Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

36
36
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

51
51
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

136
136
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

354
354
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

111
111
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

34
34
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

53
53
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

47
47
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

457
457
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

210
210
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

131
131
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

452
452
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

280
280
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

109
109
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

172
172
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

214
214
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

253
253
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

316
316
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

727
727
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

86
86
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

202
202
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

159
159
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

529
529
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

410
410

Meer sportnieuws