Kranten duiden zwakke schakel bij Rode Duivels aan

door
Kranten duiden zwakke schakel bij Rode Duivels aan

De Rode Duivels hebben woensdagavond met 2-1 gewonnen tijdens hun oefenwedstrijd tegen Zwitserland. Op zich een knap resultaat, al was de prestatie zeker in de eerste helft niet overtuigend. Bovendien slaagden de Belgen er wederom niet in om de nul te houden.


Na amper 13 minuten stond de tegentreffer al op het bord dankzij Admir Mehmedi. Al mocht dat doelpunt vooral op naam van Sebastiaan Bornauw komen, die een bal helemaal verkeerd inschatte. Wederom maakte hij dus geen goede beurt bij de nationale ploeg. De Belgische pers is dan ook hard voor de verdediger van FC Köln. "Tweede match bij de A-ploeg, tweede doelpunt op zijn kap. Bizar dat hij zo'n hoge bal verkeerd inschatte, zijn spel met het hoofd is net één van zijn specialiteiten. Daarna ontbrak het hem aan vertrouwen", verklaart La Dernière Heure zijn beoordeling van 3 op 10.

Bij Het Laatste Nieuws is Bornauw zelfs de enige speler met een buis, ook Het Nieuwsblad geeft hem slechts een 3 op 10. "Hij had zich moeten herpakken, maar het ging compleet de mist in voor de verdediger van Köln. Zijn fout bij het tegendoelpunt zou heel zijn wedstrijd beïnvloeden. Verlamd door de stress in deze partij zonder inzet, stapelde hij de slechte passes en foutjes op", vulde RTBF aan. 

Het slotwoord is voor SudPresse: "Na zijn fout nam hij onvermijdelijk minder risico, maar zelfs zijn lange ballen waren niet precies genoeg. Na een uur ging hij opnieuw in de fout, maar Mignolet werkte de volley van Widmer weg."

LEES OOK: Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Bornauw moet nog een tijdje bij de beloften rijpen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

80
80
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

70
70
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

25
25
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

268
268
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

177
177
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

406
406
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

348
348
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

268
268
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

65
65
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

107
107
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

721
721
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

552
552
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

275
275
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

330
330
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

848
848
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

361
361
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

330
330
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

430
430
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

182
182
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

172
172
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

99
99
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

319
319
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

316
316
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

79
79
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

483
483

Meer sportnieuws