Gelukje voor Club: "De rode kaart was zeker onterecht"

door
Gelukje voor Club:

Club Brugge heeft zijn eerste competitiezege sinds 4 oktober beet. De landskampioen haalde het zondagavond immers met duidelijke 1-3-cijfers op het veld van KV Oostende. Al moet gezegd dat Blauw-Zwart geen topwedstrijd speelde en het verschil pas in de slotminuten wist te maken.


Het waren uiteindelijk invallers Youssouph Badji en vooral Charles De Ketelaere die de wedstrijd deden kantelen. Al werd Club ook een flinke hand geholpen door het numerieke overwicht. Jelle Bataille was in de tweede helft immers tegen zijn tweede gele kaart van de wedstrijd gelopen en moest dus vroegtijdig het veld verlaten. Maar bij de thuisploeg was men niet te spreken over de uitsluiting van de belofte-international.

Achteraf liet coach Alexander Blessin verstaan dat zeker de eerste gele kaart voor Bataille onterecht was. "Ik wil geen kritiek geven, maar dat was bepalend. Over die tweede moeten we niet praten, maar die eerste was er zeker geen", werd de Duitser geciteerd bij Het Laatste Nieuws. Hetzelfde geluid was te horen bij ploegmaat Anton Thange. "Het is jammer dat we de eerste twee doelpunten op een stilstaande fase slikken. Zeker ook omdat Jelle zijn 2e gele kaart krijgt, terwijl zijn 1ste volgens mij onterecht was", zei de verdediger bij Sporza.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Denkt u dat Club gewonnen had als KVO met 11 was blijven staan?

Meest recent

Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

11
11
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

170
170
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

43
43
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

102
102
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

252
252
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

151
151
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

306
306
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

273
273
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

90
90
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

85
85
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

398
398
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

227
227
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

291
291
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

624
624
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

253
253
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

450
450
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

605
605
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

641
641
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

658
658
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

226
226
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

371
371
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

293
293
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

400
400
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

410
410

Meer sportnieuws