'Spanningen tussen Messi en Koeman lopen hoog op'

door
'Spanningen tussen Messi en Koeman lopen hoog op'

Er blijft een vorm van hoogspanning heersen bij FC Barcelona. De club kampt met zware financiële problemen en bereidt zich voor op een pittige voorzittersverkiezing. Maar ook binnen de kleedkamer blijft het onrustig, Lionel Messi en een aantal medespelers zouden zich nu al afkeren van coach Ronald Koeman.


Messi begon zaterdag op de reservebank tegen Real Betis en leidde Barcelona in de tweede helft naar een ruime overwinning. Na afloop verklaarde Koeman dat zijn reserverol goed is overlegd, maar intern worden daar vraagtekens bij gezet. Jordi Alba, een maatje van de steraanvaller, verklaarde na afloop niets te weten van fysieke ongemakken en liet doorschemeren dat de Nederlandse trainer dit puur uit sportieve overwegingen heeft gedaan.

Koeman zou namelijk niet te spreken zijn over de geringe (defensieve) inzet van Messi, ook al weigerde hij dit naar buiten toe uit te spreken. Volgens Diario Gol is de relatie tussen de sterspeler en de trainer zelfs 'al meer dan gebroken'. De Argentijn wilde afgelopen zomer ondanks een goed gesprek met Koeman al vertrekken, maar bleef uiteindelijk met de nodige tegenzin op Camp Nou.

Messi besloot uiteindelijk om het nog één jaar te proberen in Barcelona. Maar de voortekenen zijn niet goed en dus lijkt een contractverlenging ver weg te zijn, zeker omdat hij fors moet inleveren.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

🚀

Barça had Messi deze zomer moeten laten gaan ...

Meest recent

Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

15
15
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

88
88
'Real Madrid flirt met Kompany: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

98
98
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

43
43
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

237
237
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

231
231
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

30
30
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

51
51
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

269
269
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

246
246
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

130
130
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

88
88
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

97
97
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

290
290
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

83
83
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

360
360
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

122
122
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

281
281
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

429
429
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

722
722
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

280
280
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

191
191

Meer sportnieuws