'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

door
'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

Club Brugge staat sinds opnieuw mee aan de leiding van het klassement in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart boekte zondag op het veld van KV Oostende zijn eerste competitiezege sinds begin oktober en kwam zo weer op gelijke hoogte van Charleroi. Maar overtuigend was het spel van de titelverdediger zeker niet.


Uiteindelijk maakte Club pas het verschil in de slotminuten. KVO stond toen echter al met tien man op het veld na een rode kaart voor Jelle Bataille, bovendien waren het de invallers die wedstrijd deden kantelen. Bij de landskampioen bleven enkele spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Vooral Emmanuel Dennis speelde andermaal een vrij matige wedstrijd. Zelfs zijn coach Philippe Clement toonde zich streng achteraf. "Ik vond Dennis vandaag niet overtuigend en ik had er meer van verwacht. Ik zal samen met hem een individuele analyse doen om verder te bouwen naar de volgende maanden toe", reageerde de trainer.

Het is niet de eerste mindere prestatie van Dennis, die nu toch al een tijdje achter zijn beste vorm zoekt en de foute keuzes blijft opstapelen. En zo bezorgt hij Club niet alleen een sportief, maar ook een transferdilemma. Met onder meer De Ketelaere, Badji en Lang, heeft Blauw-Zwart voldoende alternatieven om Dennis (een tijdje) naast de ploeg te zetten. Maar op die manier dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen en het blijft nog steeds de bedoeling om hem voor de nodige miljoenen naar een grotere competitie te laten gaan.

Voorlopig lijkt Dennis dus nog niet afgeschreven te gaan worden, daarvoor heeft hij te veel talent en vertegenwoordigt hij een te groot kapitaal. Maar mogelijk moet Club wel een transferuitzondering maken. De voorbije jaren weigerde men immers systematisch om in de wintermercato grote uitgaande transfers te doen. Maar als straks in januari een acceptabel bod binnenkomt, lijkt men in Westkapelle toch niet te lang te gaan twijfelen.

LEES OOK: Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Club moet Dennis in januari al laten gaan ...

Meest recent

Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

31
31
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

282
282
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

60
60
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

28
28
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

260
260
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

106
106
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

218
218
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

158
158
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

88
88
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

215
215
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

80
80
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

386
386
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

128
128
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

207
207
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

335
335
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

191
191
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

171
171
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

511
511
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

170
170
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

173
173
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

267
267
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

291
291

Meer sportnieuws