'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

1194
'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

Club Brugge staat sinds opnieuw mee aan de leiding van het klassement in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart boekte zondag op het veld van KV Oostende zijn eerste competitiezege sinds begin oktober en kwam zo weer op gelijke hoogte van Charleroi. Maar overtuigend was het spel van de titelverdediger zeker niet.


Uiteindelijk maakte Club pas het verschil in de slotminuten. KVO stond toen echter al met tien man op het veld na een rode kaart voor Jelle Bataille, bovendien waren het de invallers die wedstrijd deden kantelen. Bij de landskampioen bleven enkele spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Vooral Emmanuel Dennis speelde andermaal een vrij matige wedstrijd. Zelfs zijn coach Philippe Clement toonde zich streng achteraf. "Ik vond Dennis vandaag niet overtuigend en ik had er meer van verwacht. Ik zal samen met hem een individuele analyse doen om verder te bouwen naar de volgende maanden toe", reageerde de trainer.

Het is niet de eerste mindere prestatie van Dennis, die nu toch al een tijdje achter zijn beste vorm zoekt en de foute keuzes blijft opstapelen. En zo bezorgt hij Club niet alleen een sportief, maar ook een transferdilemma. Met onder meer De Ketelaere, Badji en Lang, heeft Blauw-Zwart voldoende alternatieven om Dennis (een tijdje) naast de ploeg te zetten. Maar op die manier dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen en het blijft nog steeds de bedoeling om hem voor de nodige miljoenen naar een grotere competitie te laten gaan.

Voorlopig lijkt Dennis dus nog niet afgeschreven te gaan worden, daarvoor heeft hij te veel talent en vertegenwoordigt hij een te groot kapitaal. Maar mogelijk moet Club wel een transferuitzondering maken. De voorbije jaren weigerde men immers systematisch om in de wintermercato grote uitgaande transfers te doen. Maar als straks in januari een acceptabel bod binnenkomt, lijkt men in Westkapelle toch niet te lang te gaan twijfelen.

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club moet Dennis in januari al laten gaan ...

Meest recent

'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

1
1
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

4
4
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

7
7
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

39
39
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

20
20
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

26
26
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

90
90
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

85
85
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

162
162
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

174
174
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

397
397
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

340
340
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

323
323
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

47
47
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

332
332
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

90
90
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

41
41
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

166
166
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

143
143
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

88
88
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

65
65

Meer sportnieuws