'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

door
'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

Club Brugge staat sinds opnieuw mee aan de leiding van het klassement in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart boekte zondag op het veld van KV Oostende zijn eerste competitiezege sinds begin oktober en kwam zo weer op gelijke hoogte van Charleroi. Maar overtuigend was het spel van de titelverdediger zeker niet.


Uiteindelijk maakte Club pas het verschil in de slotminuten. KVO stond toen echter al met tien man op het veld na een rode kaart voor Jelle Bataille, bovendien waren het de invallers die wedstrijd deden kantelen. Bij de landskampioen bleven enkele spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Vooral Emmanuel Dennis speelde andermaal een vrij matige wedstrijd. Zelfs zijn coach Philippe Clement toonde zich streng achteraf. "Ik vond Dennis vandaag niet overtuigend en ik had er meer van verwacht. Ik zal samen met hem een individuele analyse doen om verder te bouwen naar de volgende maanden toe", reageerde de trainer.

Het is niet de eerste mindere prestatie van Dennis, die nu toch al een tijdje achter zijn beste vorm zoekt en de foute keuzes blijft opstapelen. En zo bezorgt hij Club niet alleen een sportief, maar ook een transferdilemma. Met onder meer De Ketelaere, Badji en Lang, heeft Blauw-Zwart voldoende alternatieven om Dennis (een tijdje) naast de ploeg te zetten. Maar op die manier dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen en het blijft nog steeds de bedoeling om hem voor de nodige miljoenen naar een grotere competitie te laten gaan.

Voorlopig lijkt Dennis dus nog niet afgeschreven te gaan worden, daarvoor heeft hij te veel talent en vertegenwoordigt hij een te groot kapitaal. Maar mogelijk moet Club wel een transferuitzondering maken. De voorbije jaren weigerde men immers systematisch om in de wintermercato grote uitgaande transfers te doen. Maar als straks in januari een acceptabel bod binnenkomt, lijkt men in Westkapelle toch niet te lang te gaan twijfelen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Club moet Dennis in januari al laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

44
44
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

47
47
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

273
273
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

80
80
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

82
82
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

259
259
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

80
80
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

166
166
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

535
535
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

420
420
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

71
71
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

123
123
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

70
70
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

245
245
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

35
35
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

53
53
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

221
221
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

174
174
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

118
118
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

180
180
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

265
265
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

155
155
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

187
187

Meer sportnieuws