'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

door
'Titularis dwingt Club Brugge tot transferuitzondering'

Club Brugge staat sinds opnieuw mee aan de leiding van het klassement in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart boekte zondag op het veld van KV Oostende zijn eerste competitiezege sinds begin oktober en kwam zo weer op gelijke hoogte van Charleroi. Maar overtuigend was het spel van de titelverdediger zeker niet.


Uiteindelijk maakte Club pas het verschil in de slotminuten. KVO stond toen echter al met tien man op het veld na een rode kaart voor Jelle Bataille, bovendien waren het de invallers die wedstrijd deden kantelen. Bij de landskampioen bleven enkele spelers dan ook onder hun gewenste niveau. Vooral Emmanuel Dennis speelde andermaal een vrij matige wedstrijd. Zelfs zijn coach Philippe Clement toonde zich streng achteraf. "Ik vond Dennis vandaag niet overtuigend en ik had er meer van verwacht. Ik zal samen met hem een individuele analyse doen om verder te bouwen naar de volgende maanden toe", reageerde de trainer.

Het is niet de eerste mindere prestatie van Dennis, die nu toch al een tijdje achter zijn beste vorm zoekt en de foute keuzes blijft opstapelen. En zo bezorgt hij Club niet alleen een sportief, maar ook een transferdilemma. Met onder meer De Ketelaere, Badji en Lang, heeft Blauw-Zwart voldoende alternatieven om Dennis (een tijdje) naast de ploeg te zetten. Maar op die manier dreigt zijn transferwaarde helemaal te kelderen en het blijft nog steeds de bedoeling om hem voor de nodige miljoenen naar een grotere competitie te laten gaan.

Voorlopig lijkt Dennis dus nog niet afgeschreven te gaan worden, daarvoor heeft hij te veel talent en vertegenwoordigt hij een te groot kapitaal. Maar mogelijk moet Club wel een transferuitzondering maken. De voorbije jaren weigerde men immers systematisch om in de wintermercato grote uitgaande transfers te doen. Maar als straks in januari een acceptabel bod binnenkomt, lijkt men in Westkapelle toch niet te lang te gaan twijfelen.

LEES OOK: Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club moet Dennis in januari al laten gaan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

4
4
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

23
23
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

65
65
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

105
105
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

77
77
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

123
123
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

197
197
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

143
143
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

399
399
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

142
142
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

252
252
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

284
284
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

307
307
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

143
143
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

211
211
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

131
131
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

161
161
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

80
80
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

173
173
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

248
248
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1422
1422
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

139
139
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

82
82

Meer sportnieuws