'Gent incasseert zware klap vlak voor partij tegen Anderlecht'

door
'Gent incasseert zware klap vlak voor partij tegen Anderlecht'

AA Gent beleefde donderdag alweer een ontgoochelende Europese avond. Deze keer moest het zijn meerdere erkennen in Rode Ster Belgrado, waardoor het met nul op negen achterblijft. Wim De Decker moest het van thuis bekijken, want de trainer mocht niet naar Servië reizen omdat hij positief testte op het coronavirus.


Zondag speelt AA Gent opnieuw, want dan komt Anderlecht op bezoek in de Ghelamco Arena. Wie dan op de bank zal zitten, is echter nog niet duidelijk. Vrijdagmiddag werden spelers en staf opnieuw getest, maar de resultaten daarvan zijn momenteel nog niet bekend. Als De Decker deze keer negatief test, mag hij de match tegen Anderlecht coachen. In het andere geval zal Peter Balette net als donderdag opnieuw op de bank moeten zitten.

UPDATE 08/11
De resultaten van de nieuwe testronde waren niet bepaald gunstig voor de Buffalo's, integendeel. Stefan Smet, clubwatcher voor Het Nieuwsblad, liet via Twitter weten dat De Decker opnieuw positief heeft getest. Daarmee stopt het slechte nieuws echter niet. Ook Elisha Owusu en Igor Plastun zouden besmet eveneens zijn en moeten dus in quarantaine. Bij Het Laatste Nieuws worden daar ook de namen van Michael Ngadeu en Jordan Botaka aan toegevoegd 

Davy Roef testte eerder al positief en aan zijn situatie veranderde nog niets. Daarnaast zouden ook Alessio Castro-Montes en Tim Kleindienst verstek moeten geven. Zij zouden een negatieve test hebben afgelegd, maar sukkelen met andere fysieke problemen. 

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

Wie heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

11
11
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

22
22
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

94
94
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

39
39
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

69
69
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

872
872
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

46
46
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

58
58
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

351
351
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

187
187
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

106
106
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

121
121
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

121
121
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

941
941
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

115
115
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

349
349
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

804
804
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

123
123
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

409
409
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

623
623
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

273
273
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

743
743

Meer sportnieuws