TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met zijn sterke prestaties in Brussel had Hendrik Van Crombrugge zich in de kijker gespeeld van enkele buitenlandse ploegen. Maar een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt op korte termijn niet meer aan de orde. De recordkampioen maakte zaterdag bekend dat de doelman zijn contract heeft verlengd tot medio 2025. Met die verlenging ging ook een stevige loonsverhoging gepaard. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes en Mohammed Dauda mogen komende winter allicht wel beschikken.

Sport/Voetbalmagazine weet dat Royal Antwerp FC via de contacten van Luciano D’Onofrio afgelopen zomer het dichtst bij een transfer (op huurbasis) van Junior Edmilson stond, die had enkele maanden geleden nochtans een nieuw contract getekend in Qatar. Nochtans was Club Brugge ook heel erg geïnteresseerd. Philippe Clement wilde hem er zeer graag bij. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit en de speler bleef bij Al Duhail.

Zulte Waregem heeft nog een extra aanwinst op de kop kunnen tikken. Zo maakte Essevee zaterdagnamiddag bekend dat Panagiotis Armenakas een contract heeft getekend aan de Gaverbeek. De Griekse Australiër was afgelopen zomer naar een nieuwe club op zoek nadat zijn contract bij Panathinaikos niet verlengd werd. Uiteindelijk belandde hij bij KSV Roeselare, maar die club ging inmiddels failliet. Vervolgens mocht Armenakas meetrainen bij Zulte Waregem en dat resulteert nu dus in een contract van één seizoen de aanvaller.

BUITENLAND
Sergio Ramos blijft enorm belangrijk voor Real Madrid, maar het contract van de 34-jarige loopt komende zomer af en men is er nog niet uit over een verlenging. Dus ruiken een aantal clubs hun kans om de Spaanse verdediger binnen te halen. Volgens Mundo Deportivo is Inter Miami één van de voornaamste kandidaten om Ramos over te nemen. De ambitieuze Amerikaanse club is in handen van David Beckham, die tijdens zijn spelerscarrière nog twee jaar lang ploegmaat was van Ramos.

Volgens ESPN heeft Liverpool zich aan het front gemeld voor Milan Skriniar. De 25-jarige Slowaak speelt momenteel voor Internazionale en geldt als één van de betere verdedigers in de Serie A. Op Anfield zou hij in eerste instantie Virgil van Dijk moeten vervangen, vervolgens zou hij de vaste partner van de Nederlander kunnen worden. Skriniar is wel een dure vogel, zo zou Inter minstens 60 miljoen willen vangen voor zijn sterkhouder.

Volgens BILD tonen FC Barcelona, Juventus en Manchester City interesse in Marcus Thuram en die eerste twee zijn ook ex-clubs van vader Lillian Thuram. Die kwam van 2001 tot 2006 uit voor Juventus en van 2006 tot 2008 voor Barça. Een goedkope transfer zal dat echter niet worden, want volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van Thuram, die momenteel het mooie weer maakt bij Borussia Mönchengladbach, al 32 miljoen euro.

LEES OOK: Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Club moet in januari een nieuwe poging wagen bij Edmilson ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

22
22
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

113
113
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

18
18
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

36
36
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

67
67
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

17
17
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

106
106
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

678
678
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws