TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met zijn sterke prestaties in Brussel had Hendrik Van Crombrugge zich in de kijker gespeeld van enkele buitenlandse ploegen. Maar een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt op korte termijn niet meer aan de orde. De recordkampioen maakte zaterdag bekend dat de doelman zijn contract heeft verlengd tot medio 2025. Met die verlenging ging ook een stevige loonsverhoging gepaard. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes en Mohammed Dauda mogen komende winter allicht wel beschikken.

Sport/Voetbalmagazine weet dat Royal Antwerp FC via de contacten van Luciano D’Onofrio afgelopen zomer het dichtst bij een transfer (op huurbasis) van Junior Edmilson stond, die had enkele maanden geleden nochtans een nieuw contract getekend in Qatar. Nochtans was Club Brugge ook heel erg geïnteresseerd. Philippe Clement wilde hem er zeer graag bij. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit en de speler bleef bij Al Duhail.

Zulte Waregem heeft nog een extra aanwinst op de kop kunnen tikken. Zo maakte Essevee zaterdagnamiddag bekend dat Panagiotis Armenakas een contract heeft getekend aan de Gaverbeek. De Griekse Australiër was afgelopen zomer naar een nieuwe club op zoek nadat zijn contract bij Panathinaikos niet verlengd werd. Uiteindelijk belandde hij bij KSV Roeselare, maar die club ging inmiddels failliet. Vervolgens mocht Armenakas meetrainen bij Zulte Waregem en dat resulteert nu dus in een contract van één seizoen de aanvaller.

BUITENLAND
Sergio Ramos blijft enorm belangrijk voor Real Madrid, maar het contract van de 34-jarige loopt komende zomer af en men is er nog niet uit over een verlenging. Dus ruiken een aantal clubs hun kans om de Spaanse verdediger binnen te halen. Volgens Mundo Deportivo is Inter Miami één van de voornaamste kandidaten om Ramos over te nemen. De ambitieuze Amerikaanse club is in handen van David Beckham, die tijdens zijn spelerscarrière nog twee jaar lang ploegmaat was van Ramos.

Volgens ESPN heeft Liverpool zich aan het front gemeld voor Milan Skriniar. De 25-jarige Slowaak speelt momenteel voor Internazionale en geldt als één van de betere verdedigers in de Serie A. Op Anfield zou hij in eerste instantie Virgil van Dijk moeten vervangen, vervolgens zou hij de vaste partner van de Nederlander kunnen worden. Skriniar is wel een dure vogel, zo zou Inter minstens 60 miljoen willen vangen voor zijn sterkhouder.

Volgens BILD tonen FC Barcelona, Juventus en Manchester City interesse in Marcus Thuram en die eerste twee zijn ook ex-clubs van vader Lillian Thuram. Die kwam van 2001 tot 2006 uit voor Juventus en van 2006 tot 2008 voor Barça. Een goedkope transfer zal dat echter niet worden, want volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van Thuram, die momenteel het mooie weer maakt bij Borussia Mönchengladbach, al 32 miljoen euro.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Club moet in januari een nieuwe poging wagen bij Edmilson ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

7
7
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

185
185
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

154
154
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

63
63
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

555
555
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

27
27
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

211
211
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

593
593
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

504
504
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

242
242
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

434
434
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

167
167
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

317
317
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

711
711
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

447
447
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

512
512
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

208
208
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

865
865
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

122
122
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

573
573
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

390
390
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

494
494
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1060
1060
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

674
674
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

426
426

Meer sportnieuws