TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met zijn sterke prestaties in Brussel had Hendrik Van Crombrugge zich in de kijker gespeeld van enkele buitenlandse ploegen. Maar een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt op korte termijn niet meer aan de orde. De recordkampioen maakte zaterdag bekend dat de doelman zijn contract heeft verlengd tot medio 2025. Met die verlenging ging ook een stevige loonsverhoging gepaard. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes en Mohammed Dauda mogen komende winter allicht wel beschikken.

Sport/Voetbalmagazine weet dat Royal Antwerp FC via de contacten van Luciano D’Onofrio afgelopen zomer het dichtst bij een transfer (op huurbasis) van Junior Edmilson stond, die had enkele maanden geleden nochtans een nieuw contract getekend in Qatar. Nochtans was Club Brugge ook heel erg geïnteresseerd. Philippe Clement wilde hem er zeer graag bij. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit en de speler bleef bij Al Duhail.

Zulte Waregem heeft nog een extra aanwinst op de kop kunnen tikken. Zo maakte Essevee zaterdagnamiddag bekend dat Panagiotis Armenakas een contract heeft getekend aan de Gaverbeek. De Griekse Australiër was afgelopen zomer naar een nieuwe club op zoek nadat zijn contract bij Panathinaikos niet verlengd werd. Uiteindelijk belandde hij bij KSV Roeselare, maar die club ging inmiddels failliet. Vervolgens mocht Armenakas meetrainen bij Zulte Waregem en dat resulteert nu dus in een contract van één seizoen de aanvaller.

BUITENLAND
Sergio Ramos blijft enorm belangrijk voor Real Madrid, maar het contract van de 34-jarige loopt komende zomer af en men is er nog niet uit over een verlenging. Dus ruiken een aantal clubs hun kans om de Spaanse verdediger binnen te halen. Volgens Mundo Deportivo is Inter Miami één van de voornaamste kandidaten om Ramos over te nemen. De ambitieuze Amerikaanse club is in handen van David Beckham, die tijdens zijn spelerscarrière nog twee jaar lang ploegmaat was van Ramos.

Volgens ESPN heeft Liverpool zich aan het front gemeld voor Milan Skriniar. De 25-jarige Slowaak speelt momenteel voor Internazionale en geldt als één van de betere verdedigers in de Serie A. Op Anfield zou hij in eerste instantie Virgil van Dijk moeten vervangen, vervolgens zou hij de vaste partner van de Nederlander kunnen worden. Skriniar is wel een dure vogel, zo zou Inter minstens 60 miljoen willen vangen voor zijn sterkhouder.

Volgens BILD tonen FC Barcelona, Juventus en Manchester City interesse in Marcus Thuram en die eerste twee zijn ook ex-clubs van vader Lillian Thuram. Die kwam van 2001 tot 2006 uit voor Juventus en van 2006 tot 2008 voor Barça. Een goedkope transfer zal dat echter niet worden, want volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van Thuram, die momenteel het mooie weer maakt bij Borussia Mönchengladbach, al 32 miljoen euro.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Club moet in januari een nieuwe poging wagen bij Edmilson ...

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

41
41
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

41
41
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

246
246
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

109
109
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

130
130
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

354
354
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

613
613
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

252
252
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

562
562
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

339
339
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

518
518
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

487
487
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

249
249
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

385
385
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

537
537
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

141
141
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

311
311
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

187
187
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

400
400
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

740
740
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

250
250

Meer sportnieuws