TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

348
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met zijn sterke prestaties in Brussel had Hendrik Van Crombrugge zich in de kijker gespeeld van enkele buitenlandse ploegen. Maar een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt op korte termijn niet meer aan de orde. De recordkampioen maakte zaterdag bekend dat de doelman zijn contract heeft verlengd tot medio 2025. Met die verlenging ging ook een stevige loonsverhoging gepaard. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes en Mohammed Dauda mogen komende winter allicht wel beschikken.

Sport/Voetbalmagazine weet dat Royal Antwerp FC via de contacten van Luciano D’Onofrio afgelopen zomer het dichtst bij een transfer (op huurbasis) van Junior Edmilson stond, die had enkele maanden geleden nochtans een nieuw contract getekend in Qatar. Nochtans was Club Brugge ook heel erg geïnteresseerd. Philippe Clement wilde hem er zeer graag bij. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit en de speler bleef bij Al Duhail.

Zulte Waregem heeft nog een extra aanwinst op de kop kunnen tikken. Zo maakte Essevee zaterdagnamiddag bekend dat Panagiotis Armenakas een contract heeft getekend aan de Gaverbeek. De Griekse Australiër was afgelopen zomer naar een nieuwe club op zoek nadat zijn contract bij Panathinaikos niet verlengd werd. Uiteindelijk belandde hij bij KSV Roeselare, maar die club ging inmiddels failliet. Vervolgens mocht Armenakas meetrainen bij Zulte Waregem en dat resulteert nu dus in een contract van één seizoen de aanvaller.

BUITENLAND
Sergio Ramos blijft enorm belangrijk voor Real Madrid, maar het contract van de 34-jarige loopt komende zomer af en men is er nog niet uit over een verlenging. Dus ruiken een aantal clubs hun kans om de Spaanse verdediger binnen te halen. Volgens Mundo Deportivo is Inter Miami één van de voornaamste kandidaten om Ramos over te nemen. De ambitieuze Amerikaanse club is in handen van David Beckham, die tijdens zijn spelerscarrière nog twee jaar lang ploegmaat was van Ramos.

Volgens ESPN heeft Liverpool zich aan het front gemeld voor Milan Skriniar. De 25-jarige Slowaak speelt momenteel voor Internazionale en geldt als één van de betere verdedigers in de Serie A. Op Anfield zou hij in eerste instantie Virgil van Dijk moeten vervangen, vervolgens zou hij de vaste partner van de Nederlander kunnen worden. Skriniar is wel een dure vogel, zo zou Inter minstens 60 miljoen willen vangen voor zijn sterkhouder.

Volgens BILD tonen FC Barcelona, Juventus en Manchester City interesse in Marcus Thuram en die eerste twee zijn ook ex-clubs van vader Lillian Thuram. Die kwam van 2001 tot 2006 uit voor Juventus en van 2006 tot 2008 voor Barça. Een goedkope transfer zal dat echter niet worden, want volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van Thuram, die momenteel het mooie weer maakt bij Borussia Mönchengladbach, al 32 miljoen euro.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Club moet in januari een nieuwe poging wagen bij Edmilson ...

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

0
0
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

33
33
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

92
92
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

50
50
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

49
49
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

507
507
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

111
111
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

66
66
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

30
30
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

335
335
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

358
358
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

339
339
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

308
308
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

76
76
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

114
114
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

203
203
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws