TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht laat drietal gaan, bizarre transfer Ramos'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Met zijn sterke prestaties in Brussel had Hendrik Van Crombrugge zich in de kijker gespeeld van enkele buitenlandse ploegen. Maar een vertrek bij RSC Anderlecht lijkt op korte termijn niet meer aan de orde. De recordkampioen maakte zaterdag bekend dat de doelman zijn contract heeft verlengd tot medio 2025. Met die verlenging ging ook een stevige loonsverhoging gepaard. Zakaria Bakkali, Ognjen Vranjes en Mohammed Dauda mogen komende winter allicht wel beschikken.

Sport/Voetbalmagazine weet dat Royal Antwerp FC via de contacten van Luciano D’Onofrio afgelopen zomer het dichtst bij een transfer (op huurbasis) van Junior Edmilson stond, die had enkele maanden geleden nochtans een nieuw contract getekend in Qatar. Nochtans was Club Brugge ook heel erg geïnteresseerd. Philippe Clement wilde hem er zeer graag bij. Maar uiteindelijk bleef een akkoord uit en de speler bleef bij Al Duhail.

Zulte Waregem heeft nog een extra aanwinst op de kop kunnen tikken. Zo maakte Essevee zaterdagnamiddag bekend dat Panagiotis Armenakas een contract heeft getekend aan de Gaverbeek. De Griekse Australiër was afgelopen zomer naar een nieuwe club op zoek nadat zijn contract bij Panathinaikos niet verlengd werd. Uiteindelijk belandde hij bij KSV Roeselare, maar die club ging inmiddels failliet. Vervolgens mocht Armenakas meetrainen bij Zulte Waregem en dat resulteert nu dus in een contract van één seizoen de aanvaller.

BUITENLAND
Sergio Ramos blijft enorm belangrijk voor Real Madrid, maar het contract van de 34-jarige loopt komende zomer af en men is er nog niet uit over een verlenging. Dus ruiken een aantal clubs hun kans om de Spaanse verdediger binnen te halen. Volgens Mundo Deportivo is Inter Miami één van de voornaamste kandidaten om Ramos over te nemen. De ambitieuze Amerikaanse club is in handen van David Beckham, die tijdens zijn spelerscarrière nog twee jaar lang ploegmaat was van Ramos.

Volgens ESPN heeft Liverpool zich aan het front gemeld voor Milan Skriniar. De 25-jarige Slowaak speelt momenteel voor Internazionale en geldt als één van de betere verdedigers in de Serie A. Op Anfield zou hij in eerste instantie Virgil van Dijk moeten vervangen, vervolgens zou hij de vaste partner van de Nederlander kunnen worden. Skriniar is wel een dure vogel, zo zou Inter minstens 60 miljoen willen vangen voor zijn sterkhouder.

Volgens BILD tonen FC Barcelona, Juventus en Manchester City interesse in Marcus Thuram en die eerste twee zijn ook ex-clubs van vader Lillian Thuram. Die kwam van 2001 tot 2006 uit voor Juventus en van 2006 tot 2008 voor Barça. Een goedkope transfer zal dat echter niet worden, want volgens Transfermarkt bedraagt de waarde van Thuram, die momenteel het mooie weer maakt bij Borussia Mönchengladbach, al 32 miljoen euro.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Club moet in januari een nieuwe poging wagen bij Edmilson ...

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

3
3
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

86
86
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

30
30
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

38
38
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

33
33
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

192
192
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

87
87
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

104
104
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

116
116
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

132
132
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

155
155
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

49
49
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

450
450
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

146
146
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

298
298
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

429
429
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

349
349
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

107
107

Meer sportnieuws