Messi heeft het helemaal verkorven: "Hij is passé!"

1010 stemmen
Messi heeft het helemaal verkorven:

Lionel Messi zette FC Barcelona afgelopen woensdag op weg naar de overwinning tegen Dynamo Kiev met zijn vierde strafschopdoelpunt van het seizoen. Maar achteraf kwam de Argentijn vooral negatief in de media. De beelden van zijn 'defensieve werk' deden immers de wenkbrauwen fronsen.


In het slot van de wedstrijd dribbelde één van de tegenstanders richting Messi toe, maar de Argentijn verroerde geen vin en deed geen enkele intentie om hem iets in de weg te leggen. De beelden werden vlot gedeeld via de sociale media en werden inmiddels druk besproken. Zo ook in Nederland, waar Messi een pak kritiek over zich heen krijgt.

Analist Jack van Gelder bijvoorbeeld, was vlijmscherp voor de aanvaller. "Ik vind het de grootste voetballer van de laatste tien tot vijftien jaar. Maar hij saboteert de boel of hij kan het niet meer. Maar ik zou hem niet meer opstellen", werd hij geciteerd door Het Nieuwsblad. In Veronica Inside deed de beruchte Johan Derksen er nog een schep bovenop. "Ik wil niet mijn gelijk halen, maar Messi passé is. Ik denk dat hij het niet meer op kan brengen", schreef hij de zesvoudige Gouden Bal helemaal af.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Messi heeft zijn beste tijd gehad ...

Meest recent

Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

0
0
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

9
9
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

16
16
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

47
47
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

41
41
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

248
248
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

519
519
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

283
283
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

286
286
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

266
266
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

35
35
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

218
218
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

230
230
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

37
37
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

191
191
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

870
870
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

189
189
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

227
227
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

219
219
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

307
307

Meer sportnieuws