Club krijgt slecht nieuws uit ziekenboeg: "Ten vroegste januari"

door
Club krijgt slecht nieuws uit ziekenboeg:

Voor Club Brugge is de aanstaande interland-break welgekomen. Blauw-Zwart werkte in de voorbije weken immers een moordend wedstrijdschema af en kan volgende week dus weer even op adem komen. Maar daarna gaat de marathon aan wedstrijden weer onverminderd voort.


In de Champions League staan immers nog drie belangrijke duels op het programma, waarvan er twee ook nog eens op verplaatsing. In de competitie kan Blauw-Zwart zich na de recente 2 op 9 amper nog misstappen veroorloven. En normaal gezien komt daar in december ook nog eens bekervoetbal bij. De Bruggelingen zullen dus nood hebben aan een brede kern, maar vooral in de defensie zijn de opties momenteel beperkt. Wat dat betreft kreeg coach Philippe Clement geen al te goed nieuws uit de ziekenboeg.

Fede Ricca bijvoorbeeld, blijft voorlopig last ondervinden. Nadat de Uruguayaan geblesseerd uitviel tegen Zenit, speelde hij vervolgens met een inspuiting en dat maakte zijn situatie er blijkbaar erger op. Clement liet deze week dan ook verstaan dat hij Ricca rust wil gunnen tot na de interland-break. Men hoopt dat het ergste dan weer achter de rug is, al blijft het natuurlijk afwachten.

En ook een terugkeer van Matej Mitrovic is niet voor meteen. Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Club dat de Kroaat in januari al kan aansluiten, al werd in eerste instantie op februari gemikt voor zijn rentree. In ieder geval zal men geen risico's nemen en hem liever een dag te laat dan te vroeg terug bij de groep halen.

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

58
58
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

268
268
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

262
262
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

174
174
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

107
107
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

191
191
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

369
369
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

52
52
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

105
105
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

49
49
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

230
230
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

165
165
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

56
56
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

190
190
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

128
128
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

116
116
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

398
398
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

101
101
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

787
787
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

247
247
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

292
292
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws