Club krijgt slecht nieuws uit ziekenboeg: "Ten vroegste januari"

614
Club krijgt slecht nieuws uit ziekenboeg:

Voor Club Brugge is de aanstaande interland-break welgekomen. Blauw-Zwart werkte in de voorbije weken immers een moordend wedstrijdschema af en kan volgende week dus weer even op adem komen. Maar daarna gaat de marathon aan wedstrijden weer onverminderd voort.


In de Champions League staan immers nog drie belangrijke duels op het programma, waarvan er twee ook nog eens op verplaatsing. In de competitie kan Blauw-Zwart zich na de recente 2 op 9 amper nog misstappen veroorloven. En normaal gezien komt daar in december ook nog eens bekervoetbal bij. De Bruggelingen zullen dus nood hebben aan een brede kern, maar vooral in de defensie zijn de opties momenteel beperkt. Wat dat betreft kreeg coach Philippe Clement geen al te goed nieuws uit de ziekenboeg.

Fede Ricca bijvoorbeeld, blijft voorlopig last ondervinden. Nadat de Uruguayaan geblesseerd uitviel tegen Zenit, speelde hij vervolgens met een inspuiting en dat maakte zijn situatie er blijkbaar erger op. Clement liet deze week dan ook verstaan dat hij Ricca rust wil gunnen tot na de interland-break. Men hoopt dat het ergste dan weer achter de rug is, al blijft het natuurlijk afwachten.

En ook een terugkeer van Matej Mitrovic is niet voor meteen. Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Club dat de Kroaat in januari al kan aansluiten, al werd in eerste instantie op februari gemikt voor zijn rentree. In ieder geval zal men geen risico's nemen en hem liever een dag te laat dan te vroeg terug bij de groep halen.

LEES OOK: 'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Club moet in januari een extra verdediger aantrekken ...

Meest recent

'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

11
11
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

28
28
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

26
26
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

206
206
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

37
37
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

49
49
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

220
220
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

222
222
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

181
181
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

143
143
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

95
95
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

188
188
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

185
185
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

239
239
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

112
112
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

133
133
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

214
214
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

162
162
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

392
392
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

109
109
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

484
484
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

721
721

Meer sportnieuws