Defensief lamentabel Standard verliest ook derde groepsmatch

161 stemmen
Defensief lamentabel Standard verliest ook derde groepsmatch

Montanier en co hebben in Europa opnieuw een ontluisterende nederlaag geleden op het veld van Lech Poznan. Standard zat eigenlijk geen moment echt in de wedstrijd en gaf vooral defensief een zeer zwakke indruk. Het lijkt erop dat de Rouches alles op de eigen competitie moeten zetten.

Standard begon dramatisch aan deze campagne in de Europa League met een nul op zes na twee speeldagen. Vanavond moest er absoluut gewonnen worden op het veld van Lech Poznan om nog uitzicht te houden op een plek bij de eerste twee. Achterin verving Jans de onfortuinlijke Vanheusden, met Cimirot en Lestienne kwamen er nog twee nieuwe namen aan de aftrap. Ook de Polen waren nog puntenloos na twee nederlagen.
Vlammende start van Lech Poznan, Standard recht de rug
De Rouches namen een goede start in Polen en kregen na tien minuten spelen ook een prima kans, Balikwisha kopte echter slecht op de perfecte voorzet van Raskin. Aan de overzijde was het even later wel raak, Gavory liet een ongevaarlijke voorzet zomaar lopen en Skoras profiteerde door gemakkelijk de 1-0 in doel te koppen. De ploeg van Montanier zette de zwakke vorm van de laatste weken gewoon voort en voor halfweg de eerste helft gleed Ishak een scherpe voorzet in doel: 2-0 voor Lech Poznan. Standard rechtte nadien toch de rug en op het halfuur duwde Lestienne de bal in doel nadat Dussenne de paal op zijn weg vond: 2-1. Een halve minuut later moest het altijd gelijk staan toen Bednarek onwaarschijnlijk blunderde, deze keer faalde Lestienne.  De bezoekers zaten nadien beter in de wedstrijd, al had Gavory enorm veel geluk dat hij geen (verdiende) tweede gele kaart kreeg op tien minuten van de rust. Zo leefden de Rouches halfweg nog, al moest het een pak beter in de tweede periode.

Lech Poznan slaat een zwak Standard al voor er een half uur gespeeld is KO.
Bezoekers ondergaan wet van de sterkste
Bij de bezoekers mocht Gavory bij de rust in de kleedkamer blijven, Siquet verving hem. Wie een scherp Standard verwachtte na de pauze, was er snel aan voor de moeite. Na amper twee minuten spelen kreeg Ishak centraal teveel ruimte en hij mocht volledig vrijstaand de 3-1 in doel schieten. Iets voorbij het uur ontsnapte het team van Montanier zelfs aan zwaardere cijfers: Ishak kwam alleen voor Bodart, stifte ook prima maar de bal werd nog net voor de lijn weggewerkt. Een paar minuten later was de bezoekende doelman alert om een schot van Kaminski uit doel te houden. Boljevic kwam in de slotfase nog dicht bij de hoopgevende 3-2 maar Bednarek was bij de pinken op zijn vlottend schot. Zo werd het uiteindelijk een kansloze nederlaag voor een wisselvallig Standard.
Scoreverloop:
1-0 (15') Skoras, 2-0 (23') Ishak, 2-1 (29') Lestienne, 3-1 (48') Ishak


LEES OOK: Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Is dit Standard momenteel te zwak voor Europees voetbal?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

7
7
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

70
70
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

74
74
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

40
40
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

73
73
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

277
277
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

455
455
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

220
220
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

404
404
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

235
235
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

146
146
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

343
343
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

378
378
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

427
427
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

99
99
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

338
338
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

374
374
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

525
525
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

191
191
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

972
972
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

223
223

Meer sportnieuws