Defensief lamentabel Standard verliest ook derde groepsmatch

door
Defensief lamentabel Standard verliest ook derde groepsmatch

Montanier en co hebben in Europa opnieuw een ontluisterende nederlaag geleden op het veld van Lech Poznan. Standard zat eigenlijk geen moment echt in de wedstrijd en gaf vooral defensief een zeer zwakke indruk. Het lijkt erop dat de Rouches alles op de eigen competitie moeten zetten.

Standard begon dramatisch aan deze campagne in de Europa League met een nul op zes na twee speeldagen. Vanavond moest er absoluut gewonnen worden op het veld van Lech Poznan om nog uitzicht te houden op een plek bij de eerste twee. Achterin verving Jans de onfortuinlijke Vanheusden, met Cimirot en Lestienne kwamen er nog twee nieuwe namen aan de aftrap. Ook de Polen waren nog puntenloos na twee nederlagen.
Vlammende start van Lech Poznan, Standard recht de rug
De Rouches namen een goede start in Polen en kregen na tien minuten spelen ook een prima kans, Balikwisha kopte echter slecht op de perfecte voorzet van Raskin. Aan de overzijde was het even later wel raak, Gavory liet een ongevaarlijke voorzet zomaar lopen en Skoras profiteerde door gemakkelijk de 1-0 in doel te koppen. De ploeg van Montanier zette de zwakke vorm van de laatste weken gewoon voort en voor halfweg de eerste helft gleed Ishak een scherpe voorzet in doel: 2-0 voor Lech Poznan. Standard rechtte nadien toch de rug en op het halfuur duwde Lestienne de bal in doel nadat Dussenne de paal op zijn weg vond: 2-1. Een halve minuut later moest het altijd gelijk staan toen Bednarek onwaarschijnlijk blunderde, deze keer faalde Lestienne.  De bezoekers zaten nadien beter in de wedstrijd, al had Gavory enorm veel geluk dat hij geen (verdiende) tweede gele kaart kreeg op tien minuten van de rust. Zo leefden de Rouches halfweg nog, al moest het een pak beter in de tweede periode.

Lech Poznan slaat een zwak Standard al voor er een half uur gespeeld is KO.
Bezoekers ondergaan wet van de sterkste
Bij de bezoekers mocht Gavory bij de rust in de kleedkamer blijven, Siquet verving hem. Wie een scherp Standard verwachtte na de pauze, was er snel aan voor de moeite. Na amper twee minuten spelen kreeg Ishak centraal teveel ruimte en hij mocht volledig vrijstaand de 3-1 in doel schieten. Iets voorbij het uur ontsnapte het team van Montanier zelfs aan zwaardere cijfers: Ishak kwam alleen voor Bodart, stifte ook prima maar de bal werd nog net voor de lijn weggewerkt. Een paar minuten later was de bezoekende doelman alert om een schot van Kaminski uit doel te houden. Boljevic kwam in de slotfase nog dicht bij de hoopgevende 3-2 maar Bednarek was bij de pinken op zijn vlottend schot. Zo werd het uiteindelijk een kansloze nederlaag voor een wisselvallig Standard.
Scoreverloop:
1-0 (15') Skoras, 2-0 (23') Ishak, 2-1 (29') Lestienne, 3-1 (48') Ishak


LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
62

Is dit Standard momenteel te zwak voor Europees voetbal?

Meest recent

Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

8
8
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

164
164
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

62
62
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

102
102
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

98
98
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

65
65
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

66
66
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

154
154
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

161
161
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

300
300
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

372
372
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

360
360
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

51
51
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

182
182
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

166
166
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

90
90
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

193
193
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

62
62
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

166
166
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

209
209
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

264
264
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

404
404
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

160
160

Meer sportnieuws