'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

door
'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

RSC Anderlecht heeft mogelijk een nieuwe publiekslieveling in zijn rangen. De 20-jarige Paul Mukairu heeft uiteraard nog een pak te bewijzen, maar zijn eerste speelminuten waren alvast veelbelovend. Zo kroonde hij zich zondag tot wedstrijdheld door op fraaie wijze het enige en dus winnende doelpunt tegen Antwerp FC te scoren.


Toen RSCA in het slot van de voorbije mercato Jérémy Doku dreigde kwijt te raken aan Stade Rennes, besloot de club om alsnog een extra aanvaller aan te trekken. En zo belandde men uiteindelijk bij Mukairu, wiens naam eerder in de zomer al gelinkt werd aan verschillende andere Belgische clubs. De Nigeriaan had nochtans geen superseizoen bij Antalyaspor achter de rug, maar toonde op zijn 20ste wel regelmatig flitsen van zijn grote potentieel.

Ook aanbiedingen uit Italië en Nederland lagen naar verluidt op tafel, toch verkoos de aanvaller om in het Lotto Park aan de slag te gaan. Bij La Dernière Heure weet men dat het wel even duurde alvorens een akkoord werd gevonden met Antalyaspor. De Turken, die hem quasi voor niets hadden binnengehaald, mikten immers op een transfersom van 3.5 miljoen euro. Gezien de financiële situatie van Paars-Wit was dat echter geen optie.

Uiteindelijk kwamen beide ploegen tot een overeenkomst waarbij Mukairu mét aankoopoptie gehuurd zou worden. Volgens LDH bedraagt die optie een iets meer dan een stevige 3 miljoen euro. Een pittige bedrag gezien de huidige situatie, maar zijn entourage is ervan overtuigd dat Anderlecht de optie sowieso zal lichten indien hij er helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

Denkt u dat Mukairu zal uitgroeien tot een smaakmaker bij RSCA?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

55
55
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

73
73
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

90
90
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

248
248
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

131
131
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

437
437
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

163
163
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

218
218
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

450
450
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

690
690
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

685
685
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws