'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

1332 stemmen
'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

RSC Anderlecht heeft mogelijk een nieuwe publiekslieveling in zijn rangen. De 20-jarige Paul Mukairu heeft uiteraard nog een pak te bewijzen, maar zijn eerste speelminuten waren alvast veelbelovend. Zo kroonde hij zich zondag tot wedstrijdheld door op fraaie wijze het enige en dus winnende doelpunt tegen Antwerp FC te scoren.


Toen RSCA in het slot van de voorbije mercato Jérémy Doku dreigde kwijt te raken aan Stade Rennes, besloot de club om alsnog een extra aanvaller aan te trekken. En zo belandde men uiteindelijk bij Mukairu, wiens naam eerder in de zomer al gelinkt werd aan verschillende andere Belgische clubs. De Nigeriaan had nochtans geen superseizoen bij Antalyaspor achter de rug, maar toonde op zijn 20ste wel regelmatig flitsen van zijn grote potentieel.

Ook aanbiedingen uit Italië en Nederland lagen naar verluidt op tafel, toch verkoos de aanvaller om in het Lotto Park aan de slag te gaan. Bij La Dernière Heure weet men dat het wel even duurde alvorens een akkoord werd gevonden met Antalyaspor. De Turken, die hem quasi voor niets hadden binnengehaald, mikten immers op een transfersom van 3.5 miljoen euro. Gezien de financiële situatie van Paars-Wit was dat echter geen optie.

Uiteindelijk kwamen beide ploegen tot een overeenkomst waarbij Mukairu mét aankoopoptie gehuurd zou worden. Volgens LDH bedraagt die optie een iets meer dan een stevige 3 miljoen euro. Een pittige bedrag gezien de huidige situatie, maar zijn entourage is ervan overtuigd dat Anderlecht de optie sowieso zal lichten indien hij er helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Denkt u dat Mukairu zal uitgroeien tot een smaakmaker bij RSCA?

Meest recent

'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

4
4
KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

29
29
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

119
119
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

229
229
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

333
333
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

348
348
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

408
408
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

196
196
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

470
470
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

156
156
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

213
213
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

97
97
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

539
539
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

157
157
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

404
404
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

669
669
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

440
440

Meer sportnieuws