'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

door
'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

RSC Anderlecht heeft mogelijk een nieuwe publiekslieveling in zijn rangen. De 20-jarige Paul Mukairu heeft uiteraard nog een pak te bewijzen, maar zijn eerste speelminuten waren alvast veelbelovend. Zo kroonde hij zich zondag tot wedstrijdheld door op fraaie wijze het enige en dus winnende doelpunt tegen Antwerp FC te scoren.


Toen RSCA in het slot van de voorbije mercato Jérémy Doku dreigde kwijt te raken aan Stade Rennes, besloot de club om alsnog een extra aanvaller aan te trekken. En zo belandde men uiteindelijk bij Mukairu, wiens naam eerder in de zomer al gelinkt werd aan verschillende andere Belgische clubs. De Nigeriaan had nochtans geen superseizoen bij Antalyaspor achter de rug, maar toonde op zijn 20ste wel regelmatig flitsen van zijn grote potentieel.

Ook aanbiedingen uit Italië en Nederland lagen naar verluidt op tafel, toch verkoos de aanvaller om in het Lotto Park aan de slag te gaan. Bij La Dernière Heure weet men dat het wel even duurde alvorens een akkoord werd gevonden met Antalyaspor. De Turken, die hem quasi voor niets hadden binnengehaald, mikten immers op een transfersom van 3.5 miljoen euro. Gezien de financiële situatie van Paars-Wit was dat echter geen optie.

Uiteindelijk kwamen beide ploegen tot een overeenkomst waarbij Mukairu mét aankoopoptie gehuurd zou worden. Volgens LDH bedraagt die optie een iets meer dan een stevige 3 miljoen euro. Een pittige bedrag gezien de huidige situatie, maar zijn entourage is ervan overtuigd dat Anderlecht de optie sowieso zal lichten indien hij er helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Denkt u dat Mukairu zal uitgroeien tot een smaakmaker bij RSCA?

Meest recent

Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

32
32
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

13
13
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

68
68
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

26
26
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

349
349
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

305
305
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

140
140
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

127
127
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

176
176
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

217
217
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

144
144
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

121
121
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

52
52
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

72
72
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

332
332
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

275
275
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

263
263
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

72
72
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

110
110
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

362
362

Meer sportnieuws