'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

1332 stemmen
'Anderlecht moet pittige som neerleggen voor transfer Mukairu'

RSC Anderlecht heeft mogelijk een nieuwe publiekslieveling in zijn rangen. De 20-jarige Paul Mukairu heeft uiteraard nog een pak te bewijzen, maar zijn eerste speelminuten waren alvast veelbelovend. Zo kroonde hij zich zondag tot wedstrijdheld door op fraaie wijze het enige en dus winnende doelpunt tegen Antwerp FC te scoren.


Toen RSCA in het slot van de voorbije mercato Jérémy Doku dreigde kwijt te raken aan Stade Rennes, besloot de club om alsnog een extra aanvaller aan te trekken. En zo belandde men uiteindelijk bij Mukairu, wiens naam eerder in de zomer al gelinkt werd aan verschillende andere Belgische clubs. De Nigeriaan had nochtans geen superseizoen bij Antalyaspor achter de rug, maar toonde op zijn 20ste wel regelmatig flitsen van zijn grote potentieel.

Ook aanbiedingen uit Italië en Nederland lagen naar verluidt op tafel, toch verkoos de aanvaller om in het Lotto Park aan de slag te gaan. Bij La Dernière Heure weet men dat het wel even duurde alvorens een akkoord werd gevonden met Antalyaspor. De Turken, die hem quasi voor niets hadden binnengehaald, mikten immers op een transfersom van 3.5 miljoen euro. Gezien de financiële situatie van Paars-Wit was dat echter geen optie.

Uiteindelijk kwamen beide ploegen tot een overeenkomst waarbij Mukairu mét aankoopoptie gehuurd zou worden. Volgens LDH bedraagt die optie een iets meer dan een stevige 3 miljoen euro. Een pittige bedrag gezien de huidige situatie, maar zijn entourage is ervan overtuigd dat Anderlecht de optie sowieso zal lichten indien hij er helemaal kan doorbreken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Denkt u dat Mukairu zal uitgroeien tot een smaakmaker bij RSCA?

Meest recent

Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

17
17
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

8
8
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

272
272
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

99
99
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

95
95
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

29
29
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

70
70
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

53
53
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

353
353
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

221
221
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

487
487
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

157
157
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

99
99
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

129
129
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

153
153
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

193
193
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

165
165
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

145
145
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

501
501
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

595
595
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

923
923
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

273
273
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

214
214
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

562
562
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

191
191

Meer sportnieuws