'Club Brugge stuit op nieuwe transferprioriteit'

door
'Club Brugge stuit op nieuwe transferprioriteit'

Na een twee op negen in de competitie lijkt Club Brugge even in een dipje te zitten. Vooral de prestatie tegen KV Mechelen, waarin Philippe Clement enkele pionnen rust gunde, bleek ondermaats. Nochtans is de kern in principe breed genoeg.


Door de mindere vorm komen natuurlijk wel een aantal posities weer onder vuur te liggen, waaronder uiteraard die van diepe spits. Uiteindelijk haalde Blauw-Zwart daar deze zomer geen vers bloed in huis, maar Michael Krmencik en David Okereke hadden tegen Malinwa opnieuw moeite om hun stempel te drukken. Vermits de jonge Youssouph Badji niet alle druk op zijn schouders mag torsen, liet Clement zo zaterdag zelfs Charles De Ketelaere nog eens invallen in de punt. Allicht mogen we daar in januari dus alsnog extra concurrentie verwachten. Achterin stelt Simon Deli dan weer al enkele weken teleur, waardoor een extra centrale verdediger evenmin een overbodige luxe lijkt. Zeker omdat Matej Mitrovic naar slechte gewoonte weer in de lappenmand ligt.

Federico Ricca bewees ondanks zijn vorming als linksachter echter wel al een prima doublure te zijn in het centrum, waar Mechele op zijn beurt dan weer vervangen kan worden door Odilon Kossounou. Hoewel wij de jonge Ivoriaan op die positie een grote toekomst toedichten, werd tegen KV Mechelen vooral in de tweede helft duidelijk dat hij heel wat minder gebaat is als rechtsback. Zeker in een klassieke achterhoede met vier. Een echte doublure voor Clinton Mata, op het eerste zicht nochtans geen prioriteit, zou dan ook wel eens een lacune kunnen zijn die Club in de winter moet dichten. Per slot van rekening is ook de jonge Ignace Van der Brempt, in wie de landskampioen wel gelooft, erg blessuregevoelig. Defensieve versterking staat zo wellicht toch mee bovenaan het lijstje.

JOUW MENING TELT:
Club Brugge moet volgens mij deze winter vooral op zoek naar ...

Meest recent

'Leoni naar exit Anderlecht: opvallende JPL-transfer'

RSC Anderlecht zal komend seizoen vroeg voor een eerste piek moeten zorgen vanwege de Europese ...

51
51
'Antwerp pusht voor nieuwe coach: verrassend plan op tafel'

De trainersvacatures in de Jupiler Pro League zijn bijna ingevuld, nog één ploeg is ...

255
255
'Genadeloze Guardiola dumpt volgende grote naam'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

135
135
'AA Gent en KV Mechelen gaan transferstrijd aan'

AA Gent en KV Mechelen speuren naar versterking en beide ploegen kruisen de degens. De twee ...

103
103
'Leeds United zet absolute JPL-smaakmaker op shortlist'

De voetbalinfluencers strijden om de transfernieuwtjes en alles gebeurt bijzonder snel. Ze moeten ...

48
48
Wirtz 130 miljoen euro? Zijn vriendin is de échte parel

In verschillende media duikt het bericht op dat Florian Wirtz deze week, wellicht vrijdag, wordt ...

46
46
Straffe exitdeal in zicht: Club Brugge zet de kassa klaar

Na drie seizoenen lijkt het doek te vallen voor een van de opvallendste aanvallers van Club ...

439
439
Fluminense laat Dortmund bibberen en beven op WK voor clubs

Om 18 stond op het WK voor clubs de match tussen Fluminense en Borussia Dortmund op het programma. ...

34
34
Lierse SK shopt in Noorwegen en ziet clubicoon vertrekken

Lierse SK is een traditieclub pur sang in het Belgische voetbal. De club uit de Challenger Pro ...

37
37
Beerschot heeft er Belgische versterking bij

Beerschot kan de nodige versterking gebruiken als ze komend seizoen snel willen promoveren naar de ...

122
122
STVV vindt akkoord en stelt ex-Rode Duivel voor

Bij STVV gaan ze voor een stabiel seizoen. De technische staf oogt ondertussen heel kwaliteitsvol. ...

85
85
Union SG slaat toe met eerste zomertransfer

Landskampioen Union SG maakte vandaag bekend dat Isaac Promise bijtekende tot medio 2029 en dus nog ...

116
116
'Standard, STVV & KV Mechelen vechten om CPL-sensatie'

Zoals gebruikelijk belanden de Belgische clubs ook nu geregeld in mekaars vaarwater op de ...

286
286
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer nadert'

Ook deze zomer zullen helaas weer heel wat smaakmakers de Belgische velden verlaten, maar hét ...

691
691
Witte rook in Westerlo: opvolger Simons voorgesteld

Zoals verwacht nam Westerlo maandag afscheid van Timmy Simons. Ondertussen maakten de Kemphanen ook ...

83
83
KV Mechelen maakt opvallende aanwinst wereldkundig

Terwijl de Belgische eersteklassers langzaam maar zeker de trainingen hervatten draait ook de ...

128
128
Antwerp shopt bij derdeklasser, Anderlecht legt doelman vast

In Youth We Trust is al lang geen uitzondering meer, want zowat alle Belgische topclubs trekken ...

287
287
'Witte rook in Genk: De Condé strikt eerste zomeraanwinst'

KRC Genk wil deze zomer vooral inzetten op continuïteit, al lijkt een exit van pakweg Tolu ...

704
704
Grote kuis bij AA Gent: Baro dumpt vier meubelstukken

Na een ronduit rampzalig einde van het seizoen gaat Sam Baro met de grove borstel tekeer bij AA ...

265
265
'Renard slaat toe: Anderlecht heeft toptarget te pakken'

Terwijl het ook elders wemelt van de geruchten is het vooral bij RSC Anderlecht bijzonder druk in de ...

951
951
Engeland zet tornooi op het spel: Expert woest na bizar ritueel

In Slovakije is momenteel het EK voetbal voor spelers onder de 21 jaar bezig. Engeland is ...

81
81
‘Standard-fans bedrogen: pijnlijke realiteit onthuld'

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen na 777 Partners. De club hoopt de weg naar de ...

972
972
‘Supporters lachen Dessers keihard uit na vreemde transfer’

Cyriel Dessers speelde in het verleden bij KRC Genk, maar sinds 2023 staat de Nigeriaanse Belg onder ...

381
381
OHL haalt snoeihard uit: “Niemand staat boven de club!”

Oud-Heverlee Leuven heeft met David Hubert een nieuwe hoofdtrainer. Chris Coleman werd ...

151
151
Grote ogen en open monden: Wesley Sonck verrast iedereen

Wesley Sonck is naast analist ook een showbeest pur sang. De Ninovieter dook al op in een aantal ...

180
180

Meer sportnieuws