De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

door
De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

AA Gent tankte zondagavond eindelijk nog eens wat vertrouwen door met 1-4 te gaan winnen op het veld van Waasland-Beveren. Donderdag krijgen ze de kans om ook in de Europa League de rug te rechten, al zal dat op verplaatsing tegen Rode Ster Belgrado zeker niet makkelijk worden. Wim De Decker hoopt alvast een basispion te kunnen recupereren.


Op de Freethiel kon hij immers niet rekenen op Nurio Fortuna, die op de laatste training nog geblesseerd uitgevallen was. De linksachter werd in de selectie vervangen door de 20-jarige belofte Van Daele. Maar De Decker kwam wel met goed nieuws over de blessure van de Angolese zomeraankoop van 6 miljoen. Zo liet hij verstaan dat de blessure veel beter lijkt mee te vallen dan aanvankelijk gevreesd werd. Het lijkt daarom dus niet uitgesloten dat hij in Belgrado zal kunnen spelen, al is dat ook nog absoluut niet zeker.

UPDATE 02/11
Gent zal donderdag tegen Rode Ster allicht geen beroep kunnen doen op de spelers die met corona besmet zijn, maar Nurio zou de wedstrijd dus wel komen halen. En ook over Michael Ngadeu had De Decker achteraf hoopgevend nieuws. Zo is de Kameroener donderdag normaal gezien weer gewoon van de partij. "Mike is gewoon ziek en bij Nurio leek zijn blessure eerst erger. Misschien raakt hij nog klaar tegen donderdag, maar dat blijft koffiedik kijken", aldus de Gentse trainer op de clubwebstek.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

0
0
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

104
104
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

28
28
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

150
150
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

118
118
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

160
160
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

240
240
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

527
527
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

171
171
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

261
261
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1569
1569
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

215
215
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

342
342
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

558
558
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

161
161
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

296
296
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

365
365
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

79
79
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

613
613
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

532
532
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

223
223
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

521
521
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

512
512
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

101
101
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

437
437

Meer sportnieuws