De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

door
De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

AA Gent tankte zondagavond eindelijk nog eens wat vertrouwen door met 1-4 te gaan winnen op het veld van Waasland-Beveren. Donderdag krijgen ze de kans om ook in de Europa League de rug te rechten, al zal dat op verplaatsing tegen Rode Ster Belgrado zeker niet makkelijk worden. Wim De Decker hoopt alvast een basispion te kunnen recupereren.


Op de Freethiel kon hij immers niet rekenen op Nurio Fortuna, die op de laatste training nog geblesseerd uitgevallen was. De linksachter werd in de selectie vervangen door de 20-jarige belofte Van Daele. Maar De Decker kwam wel met goed nieuws over de blessure van de Angolese zomeraankoop van 6 miljoen. Zo liet hij verstaan dat de blessure veel beter lijkt mee te vallen dan aanvankelijk gevreesd werd. Het lijkt daarom dus niet uitgesloten dat hij in Belgrado zal kunnen spelen, al is dat ook nog absoluut niet zeker.

UPDATE 02/11
Gent zal donderdag tegen Rode Ster allicht geen beroep kunnen doen op de spelers die met corona besmet zijn, maar Nurio zou de wedstrijd dus wel komen halen. En ook over Michael Ngadeu had De Decker achteraf hoopgevend nieuws. Zo is de Kameroener donderdag normaal gezien weer gewoon van de partij. "Mike is gewoon ziek en bij Nurio leek zijn blessure eerst erger. Misschien raakt hij nog klaar tegen donderdag, maar dat blijft koffiedik kijken", aldus de Gentse trainer op de clubwebstek.

LEES OOK: JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u verkiezen?

Meest recent

'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

13
13
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

33
33
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

89
89
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

148
148
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

103
103
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

70
70
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

125
125
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

72
72
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

143
143
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

72
72
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

109
109
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

97
97
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

153
153
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

641
641
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

268
268
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

116
116
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

102
102
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

92
92
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

256
256
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

134
134
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

189
189
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

112
112

Meer sportnieuws