De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

door
De Decker komt met hoopgevend nieuws voor Gent

AA Gent tankte zondagavond eindelijk nog eens wat vertrouwen door met 1-4 te gaan winnen op het veld van Waasland-Beveren. Donderdag krijgen ze de kans om ook in de Europa League de rug te rechten, al zal dat op verplaatsing tegen Rode Ster Belgrado zeker niet makkelijk worden. Wim De Decker hoopt alvast een basispion te kunnen recupereren.


Op de Freethiel kon hij immers niet rekenen op Nurio Fortuna, die op de laatste training nog geblesseerd uitgevallen was. De linksachter werd in de selectie vervangen door de 20-jarige belofte Van Daele. Maar De Decker kwam wel met goed nieuws over de blessure van de Angolese zomeraankoop van 6 miljoen. Zo liet hij verstaan dat de blessure veel beter lijkt mee te vallen dan aanvankelijk gevreesd werd. Het lijkt daarom dus niet uitgesloten dat hij in Belgrado zal kunnen spelen, al is dat ook nog absoluut niet zeker.

UPDATE 02/11
Gent zal donderdag tegen Rode Ster allicht geen beroep kunnen doen op de spelers die met corona besmet zijn, maar Nurio zou de wedstrijd dus wel komen halen. En ook over Michael Ngadeu had De Decker achteraf hoopgevend nieuws. Zo is de Kameroener donderdag normaal gezien weer gewoon van de partij. "Mike is gewoon ziek en bij Nurio leek zijn blessure eerst erger. Misschien raakt hij nog klaar tegen donderdag, maar dat blijft koffiedik kijken", aldus de Gentse trainer op de clubwebstek.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u verkiezen?

Meest recent

Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

395
395
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

19
19
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

14
14
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

53
53
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

26
26
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

43
43
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

248
248
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

170
170
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

66
66
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

192
192
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

32
32
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

100
100
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

198
198
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

167
167
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

372
372
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

221
221
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

87
87
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

248
248
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

355
355
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

112
112
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

428
428
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

549
549

Meer sportnieuws