Cercle Brugge zette de voorbije weken enkele knappe resultaten neer met onder meer een 5-2-zege tegen AA Gent, maar op het veld van Charleroi konden de Carolo's niet stunten. Ze kregen een duidelijke 3-0-nederlaag aangesmeerd en ze zakken daardoor voorlopig weg naar de negende plaats in het klassement.
Cercle-coach Paul Clement was zeer eerlijk over wat zijn ploeg had laten zien. "We verdienen het om vandaag te verliezen", vertelde hij aan Sporza. "We speelden vandaag tegen een heel sterke ploeg, het is één van de moeilijkste tegenstanders dit seizoen. Charleroi speelde erg goed en was klinisch in de afwerking. Ze waren duidelijk beter en verdienden de overwinning."
Na een zes op zes weet Cercle zo weer wat verliezen is. De Bruggelingen kunnen desondanks wel nog altijd zeer tevreden zijn over hun start dit seizoen. Met vijf overwinningen en vijf nederlagen kamperen ze nog altijd in de linkerkolom.
LEES OOK: Goudhaantje Cercle rebelleert: "Hij wil vertrekken"