De Bruyne helpt City aan deugddoende zege

136 stemmen
De Bruyne helpt City aan deugddoende zege

In de Premier League heeft Manchester City aangeknoopt met een deugddoende overwinning. Op het veld van laagvlieger Sheffield United haalden de mannen van coach Pep Guardiola het met 0-1. Kyle Walker tekende tegen zijn ex-club voor het enige doelpunt, de 'assist' kwam op naam van aanvoerder Kevin De Bruyne.


Het duel op Bramall Lane speelde zich zoals verwacht vooral af op de helft van de thuisclub. City nam meteen de dominante rol op zich en dat resulteerde meteen in mogelijkheden. Met name de Spanjaard Ferrán Torres zorgde voor dreiging in Sheffield, maar de zomeraankoop had zijn vizier niet op scherp staan.

In de 28ste minuut verscheen de logische 0-1 dan toch op het scorebord. Walker kreeg de ruimte om uit te halen en wist de bal precies in de verre hoek te schuiven achter doelman Aaron Ramsdale. Een pikante treffer voor de vleugelverdediger, die in Sheffield het levenslicht zag en twaalf jaar voor die club speelde. De Bruyne zorgde voor de inleidende pass en kreeg daar zowaar een assist voor achter zijn naam.

City vergat het duel in Sheffield definitief te beslissen. 'The Blades' bleven daardoor geloven in een goed resultaat, maar een grote kans voor Rhian Brewster leidde niet tot de gelijkmaker. City klimt hierdoor op naar plaats zeven met maar twee punten achterstand op de huidige koplopers.

LEES OOK: Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen
74

Denkt u dat City nog kampioen kan worden?

Meest recent

Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

4
4
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

31
31
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

52
52
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

126
126
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

112
112
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

318
318
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

157
157
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

74
74
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

396
396
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

217
217
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

240
240
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

89
89
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

167
167
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

327
327
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

179
179
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

189
189
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

228
228
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

844
844
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

177
177
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

688
688
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

626
626
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

399
399
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

282
282

Meer sportnieuws