TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

602
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Charles De Ketelaere wordt steeds concreter. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Club Brugge zich in één van de komende mercato's immers aan een miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart en heeft nog een contract tot medio 2023.

Albert Sambi Lokonga zou wel eens het volgende jeugdproduct kunnen worden dat voor een smak geld vertrekt bij RSC Anderlecht. Op Neerpede beseft men echter dat ook hij weldra de stap naar het buitenland zal zetten, zo meldt SudPresse. Volgens het Waalse medium zal Sambi Lokonga allicht komende zomer te gelde worden gemaakt, al sluit men ook een wintertransfer niet uit. Huurling Lukas Nmecha lijkt slechts één seizoen te blijven, volgens Het Laatste Nieuws keert hij in de zomer terug naar Manchester City.

Lior Refaelov blijft op zijn 34ste een uitstekend niveau halen en ziet zijn prestaties mogelijk snel beloond worden. Antwerp FC wil volgens Het Nieuwsblad nog voor Nieuwjaar immers de onderhandelingen over een nieuw contract opstarten. Dudu Dahan, de makelaar van Refaelov, geeft aan dat er wel interesse is van twee clubs uit de Amerikaanse MLS, maar dat Refaelov zelf liefst van al op de Bosuil wil blijven.

Xavier Mercier is aan een voortreffelijk seizoen bezig. De 31-jarige aanvallende middenvelder van Oud-Heverlee Leuven sluit een toptransfer dan ook niet uit. "Ik ben 31 jaar, maar ik weet dat ik nog progressie kan boeken. Als een grote club komt? Waarom niet? Er zijn geen limieten", stelt Mercier tegenover RTBF.

BUITENLAND
Real Madrid zou opnieuw zaken willen doen met Juventus. Volgens onder meer Calciomercato en AS zouden de Madrilenen hun zinnen hebben gezet op Paulo Dybala. Juve lijkt echter niet bereid om zijn smaakmaker zonder slag of stoot te laten gaan. Om de Oude Dame te overtuigen, zou Real dan ook van plan zijn om Isco én Vinicius Junior op te nemen in de deal.

Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Christian Falk van BILD is Manchester United concreet in onderhandeling met Hakan Calhanoglu. De 26-jarige aanvallende middenvelder heeft nog een contract tot de zomer van 2021 bij de Italiaanse topclub AC Milan. Komende zomer is hij dus transfervrij op te halen in San Siro. En in januari zou de Turkse international zelfs al een voorcontract kunnen tekenen.

LEES OOK: Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

1
1
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

20
20
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

49
49
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

47
47
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

109
109
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

158
158
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

82
82
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

59
59
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

108
108
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

13
13
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

195
195
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

110
110
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

94
94
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

868
868
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

99
99
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

404
404

Meer sportnieuws