TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

602 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Charles De Ketelaere wordt steeds concreter. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Club Brugge zich in één van de komende mercato's immers aan een miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart en heeft nog een contract tot medio 2023.

Albert Sambi Lokonga zou wel eens het volgende jeugdproduct kunnen worden dat voor een smak geld vertrekt bij RSC Anderlecht. Op Neerpede beseft men echter dat ook hij weldra de stap naar het buitenland zal zetten, zo meldt SudPresse. Volgens het Waalse medium zal Sambi Lokonga allicht komende zomer te gelde worden gemaakt, al sluit men ook een wintertransfer niet uit. Huurling Lukas Nmecha lijkt slechts één seizoen te blijven, volgens Het Laatste Nieuws keert hij in de zomer terug naar Manchester City.

Lior Refaelov blijft op zijn 34ste een uitstekend niveau halen en ziet zijn prestaties mogelijk snel beloond worden. Antwerp FC wil volgens Het Nieuwsblad nog voor Nieuwjaar immers de onderhandelingen over een nieuw contract opstarten. Dudu Dahan, de makelaar van Refaelov, geeft aan dat er wel interesse is van twee clubs uit de Amerikaanse MLS, maar dat Refaelov zelf liefst van al op de Bosuil wil blijven.

Xavier Mercier is aan een voortreffelijk seizoen bezig. De 31-jarige aanvallende middenvelder van Oud-Heverlee Leuven sluit een toptransfer dan ook niet uit. "Ik ben 31 jaar, maar ik weet dat ik nog progressie kan boeken. Als een grote club komt? Waarom niet? Er zijn geen limieten", stelt Mercier tegenover RTBF.

BUITENLAND
Real Madrid zou opnieuw zaken willen doen met Juventus. Volgens onder meer Calciomercato en AS zouden de Madrilenen hun zinnen hebben gezet op Paulo Dybala. Juve lijkt echter niet bereid om zijn smaakmaker zonder slag of stoot te laten gaan. Om de Oude Dame te overtuigen, zou Real dan ook van plan zijn om Isco én Vinicius Junior op te nemen in de deal.

Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Christian Falk van BILD is Manchester United concreet in onderhandeling met Hakan Calhanoglu. De 26-jarige aanvallende middenvelder heeft nog een contract tot de zomer van 2021 bij de Italiaanse topclub AC Milan. Komende zomer is hij dus transfervrij op te halen in San Siro. En in januari zou de Turkse international zelfs al een voorcontract kunnen tekenen.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

8
8
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

18
18
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

66
66
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

244
244
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

263
263
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

60
60
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

161
161
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

42
42
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

53
53
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

464
464
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

117
117
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

160
160
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

885
885
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

93
93
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

359
359
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

261
261

Meer sportnieuws