TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Charles De Ketelaere wordt steeds concreter. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Club Brugge zich in één van de komende mercato's immers aan een miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart en heeft nog een contract tot medio 2023.

Albert Sambi Lokonga zou wel eens het volgende jeugdproduct kunnen worden dat voor een smak geld vertrekt bij RSC Anderlecht. Op Neerpede beseft men echter dat ook hij weldra de stap naar het buitenland zal zetten, zo meldt SudPresse. Volgens het Waalse medium zal Sambi Lokonga allicht komende zomer te gelde worden gemaakt, al sluit men ook een wintertransfer niet uit. Huurling Lukas Nmecha lijkt slechts één seizoen te blijven, volgens Het Laatste Nieuws keert hij in de zomer terug naar Manchester City.

Lior Refaelov blijft op zijn 34ste een uitstekend niveau halen en ziet zijn prestaties mogelijk snel beloond worden. Antwerp FC wil volgens Het Nieuwsblad nog voor Nieuwjaar immers de onderhandelingen over een nieuw contract opstarten. Dudu Dahan, de makelaar van Refaelov, geeft aan dat er wel interesse is van twee clubs uit de Amerikaanse MLS, maar dat Refaelov zelf liefst van al op de Bosuil wil blijven.

Xavier Mercier is aan een voortreffelijk seizoen bezig. De 31-jarige aanvallende middenvelder van Oud-Heverlee Leuven sluit een toptransfer dan ook niet uit. "Ik ben 31 jaar, maar ik weet dat ik nog progressie kan boeken. Als een grote club komt? Waarom niet? Er zijn geen limieten", stelt Mercier tegenover RTBF.

BUITENLAND
Real Madrid zou opnieuw zaken willen doen met Juventus. Volgens onder meer Calciomercato en AS zouden de Madrilenen hun zinnen hebben gezet op Paulo Dybala. Juve lijkt echter niet bereid om zijn smaakmaker zonder slag of stoot te laten gaan. Om de Oude Dame te overtuigen, zou Real dan ook van plan zijn om Isco én Vinicius Junior op te nemen in de deal.

Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Christian Falk van BILD is Manchester United concreet in onderhandeling met Hakan Calhanoglu. De 26-jarige aanvallende middenvelder heeft nog een contract tot de zomer van 2021 bij de Italiaanse topclub AC Milan. Komende zomer is hij dus transfervrij op te halen in San Siro. En in januari zou de Turkse international zelfs al een voorcontract kunnen tekenen.

LEES OOK: Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

67
67
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

88
88
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

52
52
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

139
139
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

52
52
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

87
87
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

92
92
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

221
221
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

73
73
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

51
51
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

55
55
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

509
509
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

140
140
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

390
390
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

537
537
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

606
606
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

335
335
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

308
308
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

328
328

Meer sportnieuws