TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod voor Club, mega-operatie bij Real'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Charles De Ketelaere wordt steeds concreter. Volgens het medium Euro Calciomercato mag Club Brugge zich in één van de komende mercato's immers aan een miljoenenbod van Atalanta verwachten op zijn goudhaantje. Toch is de kans op dit moment klein dat het tot een transfer zal komen. De 19-jarige speelt immers een belangrijke rol in de nabije toekomstplannen van Blauw-Zwart en heeft nog een contract tot medio 2023.

Albert Sambi Lokonga zou wel eens het volgende jeugdproduct kunnen worden dat voor een smak geld vertrekt bij RSC Anderlecht. Op Neerpede beseft men echter dat ook hij weldra de stap naar het buitenland zal zetten, zo meldt SudPresse. Volgens het Waalse medium zal Sambi Lokonga allicht komende zomer te gelde worden gemaakt, al sluit men ook een wintertransfer niet uit. Huurling Lukas Nmecha lijkt slechts één seizoen te blijven, volgens Het Laatste Nieuws keert hij in de zomer terug naar Manchester City.

Lior Refaelov blijft op zijn 34ste een uitstekend niveau halen en ziet zijn prestaties mogelijk snel beloond worden. Antwerp FC wil volgens Het Nieuwsblad nog voor Nieuwjaar immers de onderhandelingen over een nieuw contract opstarten. Dudu Dahan, de makelaar van Refaelov, geeft aan dat er wel interesse is van twee clubs uit de Amerikaanse MLS, maar dat Refaelov zelf liefst van al op de Bosuil wil blijven.

Xavier Mercier is aan een voortreffelijk seizoen bezig. De 31-jarige aanvallende middenvelder van Oud-Heverlee Leuven sluit een toptransfer dan ook niet uit. "Ik ben 31 jaar, maar ik weet dat ik nog progressie kan boeken. Als een grote club komt? Waarom niet? Er zijn geen limieten", stelt Mercier tegenover RTBF.

BUITENLAND
Real Madrid zou opnieuw zaken willen doen met Juventus. Volgens onder meer Calciomercato en AS zouden de Madrilenen hun zinnen hebben gezet op Paulo Dybala. Juve lijkt echter niet bereid om zijn smaakmaker zonder slag of stoot te laten gaan. Om de Oude Dame te overtuigen, zou Real dan ook van plan zijn om Isco én Vinicius Junior op te nemen in de deal.

Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Christian Falk van BILD is Manchester United concreet in onderhandeling met Hakan Calhanoglu. De 26-jarige aanvallende middenvelder heeft nog een contract tot de zomer van 2021 bij de Italiaanse topclub AC Milan. Komende zomer is hij dus transfervrij op te halen in San Siro. En in januari zou de Turkse international zelfs al een voorcontract kunnen tekenen.

LEES OOK: Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

39
39
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

43
43
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

144
144
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

22
22
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

197
197
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

72
72
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

163
163
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

87
87
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

10
10
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

38
38
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

254
254
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

189
189
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

192
192
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

29
29
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

57
57
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

34
34
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

33
33
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

63
63
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

82
82
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

94
94
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

76
76
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

124
124
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

175
175

Meer sportnieuws