'Anderlecht denkt alweer aan volgende miljoenentransfer'

door
'Anderlecht denkt alweer aan volgende miljoenentransfer'

RSC Anderlecht blijft bijzonder hoog inzetten op de eigen jeugd, de vele contractverlengingen van de voorbije maanden waren daar een duidelijke illustratie van. Maar de club kampt ook nog steeds met serieuze financiële problemen. En dus kan men niet anders dan de grootste talenten regelmatig voor de nodige miljoenen van de hand te doen.


In de voorbije mercato's nam RSCA bijvoorbeeld afscheid van Sebastiaan Bornauw, Alexis Saelemaekers en Jérémy Doku, die de clubkas telkens flink wisten te spijzen. Hun opbrengsten waren echter niet genoeg om de rode cijfers uit de boekhouding te krijgen. En dus zal Paars-Wit ook in de volgende transferperiodes allicht weer een aantal eigen opgeleide spelers moeten laten gaan. De volgende die aan het lijstje kan worden toegevoegd, zou wel eens Albert Sambi Lokonga kunnen worden.

De 21-jarige middenvelder kende een matige start van het seizoen, maar wist zich te herpakken en haalt de laatste wedstrijden weer een hoog niveau. Op Neerpede beseft men echter dat ook hij weldra de stap naar het buitenland zal zetten, zo meldt SudPresse. Volgens het Waalse medium zal Sambi Lokonga allicht komende zomer ten gelde worden gemaakt, al sluit men ook een wintertransfer niet uit.

Uiteraard moet hij dan eerst een project vinden dat goed bij hem past en moet die club natuurlijk ook bereid zijn om te voldoen aan de financiële vereisten. Anderlecht zal immers boter bij de vis willen. Al zou het vertrek van de belofte-international ook een goede zaak zijn voor het salarisbudget. Bovengenoemde bron stelt namelijk dat hij het derde hoogste loon opstrijkt bij RSCA, na Adrien Trebel en Landry Dimata.

LEES OOK: Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Denkt u dat Sambi Lokonga het tot de Europese top kan schoppen?

Meest recent

Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

8
8
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

66
66
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

67
67
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

48
48
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

36
36
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

102
102
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

115
115
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

119
119
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

14
14
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

267
267
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

279
279
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

100
100
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

544
544
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

227
227
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

527
527
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

338
338

Meer sportnieuws