Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

door
Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

Voor Club Brugge is het een bijzonder drukke periode. In de Champions League speelde de landskampioen afgelopen woensdag nog tegen SS Lazio, volgende week komt Borussia Dortmund op bezoek. En tussendoor wordt er ook in eigen land nog gevoetbald, zaterdagavond wordt de competitiematch tegen KV Mechelen afgewerkt.


Gezien het overvolle wedstrijdschema is de kans groot dat coach Philippe Clement dan opnieuw enkele van zijn sterkhouders aan de kant zal houden. Eén van de spelers die daarvoor in aanmerking komen is Krépin Diatta, die tegen Lazio opnieuw een sterke wedstrijd speelde. Opvallend, want een week eerder tegen Zenit en ook op het veld van OH Leuven kwam de Senegalees erg matig voor de dag. Het lukt de 21-jarige dus maar niet om een constante te krijgen in zijn prestaties. Iets wat ook in de voorbije seizoenen al een probleem vormde.

Maar Clement maakt zich daarover geen grote zorgen. Hij is ervan overtuigd dat Diatta op termijn wel die constante in zijn spel zal krijgen. "Krépin is nog altijd maar 21. Dat wordt wel eens vergeten omdat hij al enkele jaren op hoog niveau speelt. En hoeveel ploegen in de Champions League spelen met zo'n jonge spelers? Uiteraard gaat hij in de komende jaren nog groeien. Zeker door deze ervaringen op te doen. Dat is een normale evolutie. Het heeft niets met inzet te maken. Sowieso is bij een aanvallende speler niet elke wedstrijd even goed. Maar hij heeft al goede dingen laten zien en zijn statistieken zijn ook beter. Met die zaken gaan we nu verder aan de slag", klonk het op de persbabbel van vrijdagmiddag.

LEES OOK: Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Denkt u dat Diatta het ooit zal schoppen tot een Europese topcompetitie?

Meest recent

AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

22
22
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

79
79
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

24
24
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

147
147
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

125
125
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

121
121
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

333
333
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

417
417
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

59
59
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

106
106
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

292
292
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

129
129
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

196
196
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

219
219
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

393
393
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

414
414
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

271
271
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

200
200
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

75
75
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

77
77
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

674
674
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

339
339
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

276
276
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

432
432

Meer sportnieuws