Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

door
Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

Voor Club Brugge is het een bijzonder drukke periode. In de Champions League speelde de landskampioen afgelopen woensdag nog tegen SS Lazio, volgende week komt Borussia Dortmund op bezoek. En tussendoor wordt er ook in eigen land nog gevoetbald, zaterdagavond wordt de competitiematch tegen KV Mechelen afgewerkt.


Gezien het overvolle wedstrijdschema is de kans groot dat coach Philippe Clement dan opnieuw enkele van zijn sterkhouders aan de kant zal houden. Eén van de spelers die daarvoor in aanmerking komen is Krépin Diatta, die tegen Lazio opnieuw een sterke wedstrijd speelde. Opvallend, want een week eerder tegen Zenit en ook op het veld van OH Leuven kwam de Senegalees erg matig voor de dag. Het lukt de 21-jarige dus maar niet om een constante te krijgen in zijn prestaties. Iets wat ook in de voorbije seizoenen al een probleem vormde.

Maar Clement maakt zich daarover geen grote zorgen. Hij is ervan overtuigd dat Diatta op termijn wel die constante in zijn spel zal krijgen. "Krépin is nog altijd maar 21. Dat wordt wel eens vergeten omdat hij al enkele jaren op hoog niveau speelt. En hoeveel ploegen in de Champions League spelen met zo'n jonge spelers? Uiteraard gaat hij in de komende jaren nog groeien. Zeker door deze ervaringen op te doen. Dat is een normale evolutie. Het heeft niets met inzet te maken. Sowieso is bij een aanvallende speler niet elke wedstrijd even goed. Maar hij heeft al goede dingen laten zien en zijn statistieken zijn ook beter. Met die zaken gaan we nu verder aan de slag", klonk het op de persbabbel van vrijdagmiddag.

LEES OOK: Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Denkt u dat Diatta het ooit zal schoppen tot een Europese topcompetitie?

Meest recent

Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

6
6
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

22
22
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

47
47
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

95
95
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

101
101
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

87
87
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

23
23
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

112
112
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

265
265
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

252
252
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

147
147
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

49
49
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

124
124
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

103
103
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

424
424
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

137
137
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

261
261
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

55
55
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

68
68
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

388
388
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

98
98
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

386
386
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

248
248
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

232
232

Meer sportnieuws