Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

door
Clement in de bres voor sterkhouder Club Brugge

Voor Club Brugge is het een bijzonder drukke periode. In de Champions League speelde de landskampioen afgelopen woensdag nog tegen SS Lazio, volgende week komt Borussia Dortmund op bezoek. En tussendoor wordt er ook in eigen land nog gevoetbald, zaterdagavond wordt de competitiematch tegen KV Mechelen afgewerkt.


Gezien het overvolle wedstrijdschema is de kans groot dat coach Philippe Clement dan opnieuw enkele van zijn sterkhouders aan de kant zal houden. Eén van de spelers die daarvoor in aanmerking komen is Krépin Diatta, die tegen Lazio opnieuw een sterke wedstrijd speelde. Opvallend, want een week eerder tegen Zenit en ook op het veld van OH Leuven kwam de Senegalees erg matig voor de dag. Het lukt de 21-jarige dus maar niet om een constante te krijgen in zijn prestaties. Iets wat ook in de voorbije seizoenen al een probleem vormde.

Maar Clement maakt zich daarover geen grote zorgen. Hij is ervan overtuigd dat Diatta op termijn wel die constante in zijn spel zal krijgen. "Krépin is nog altijd maar 21. Dat wordt wel eens vergeten omdat hij al enkele jaren op hoog niveau speelt. En hoeveel ploegen in de Champions League spelen met zo'n jonge spelers? Uiteraard gaat hij in de komende jaren nog groeien. Zeker door deze ervaringen op te doen. Dat is een normale evolutie. Het heeft niets met inzet te maken. Sowieso is bij een aanvallende speler niet elke wedstrijd even goed. Maar hij heeft al goede dingen laten zien en zijn statistieken zijn ook beter. Met die zaken gaan we nu verder aan de slag", klonk het op de persbabbel van vrijdagmiddag.

LEES OOK: Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Denkt u dat Diatta het ooit zal schoppen tot een Europese topcompetitie?

Meest recent

Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

13
13
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

87
87
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

232
232
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

51
51
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

138
138
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

447
447
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

251
251
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

163
163
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

50
50
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

26
26
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

226
226
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

481
481
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

184
184
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

178
178
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

39
39
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

404
404
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

396
396
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

304
304
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

141
141
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

232
232
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

594
594
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

152
152
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

123
123
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

79
79

Meer sportnieuws