KBVB bevestigt: Duivels in ander stadion tegen Engeland en co

door
KBVB bevestigt: Duivels in ander stadion tegen Engeland en co

Binnen een tweetal weken mogen de Rode Duivels weer aan de bak, want in november werken ze opnieuw drie interlands af. Eerst spelen ze vriendschappelijk tegen Zwitserland, daarna volgen nog matchen tegen Engeland en Denemarken in de Nations League. Het gaat om drie thuismatchen, maar het is nog maar de vraag of die in het Koning Boudewijnstadion door zullen gaan.


Diverse bronnen dat zich immers enkele praktische problemen stellen door de avondklok die momenteel vanaf 22u in Brussel geldt. De stad wil geen uitzondering daarop maken voor het voetbal en dus zal een oplossing gezocht moeten maken. Het zou kunnen dat het aftrapuur van die matchen vervroegd wordt, maar ook een verhuis is een mogelijkheid. Zo zou het kunnen dat de Duivels hun komende matchen in Leuven zullen afwerken. De Red Flames en nationale U21 spelen hun thuismatchen al aan Den Dreef en dat stadion is bovendien een pak goedkoper om te huren.

UPDATE 15u09
Wat er dus al aan zat te komen, werd vrijdagnamiddag ook bevestigd door de Belgische voetbalbond: de Rode Duivels zullen in november niet in actie komen in het Koning Boudewijnstadion. Zoals verwacht wordt uitgeweken naar Leuven. Gezien het feit dat er toch geen fans worden toegelaten, was er bovendien geen nood aan een stadion met zo'n grote capaciteit als op de Heizel. Op woensdag 11 november zullen de Duivels er eerst Zwitserland ontvangen. De daaropvolgende zondag komt Engeland op bezoek, op 18 november wordt het drieluik afgesloten tegen Denemarken.

LEES OOK: Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Gezien de huidige situatie kunnen de interlands beter uitgesteld worden ...

Meest recent

Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

9
9
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

11
11
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

87
87
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

82
82
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

172
172
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

108
108
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

544
544
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

477
477
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

406
406
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

197
197
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

334
334
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

412
412
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

397
397
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

130
130
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

219
219
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

260
260
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

168
168
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1189
1189
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90

Meer sportnieuws