Mourinho: "Antwerp speelde een magnifieke wedstrijd"

door
Mourinho:

Antwerp FC blijft momenteel bijzonder hoge toppen scheren. Na de uitstekende resultaten van afgelopen week, boekte de Great Old donderdagavond zelfs een historische stuntzege. In eigen huis haalden de manschappen van coach Ivan Leko het immers met 1-0 van het grote Tottenham Hotspur.


Een schitterende prestatie dus van het stamnummer 1. Achteraf oogstte Antwerp dan ook lof bij Spurs-coach José Mourinho, die daarnaast ook scherp was voor zijn eigen ploeg. "Na zo'n nederlaag kunnen we onszelf de schuld geven of de tegenstander loven. Ik verkies het om de tegenstander te loven omdat ze een magnifieke wedstrijd speelde en niet om onszelf de schuld te geven voor een vreselijke prestatie. Maar vandaag moet ik het allebei doen. Zij speelden op het maximum van hun kunnen, wij waren gewoon slecht", klonk het via de officiële kanalen van de Spurs.

Maar de Portugees liet het ook niet na om een klein prikje uit te delen aan de Great Old toen hij vooruitblikte naar de wedstrijd van komend weekend tegen Brighton and Hove Albion. "Brighton is veel beter dan Antwerp, punt aan de lijn. Je kan het zelfs niet met mekaar vergelijken. Maar kwaliteit alleen is niet voldoende. De realiteit is wel dat ik mijn spelers, op deze wedstrijd na, alleen maar kan feliciteren met hun prestaties. Ik hoop dat ze gekrenkt zijn door dit resultaat en de punten zullen pakken tegen Brighton, wat dus een veel zwaardere wedstrijd dan deze zal worden."

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Antwerp in de Premier League ...

Meest recent

Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

5
5
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

16
16
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

24
24
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

41
41
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

43
43
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

197
197
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

51
51
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

24
24
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

199
199
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

314
314
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

599
599
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

70
70
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

22
22
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

117
117
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

119
119
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

737
737
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

375
375
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

385
385
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

172
172
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

434
434
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

285
285
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1245
1245
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

131
131
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

165
165
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

302
302

Meer sportnieuws