Thorup komt met meer uitleg over situatie Dewaest

664
Thorup komt met meer uitleg over situatie Dewaest

Begin september kwam er bij KRC Genk zeer opmerkelijk nieuws, want gewezen aanvoerder Sebastien Dewaest werd plots teruggezet naar de B-kern. De verdediger was zijn basisplaats onder Hannes Wolf kwijtgeraakt en liet zijn onvrede daarover iets te nadrukkelijk merken. Dewaest stuurde ook aan op een transfer, maar die kwam er uiteindelijk niet.

Na het ontslag van Wolf en de aanstelling van Jess Thorup leek het er de voorbije weken echter op dat er misschien alsnog een verzoening in de maak kon zijn. Thorup en het Genkse bestuur gingen in gesprek met Dewaest om te zien of een terugkeer in de A-kern mogelijk was. Maar Genk heeft nu laten weten dat die gesprekken geen resultaat opgeleverd hebben.

"Sébastien Dewaest keert voorlopig niet terug naar de A-kern van KRC Genk. De verschillende gesprekken tussen de speler en de sportieve leiding van de club hebben niet tot een doorbraak geleid", luidt het korte statement van de Limburgers. Het lijkt er dus niet op dat we Dewaest nog in actie zullen zien bij Genk en dat hij in januari opnieuw op zoek gaat naar een andere club.

UPDATE 14u47
In Het Laatste Nieuws is Jess Thorup met iets meer uitleg gekomen bij de beslissing om Dewaest in de B-kern te laten. "Na die gesprekken is het ons aanvoelen dat het niet het juiste moment is om Sébastien opnieuw te nemen in de A-kern", aldus de coach. "Of dat in de toekomst wel zal gebeuren kan ik op dit moment nog niet zeggen." De deur lijkt dus nog op een klein kiertje te staan voor de 29-jarige verdediger, die in Genk nog altijd één van de grootverdieners is.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Moet Dewaest nog terugkeren in de Genkse A-kern?

Meest recent

Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

4
4
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

10
10
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

53
53
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

44
44
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

74
74
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

125
125
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

34
34
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

55
55
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

234
234
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

194
194
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

133
133
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

812
812
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

316
316
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

111
111
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

218
218
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

267
267
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

561
561
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

270
270
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

258
258
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

197
197
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

55
55

Meer sportnieuws