Degryse opvallend streng voor Club Brugge

door
Degryse opvallend streng voor Club Brugge

Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om met zes op zes aan de Champions League te beginnen. De thuiswedstrijd van woensdagavond tegen Lazio eindigde immers op 1-1. Club speelde wel een meer dan behoorlijke partij en kwam vooral in het tweede deel sterk voor de dag.


Blauw-Zwart wou optimaal profiteren van de afwezigheden bij de Romeinen, maar keek al vroeg tegen een achterstand op. Nadat Hans Vanaken voor rust echter gelijk had gemaakt nam Club de wedstrijd in de tweede helft helemaal in handen. De nodige kansen volgden dan ook, maar in de afwerking liep telkens wel iets mis. Bovendien moest ook Simon Mignolet nog ingrijpen met een cruciale redding op Sergeij Milinkovic-Savic. De 1-1 was uiteindelijk dan ook een billijke uitslag.

Op zich ook geen slecht resultaat voor de landskampioen, toch was analist Marc Degryse ietwat teleurgesteld in zijn ex-ploeg. "De tweede helft was goed, maar die eerste vond ik onder de maat. Vorige week scoorden ze natuurlijk in minuut 93 en was er euforie. Vanavond had ik iets meer verwacht, vooral omdat Lazio toch gehavend was. Ze hebben een kans laten liggen", klonk het bij VTM 2.

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

Trending:

'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

Dit gelijkspel is een gemiste kans voor Club ...

Meest recent

'Genk sluit transferdeal met Spaanse tweedeklasser'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

2
2
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

12
12
'Wim De Decker kiest opmerkelijke nieuwe uitdaging'

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

31
31
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

216
216
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

88
88
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

123
123
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

607
607
"Goede band met Coucke" - oude bekende lonkt naar Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

423
423
'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

429
429
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

409
409
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

69
69
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

85
85
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

242
242
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

80
80
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1241
1241
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

186
186
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

176
176
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

613
613
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

602
602
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

98
98
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

574
574
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

640
640
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

184
184
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

434
434

Meer sportnieuws