Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

stemmen
Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om de stuntzege van in Sint-Petersburg te herhalen. In eigen huis moest de landskampioen vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen SS Lazio. Nochtans had Blauw-Zwart met name in de tweede helft verschillende kansen om er een overwinning uit te halen, maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis.


De Bruggelingen begonnen met een pak vertrouwen aan de wedstrijd, maar werden al snel met de voeten op de grond gezet. Joaquin Correa kon aanleggen aan de rand van de zestien en trapte de bal knap voorbij Simon Mignolet. Club eiste daarna het balbezit op, maar had het moeilijk om het balbezit om te zetten in kansen. De bezoekers lagen dan weer op de loer om eventuele fouten af te straffen.

Vlak voor rust viel de gelijkmaker echter toch. Mats Rits werd in de zestien neergetrokken door Patric en na een interventie van de VAR ging de bal op de stip. Hans Vanaken nam dit geschenkje gretig in ontvangst. Die gelijkmaker leek Club ook vleugels te geven. De mannen van Philippe Clement kwamen gretig uit de kleedkamer en creëerden nu wel een pak gevaar. Routinier Pepe Reina moest meermaals goed ingrijpen.

Bovendien stond het vizier bij de Bruggelingen niet helemaal op scherp, onder meer Ruud Vormer en Eduard Sobol misten van dichtbij. De 2-1 hing in de lucht, al bleef het ook opletten geblazen: Mignolet moest uitpakken met een ijzersterke interventie op Sergeij Milinkovic-Savic. En zo bleeft het uiteindelijk bij 1-1. Allerminst een slecht resultaat voor Club, al is het toch ook een gemiste kans op 6 op 6.

Scoreverloop:
0-1 (14') Joaquin Correa
1-1 (42') Hans Vanaken (pen.)

LEES OOK: Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Denkt u dat Club zal doorstoten in de Champions League?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

131
131
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

132
132
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

533
533
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

138
138
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

388
388
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

41
41
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

471
471
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

249
249
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

239
239
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

137
137
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1258
1258
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

325
325
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

251
251
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

200
200
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

217
217
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

513
513
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

917
917
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

711
711
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

277
277
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

154
154
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

243
243

Meer sportnieuws