Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

door
Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om de stuntzege van in Sint-Petersburg te herhalen. In eigen huis moest de landskampioen vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen SS Lazio. Nochtans had Blauw-Zwart met name in de tweede helft verschillende kansen om er een overwinning uit te halen, maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis.


De Bruggelingen begonnen met een pak vertrouwen aan de wedstrijd, maar werden al snel met de voeten op de grond gezet. Joaquin Correa kon aanleggen aan de rand van de zestien en trapte de bal knap voorbij Simon Mignolet. Club eiste daarna het balbezit op, maar had het moeilijk om het balbezit om te zetten in kansen. De bezoekers lagen dan weer op de loer om eventuele fouten af te straffen.

Vlak voor rust viel de gelijkmaker echter toch. Mats Rits werd in de zestien neergetrokken door Patric en na een interventie van de VAR ging de bal op de stip. Hans Vanaken nam dit geschenkje gretig in ontvangst. Die gelijkmaker leek Club ook vleugels te geven. De mannen van Philippe Clement kwamen gretig uit de kleedkamer en creëerden nu wel een pak gevaar. Routinier Pepe Reina moest meermaals goed ingrijpen.

Bovendien stond het vizier bij de Bruggelingen niet helemaal op scherp, onder meer Ruud Vormer en Eduard Sobol misten van dichtbij. De 2-1 hing in de lucht, al bleef het ook opletten geblazen: Mignolet moest uitpakken met een ijzersterke interventie op Sergeij Milinkovic-Savic. En zo bleeft het uiteindelijk bij 1-1. Allerminst een slecht resultaat voor Club, al is het toch ook een gemiste kans op 6 op 6.

Scoreverloop:
0-1 (14') Joaquin Correa
1-1 (42') Hans Vanaken (pen.)

LEES OOK: "De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Denkt u dat Club zal doorstoten in de Champions League?

Meest recent

Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

51
51
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

64
64
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

72
72
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

154
154
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

304
304
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

117
117
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

126
126
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

208
208
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

82
82
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

288
288
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

193
193
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

67
67
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

324
324
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

225
225
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

308
308
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

476
476
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

142
142
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

101
101
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

637
637
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

304
304
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

335
335
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

196
196
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

315
315
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

443
443
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

90
90

Meer sportnieuws