Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

door
Club laat kansen tegen Lazio liggen en moet vrede nemen met punt

In de Champions League is Club Brugge er niet in geslaagd om de stuntzege van in Sint-Petersburg te herhalen. In eigen huis moest de landskampioen vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen SS Lazio. Nochtans had Blauw-Zwart met name in de tweede helft verschillende kansen om er een overwinning uit te halen, maar in de afwerking liep er telkens wel iets mis.


De Bruggelingen begonnen met een pak vertrouwen aan de wedstrijd, maar werden al snel met de voeten op de grond gezet. Joaquin Correa kon aanleggen aan de rand van de zestien en trapte de bal knap voorbij Simon Mignolet. Club eiste daarna het balbezit op, maar had het moeilijk om het balbezit om te zetten in kansen. De bezoekers lagen dan weer op de loer om eventuele fouten af te straffen.

Vlak voor rust viel de gelijkmaker echter toch. Mats Rits werd in de zestien neergetrokken door Patric en na een interventie van de VAR ging de bal op de stip. Hans Vanaken nam dit geschenkje gretig in ontvangst. Die gelijkmaker leek Club ook vleugels te geven. De mannen van Philippe Clement kwamen gretig uit de kleedkamer en creëerden nu wel een pak gevaar. Routinier Pepe Reina moest meermaals goed ingrijpen.

Bovendien stond het vizier bij de Bruggelingen niet helemaal op scherp, onder meer Ruud Vormer en Eduard Sobol misten van dichtbij. De 2-1 hing in de lucht, al bleef het ook opletten geblazen: Mignolet moest uitpakken met een ijzersterke interventie op Sergeij Milinkovic-Savic. En zo bleeft het uiteindelijk bij 1-1. Allerminst een slecht resultaat voor Club, al is het toch ook een gemiste kans op 6 op 6.

Scoreverloop:
0-1 (14') Joaquin Correa
1-1 (42') Hans Vanaken (pen.)

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Denkt u dat Club zal doorstoten in de Champions League?

Meest recent

Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

20
20
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

194
194
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

48
48
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

43
43
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

47
47
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

145
145
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

185
185
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

97
97
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

287
287
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

441
441
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

66
66
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

265
265
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

100
100
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

99
99
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1178
1178
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

390
390
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

352
352
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

158
158
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

121
121
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

562
562
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

167
167
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

206
206
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

585
585
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66

Meer sportnieuws