Bartomeu zorgt opnieuw voor oorlog: "Zou ondergang Barça zijn"

door
Bartomeu zorgt opnieuw voor oorlog:

Josep Maria Bartomeu maakte dinsdagavond bekend dat hij stopt als preses van FC Barcelona, maar de storm rond zijn persoon is nog niet gaan liggen. La Liga-baas Javier Tebas is namelijk niet te spreken over de uitspraken die hij deed bij de bekendmaking van zijn ontslag. Dat laat hij weten aan de Spaanse media.


De oud-voorzitter van de Spaanse topclub moest dinsdagavond het veld ruimen na maandenlange kritiek over zijn functioneren. Een grote groep binnen en buiten de club hielden hem verantwoordelijk voor de slechte prestaties van de afgelopen jaren, met de 8-2 nederlaag tegen Bayern München als klapstuk.

Bij zijn vertrek liet Bartomeu nog weten dat Barcelona wil toetreden tot de Europa Super League: een uitspraak die bij Tebas kwaad bloed zette. "Een ongelukkige Bartomeu kondigt op zijn laatste dag de deelname aan een denkbeeldige competitie aan, die de ondergang zou betekenen van FC Barcelona. Dit bevestigt maar weer eens dat hij niets weet over de voetbalindustrie."

Barcelona stelde Bartomeu begin 2014 aan als nieuwe voorzitter. Zijn beginjaren waren succesvol, maar de laatste twee jaar kreeg hij steeds meer kritiek. "Een triest einde voor een voorzitter die successen had maar de laatste tijd veel fouten maakte", aldus Tebas.

LEES OOK: 'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

Trending:

'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Denkt u dat zo'n Superleague er zal komen?

Meest recent

Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

31
31
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

46
46
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

65
65
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

80
80
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

139
139
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

107
107
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

160
160
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

715
715
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

313
313
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

349
349
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

452
452
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

106
106
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

242
242
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

768
768
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

250
250
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

442
442
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

749
749
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

552
552
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

221
221
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1718
1718
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

163
163
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

679
679
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

176
176
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

854
854
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

325
325

Meer sportnieuws