'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

162
'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

Standard heeft een erg teleurstellende week achter de rug. In de Europa League verloren de Rouches voor eigen volk tegen Rangers, in de competitie gingen ze dan weer ten onder tegen STVV. Veel tijd is er voor de Luikenaars echter niet om te blijven stilstaan bij deze nederlagen.

Donderdagavond staat immers een Europese verplaatsing op het veld van SL Benfica op het programma. Jan Vertonghen en co toonden zich de laatste weken alvast in uitstekende doen. De laatste nederlaag dateert alweer van eind augustus in de voorrondes van de Champions League tegen PAOK. Sindsdien wist de competitieleider in Portugal al zijn wedstrijden winnend af te sluiten.

Het wordt dus niet gemakkelijk om een resultaat te gaan boeken in het Estadio da Luz. Bovendien moet coach Philippe Montanier opnieuw een aantal spelers missen. Lestienne, Balikwisha, Tapsoba, Shamir, Sissako en vooral Raskin reizen immers niet mee naar Lissabon. Het zestal legde vorige week een positieve covid-test af en werd uit voorzorg uit de selectie gelaten. Ook Muleka, de voorbije duels een vaste titularis, is er niet bij in Portugal. De spits zou op het laatste moment geblesseerd zijn uitgevallen.

UPDATE 19u
Standard zal Muleka niet alleen tegen Benfica moeten missen. De Rouches zijn woensdagavond met meer informatie gekomen over zijn blessure. Hij liep een scheurtje op in zijn hamstring, waardoor hij vier tot zes weken out zal zijn. De Congolees zal dus pas in december terugkeren.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Kan Standard zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

4
4
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

19
19
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

65
65
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

104
104
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

49
49
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

34
34
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

141
141
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

73
73
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

135
135
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

171
171
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

66
66
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

319
319
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

234
234
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

179
179
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

909
909
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

355
355
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

144
144
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

197
197
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

92
92
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

276
276
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

627
627
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

280
280

Meer sportnieuws