'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

door
'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

Standard heeft een erg teleurstellende week achter de rug. In de Europa League verloren de Rouches voor eigen volk tegen Rangers, in de competitie gingen ze dan weer ten onder tegen STVV. Veel tijd is er voor de Luikenaars echter niet om te blijven stilstaan bij deze nederlagen.

Donderdagavond staat immers een Europese verplaatsing op het veld van SL Benfica op het programma. Jan Vertonghen en co toonden zich de laatste weken alvast in uitstekende doen. De laatste nederlaag dateert alweer van eind augustus in de voorrondes van de Champions League tegen PAOK. Sindsdien wist de competitieleider in Portugal al zijn wedstrijden winnend af te sluiten.

Het wordt dus niet gemakkelijk om een resultaat te gaan boeken in het Estadio da Luz. Bovendien moet coach Philippe Montanier opnieuw een aantal spelers missen. Lestienne, Balikwisha, Tapsoba, Shamir, Sissako en vooral Raskin reizen immers niet mee naar Lissabon. Het zestal legde vorige week een positieve covid-test af en werd uit voorzorg uit de selectie gelaten. Ook Muleka, de voorbije duels een vaste titularis, is er niet bij in Portugal. De spits zou op het laatste moment geblesseerd zijn uitgevallen.

UPDATE 19u
Standard zal Muleka niet alleen tegen Benfica moeten missen. De Rouches zijn woensdagavond met meer informatie gekomen over zijn blessure. Hij liep een scheurtje op in zijn hamstring, waardoor hij vier tot zes weken out zal zijn. De Congolees zal dus pas in december terugkeren.


LEES OOK: 'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Kan Standard zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

Wout wint Roubaix! Voetbalwereld geniet mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

0
0
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

56
56
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

19
19
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

55
55
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

60
60
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

118
118
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

111
111
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

170
170
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

129
129
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

176
176
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

213
213
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

276
276
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

138
138
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

216
216
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

109
109
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

255
255
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

197
197

Meer sportnieuws