'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

162 stemmen
'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

Standard heeft een erg teleurstellende week achter de rug. In de Europa League verloren de Rouches voor eigen volk tegen Rangers, in de competitie gingen ze dan weer ten onder tegen STVV. Veel tijd is er voor de Luikenaars echter niet om te blijven stilstaan bij deze nederlagen.

Donderdagavond staat immers een Europese verplaatsing op het veld van SL Benfica op het programma. Jan Vertonghen en co toonden zich de laatste weken alvast in uitstekende doen. De laatste nederlaag dateert alweer van eind augustus in de voorrondes van de Champions League tegen PAOK. Sindsdien wist de competitieleider in Portugal al zijn wedstrijden winnend af te sluiten.

Het wordt dus niet gemakkelijk om een resultaat te gaan boeken in het Estadio da Luz. Bovendien moet coach Philippe Montanier opnieuw een aantal spelers missen. Lestienne, Balikwisha, Tapsoba, Shamir, Sissako en vooral Raskin reizen immers niet mee naar Lissabon. Het zestal legde vorige week een positieve covid-test af en werd uit voorzorg uit de selectie gelaten. Ook Muleka, de voorbije duels een vaste titularis, is er niet bij in Portugal. De spits zou op het laatste moment geblesseerd zijn uitgevallen.

UPDATE 19u
Standard zal Muleka niet alleen tegen Benfica moeten missen. De Rouches zijn woensdagavond met meer informatie gekomen over zijn blessure. Hij liep een scheurtje op in zijn hamstring, waardoor hij vier tot zes weken out zal zijn. De Congolees zal dus pas in december terugkeren.


LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen
206

Kan Standard zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

4
4
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

43
43
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

62
62
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

306
306
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

143
143
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

50
50
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

137
137
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

80
80
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

336
336
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

69
69
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

35
35
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

548
548
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

592
592
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

99
99
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

189
189
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

282
282
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

184
184
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

105
105
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

173
173
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

337
337
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

309
309
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

121
121
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

508
508

Meer sportnieuws