'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

door
'Standard zal aanvaller een tijdlang moeten missen'

Standard heeft een erg teleurstellende week achter de rug. In de Europa League verloren de Rouches voor eigen volk tegen Rangers, in de competitie gingen ze dan weer ten onder tegen STVV. Veel tijd is er voor de Luikenaars echter niet om te blijven stilstaan bij deze nederlagen.

Donderdagavond staat immers een Europese verplaatsing op het veld van SL Benfica op het programma. Jan Vertonghen en co toonden zich de laatste weken alvast in uitstekende doen. De laatste nederlaag dateert alweer van eind augustus in de voorrondes van de Champions League tegen PAOK. Sindsdien wist de competitieleider in Portugal al zijn wedstrijden winnend af te sluiten.

Het wordt dus niet gemakkelijk om een resultaat te gaan boeken in het Estadio da Luz. Bovendien moet coach Philippe Montanier opnieuw een aantal spelers missen. Lestienne, Balikwisha, Tapsoba, Shamir, Sissako en vooral Raskin reizen immers niet mee naar Lissabon. Het zestal legde vorige week een positieve covid-test af en werd uit voorzorg uit de selectie gelaten. Ook Muleka, de voorbije duels een vaste titularis, is er niet bij in Portugal. De spits zou op het laatste moment geblesseerd zijn uitgevallen.

UPDATE 19u
Standard zal Muleka niet alleen tegen Benfica moeten missen. De Rouches zijn woensdagavond met meer informatie gekomen over zijn blessure. Hij liep een scheurtje op in zijn hamstring, waardoor hij vier tot zes weken out zal zijn. De Congolees zal dus pas in december terugkeren.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Kan Standard zijn afwezigheid opvangen?

Meest recent

UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

12
12
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

43
43
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

121
121
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

32
32
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

97
97
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

48
48
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

384
384
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

225
225
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

250
250
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

225
225
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

438
438
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

262
262
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

49
49
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

165
165
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

84
84
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

546
546
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

167
167
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

97
97
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

174
174
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

421
421
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

506
506
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

148
148
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

236
236
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

105
105

Meer sportnieuws