Eden Hazard heeft eindelijk zijn eerste speelminuten van het nieuwe seizoen gemaakt. De Rode Duivel mocht dinsdagavond invallen voor Real Madrid in het Champions League-duel op Borussia Mönchengladbach. Met hem tussen de lijnen slaagde de Koninklijke erin om een dubbele achterstand op te halen: 2-2.
Hoewel er op voorhand grote twijfels heersten bij zijn fysieke paraatheid, liet Hazard een gretige en dreigende indruk achter. Hij kon zelfs scoren, maar besloot in het zijnet. Daags nadien zijn de Spaanse media dan ook redelijk lovend. "Hazard liet zich veel betrekken in het spel in de tijd dat hij op het veld stond. Hij probeerde zijn ploegmaats te helpen en gevaar te stichten", oordeelde Marca.
Gelijkaardige geluiden weerklonken bij Mundo Deportivo: "Na 81 dagen stond hij eindelijk weer op het veld bij Real Madrid. Hij had ook de kans om meteen te scoren." SPORT zag dan weer een goede samenwerking met Karim Benzema. "Hij speelde zijn eerste minuten van het seizoen en zijn aanwezigheid wist ook Benzema weer te activeren. De '9' van Los Blancos heeft de Belg aan zijn zijde nodig."
Bij AS tot slot, was men wel redelijk scherp. "De bijdrage van Hazard was onbestaande", klonk het in het algemene verslag. Al nuanceerde het medium ook. "Hazard kende pech bij zijn terugkeer: hij miste een goeie kans die de kloof had kunnen verkleinen."