'Leko-aanwinst nu al in problemen bij Antwerp'

990 stemmen
'Leko-aanwinst nu al in problemen bij Antwerp'

Antwerp FC scheert momenteel hoge toppen. De Great Old staat voorlopig aan de leiding in het klassement van de Jupiler Pro League na de zege in de stadsderby tegen Beerschot, terwijl het vorige week ook een knappe Europese overwinning boekte. Coach Ivan Leko levert dan ook uitstekend werk af op de Bosuil.


Het dominant en aanvallende spel dat onder de Kroaat verwacht werd, komt er weliswaar nog niet helemaal uit. Maar Antwerp voetbalt wel steeds aantrekkelijker en tijdens het groeiproces worden ook nog eens de nodige resultaten geboekt, iets waar andere clubs jaloers op kunnen zijn. Dat komt onder meer door de keuzes die Leko maakt en de duidelijke verklaring die hij daar telkens voor heeft. Bovendien is hij niet bang om spelers aan de kant te houden indien ze niet het gevraagde rendement leveren.

Didier Lamkel Zé is daar een goed voorbeeld van, maar ook Birger Verstraete zit in hetzelfde schuitje. Bij Sport/Voetbalmagazine weet men dat de middenvelder afgelopen zomer nochtans nadrukkelijk op vraag van Leko werd aangetrokken. Maar de huurling van FC Köln kon allerminst overtuigen en dus is de trainer niet te beroerd om hem op de bank te houden. Hetzelfde geldt overigens voor die andere aanwinst Frank Boya, die zelfs nog veel minder in actie kwam. Beide heren zullen dus een flink tandje bij moeten steken om weer aanspraak te maken op een vaste basisstek.

LEES OOK: 'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Denkt u dat Verstraete een vaste basisspeler zal worden bij Antwerp?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

70
70
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

71
71
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

46
46
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

56
56
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

127
127
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

370
370
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

340
340
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

384
384
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

300
300
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

149
149
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

502
502
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

233
233
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

854
854
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

304
304
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

577
577
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

411
411
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

143
143
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

677
677
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

275
275
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

214
214
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

31
31
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

147
147
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

571
571
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

84
84
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

273
273

Meer sportnieuws