Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

391 stemmen
Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

Kevin De Bruyne was door een blessure een tijdje uit roulatie, maar de Rode Duivel lijkt weer helemaal terug. Dinsdag startte hij als aanvoerder van Manchester City in het Champions League-duel op het veld van Olympique Marseille. Met twee lekkere assists leidde hij zijn ploeg naar een knappe overwinning: 0-3.


Hoewel KDB stevig werd aangepakt door de thuisploeg, was hij toch weer heer en meester op het Engelse middenveld. In de eerste helft zette hij Ferran Torres op weg naar de openingstreffer, maar ook zijn assist op de 3-0 van Raheem Sterling was om in te kaderen. Sinds het seizoen 2016/2017 zit hij nu aan 13 assists in het Kampioenenbal. Enkel Neymar doet met 17 stuks beter over deze periode.

In ieder geval waren de Engelse media weer erg lovend over onze landgenoot. "Nog van voor de aftrap trok hij aan de touwtjes bij City. Met creëren van kansen en versturen van sleutelpasses, toonde hij exact wat City de voorbije wedstrijden miste", klinkt het bij Manchester Evening News. "Zijn assist op Sterling was perfect tot op de millimeter", vult The Mirror aan. "De Bruyne schittert bij zijn terugkeer in de ploeg", aldus The Daily Mail.

Bij het medium Sportskeeda wordt De Bruyne zelfs bekroond met een 9 op 10. "De Belg produceerde opnieuw een sprankelende prestatie terwijl hij zijn ploeg als aanvoerder naar een erg nodige zege leidde. De Bruyne, die terug naar zijn beste niveau groeit, produceerde twee assists en werkte ook onvermoeibaar zonder de bal." Ook bij The 4th Official krijgt hij dezelfde beoordeling. "Eén van de beste prestaties van de Belg in deze campagne."

LEES OOK: Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

🚀

Op zijn positie is KDB de beste ter wereld momenteel ...

Meest recent

Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

60
60
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

9
9
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

58
58
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

52
52
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

458
458
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

490
490
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

64
64
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

606
606
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

247
247
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

101
101
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

850
850
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

809
809
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

146
146
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

305
305
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

137
137
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

596
596
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

200
200
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

885
885
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

775
775
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

616
616
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

916
916
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

253
253

Meer sportnieuws