Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

391 stemmen
Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

Kevin De Bruyne was door een blessure een tijdje uit roulatie, maar de Rode Duivel lijkt weer helemaal terug. Dinsdag startte hij als aanvoerder van Manchester City in het Champions League-duel op het veld van Olympique Marseille. Met twee lekkere assists leidde hij zijn ploeg naar een knappe overwinning: 0-3.


Hoewel KDB stevig werd aangepakt door de thuisploeg, was hij toch weer heer en meester op het Engelse middenveld. In de eerste helft zette hij Ferran Torres op weg naar de openingstreffer, maar ook zijn assist op de 3-0 van Raheem Sterling was om in te kaderen. Sinds het seizoen 2016/2017 zit hij nu aan 13 assists in het Kampioenenbal. Enkel Neymar doet met 17 stuks beter over deze periode.

In ieder geval waren de Engelse media weer erg lovend over onze landgenoot. "Nog van voor de aftrap trok hij aan de touwtjes bij City. Met creëren van kansen en versturen van sleutelpasses, toonde hij exact wat City de voorbije wedstrijden miste", klinkt het bij Manchester Evening News. "Zijn assist op Sterling was perfect tot op de millimeter", vult The Mirror aan. "De Bruyne schittert bij zijn terugkeer in de ploeg", aldus The Daily Mail.

Bij het medium Sportskeeda wordt De Bruyne zelfs bekroond met een 9 op 10. "De Belg produceerde opnieuw een sprankelende prestatie terwijl hij zijn ploeg als aanvoerder naar een erg nodige zege leidde. De Bruyne, die terug naar zijn beste niveau groeit, produceerde twee assists en werkte ook onvermoeibaar zonder de bal." Ook bij The 4th Official krijgt hij dezelfde beoordeling. "Eén van de beste prestaties van de Belg in deze campagne."

LEES OOK: Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

🚀

Op zijn positie is KDB de beste ter wereld momenteel ...

Meest recent

"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

7
7
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

37
37
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

10
10
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

42
42
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

118
118
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

255
255
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

158
158
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

516
516
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

44
44
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

390
390
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

781
781
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

225
225
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

326
326
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

81
81
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

585
585
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

272
272
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

260
260
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

138
138

Meer sportnieuws