Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

391 stemmen
Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

Kevin De Bruyne was door een blessure een tijdje uit roulatie, maar de Rode Duivel lijkt weer helemaal terug. Dinsdag startte hij als aanvoerder van Manchester City in het Champions League-duel op het veld van Olympique Marseille. Met twee lekkere assists leidde hij zijn ploeg naar een knappe overwinning: 0-3.


Hoewel KDB stevig werd aangepakt door de thuisploeg, was hij toch weer heer en meester op het Engelse middenveld. In de eerste helft zette hij Ferran Torres op weg naar de openingstreffer, maar ook zijn assist op de 3-0 van Raheem Sterling was om in te kaderen. Sinds het seizoen 2016/2017 zit hij nu aan 13 assists in het Kampioenenbal. Enkel Neymar doet met 17 stuks beter over deze periode.

In ieder geval waren de Engelse media weer erg lovend over onze landgenoot. "Nog van voor de aftrap trok hij aan de touwtjes bij City. Met creëren van kansen en versturen van sleutelpasses, toonde hij exact wat City de voorbije wedstrijden miste", klinkt het bij Manchester Evening News. "Zijn assist op Sterling was perfect tot op de millimeter", vult The Mirror aan. "De Bruyne schittert bij zijn terugkeer in de ploeg", aldus The Daily Mail.

Bij het medium Sportskeeda wordt De Bruyne zelfs bekroond met een 9 op 10. "De Belg produceerde opnieuw een sprankelende prestatie terwijl hij zijn ploeg als aanvoerder naar een erg nodige zege leidde. De Bruyne, die terug naar zijn beste niveau groeit, produceerde twee assists en werkte ook onvermoeibaar zonder de bal." Ook bij The 4th Official krijgt hij dezelfde beoordeling. "Eén van de beste prestaties van de Belg in deze campagne."

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

🚀

Op zijn positie is KDB de beste ter wereld momenteel ...

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vier toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

1
1
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

172
172
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

51
51
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

37
37
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

252
252
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

262
262
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

78
78
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

173
173
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

130
130
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

294
294
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

239
239
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

78
78
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

273
273
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

285
285
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

485
485
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

355
355
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

266
266
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

476
476
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

284
284
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

275
275
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

626
626
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

343
343
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

499
499

Meer sportnieuws