Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

391 stemmen
Engelse media lyrisch: De Bruyne heerst in Champions League

Kevin De Bruyne was door een blessure een tijdje uit roulatie, maar de Rode Duivel lijkt weer helemaal terug. Dinsdag startte hij als aanvoerder van Manchester City in het Champions League-duel op het veld van Olympique Marseille. Met twee lekkere assists leidde hij zijn ploeg naar een knappe overwinning: 0-3.


Hoewel KDB stevig werd aangepakt door de thuisploeg, was hij toch weer heer en meester op het Engelse middenveld. In de eerste helft zette hij Ferran Torres op weg naar de openingstreffer, maar ook zijn assist op de 3-0 van Raheem Sterling was om in te kaderen. Sinds het seizoen 2016/2017 zit hij nu aan 13 assists in het Kampioenenbal. Enkel Neymar doet met 17 stuks beter over deze periode.

In ieder geval waren de Engelse media weer erg lovend over onze landgenoot. "Nog van voor de aftrap trok hij aan de touwtjes bij City. Met creëren van kansen en versturen van sleutelpasses, toonde hij exact wat City de voorbije wedstrijden miste", klinkt het bij Manchester Evening News. "Zijn assist op Sterling was perfect tot op de millimeter", vult The Mirror aan. "De Bruyne schittert bij zijn terugkeer in de ploeg", aldus The Daily Mail.

Bij het medium Sportskeeda wordt De Bruyne zelfs bekroond met een 9 op 10. "De Belg produceerde opnieuw een sprankelende prestatie terwijl hij zijn ploeg als aanvoerder naar een erg nodige zege leidde. De Bruyne, die terug naar zijn beste niveau groeit, produceerde twee assists en werkte ook onvermoeibaar zonder de bal." Ook bij The 4th Official krijgt hij dezelfde beoordeling. "Eén van de beste prestaties van de Belg in deze campagne."

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

🚀

Op zijn positie is KDB de beste ter wereld momenteel ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

34
34
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

64
64
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

87
87
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

44
44
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

82
82
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

244
244
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

55
55
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

356
356
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

177
177
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

641
641
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

138
138
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

465
465
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

662
662
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

496
496
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

418
418
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

512
512

Meer sportnieuws