Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

63 stemmen
Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

Internazionale is niet verder geraakt dan een scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk. Romelu Lukaku was enkele keren gevaarlijk, maar kwam niet tot scoren in Oekraïne. 

Shakhtar had vorige week de scalp van Real Madrid veroverd en dus was Internazionale een gewaarschuwd team. De Italianen kwamen op de eerste speeldag niet verder dan een puntendeling tegen Borussia Mönchengladbach en konden de drie punten goed gebruiken.

De Oekraïeners begonnen het best aan de wedstrijd en trokken meteen naar voren. Inter kwam na de noodgedwongen wissel van Shakthar-aanvaller Detinho meer in de wedstrijd en nam het commando over. Dat resulteerde in een schot van Barella op de lat, na een assist van Lukaku. Barella probeerde het daarna opnieuw, maar deze keer lag doelman Trubin in de weg. Lukaku toonde zich dan weer met een kopbal naast. Shakhtar kwam daarna beter in de wedstrijd en dreigde vanop afstand via Maicon en Antonio. Vlak voor de rust was het Lukaku die nog bijna de 0-1 op het scorebord zette. Zijn vrije trap ging via Trubin tegen de lat.

Na de koffiepauze schoot Brozovic hard op doel, waarna de bal via Trubin voor de voeten van Lautaro Martinez kwam. De Argentijn had de 0-1 maar binnen te trappen, maar legde de bal toch nog naast. Die opdoffer kwam Inter niet meer te boven, want grote kansen kregen de Nerazzurri niet meer. Een penaltyclaim voor een vermeende fout op Lukaku werd weggewuifd door de scheidsrechter en de VAR. Door het gelijkspel boekt Inter een magere twee op zes, terwijl Shakhtar de kop neemt met vier op zes.










LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Terechte uitslag?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

73
73
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

9
9
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

42
42
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

61
61
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

57
57
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

137
137
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

24
24
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

118
118
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

251
251
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

311
311
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

300
300
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

54
54
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

113
113
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

299
299
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

303
303
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws