Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

63 stemmen
Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

Internazionale is niet verder geraakt dan een scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk. Romelu Lukaku was enkele keren gevaarlijk, maar kwam niet tot scoren in Oekraïne. 

Shakhtar had vorige week de scalp van Real Madrid veroverd en dus was Internazionale een gewaarschuwd team. De Italianen kwamen op de eerste speeldag niet verder dan een puntendeling tegen Borussia Mönchengladbach en konden de drie punten goed gebruiken.

De Oekraïeners begonnen het best aan de wedstrijd en trokken meteen naar voren. Inter kwam na de noodgedwongen wissel van Shakthar-aanvaller Detinho meer in de wedstrijd en nam het commando over. Dat resulteerde in een schot van Barella op de lat, na een assist van Lukaku. Barella probeerde het daarna opnieuw, maar deze keer lag doelman Trubin in de weg. Lukaku toonde zich dan weer met een kopbal naast. Shakhtar kwam daarna beter in de wedstrijd en dreigde vanop afstand via Maicon en Antonio. Vlak voor de rust was het Lukaku die nog bijna de 0-1 op het scorebord zette. Zijn vrije trap ging via Trubin tegen de lat.

Na de koffiepauze schoot Brozovic hard op doel, waarna de bal via Trubin voor de voeten van Lautaro Martinez kwam. De Argentijn had de 0-1 maar binnen te trappen, maar legde de bal toch nog naast. Die opdoffer kwam Inter niet meer te boven, want grote kansen kregen de Nerazzurri niet meer. Een penaltyclaim voor een vermeende fout op Lukaku werd weggewuifd door de scheidsrechter en de VAR. Door het gelijkspel boekt Inter een magere twee op zes, terwijl Shakhtar de kop neemt met vier op zes.










LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Terechte uitslag?

Meest recent

"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

46
46
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

20
20
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

24
24
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

58
58
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

65
65
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

38
38
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

276
276
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

264
264
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

80
80
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

256
256
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

239
239
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

221
221
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

436
436
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

172
172
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

90
90
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

228
228
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

73
73
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

67
67
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

154
154
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

267
267
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

656
656
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

262
262
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

1075
1075

Meer sportnieuws