Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

door
Inter blijft steken op scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk

Internazionale is niet verder geraakt dan een scoreloos gelijkspel bij Shakhtar Donetsk. Romelu Lukaku was enkele keren gevaarlijk, maar kwam niet tot scoren in Oekraïne. 

Shakhtar had vorige week de scalp van Real Madrid veroverd en dus was Internazionale een gewaarschuwd team. De Italianen kwamen op de eerste speeldag niet verder dan een puntendeling tegen Borussia Mönchengladbach en konden de drie punten goed gebruiken.

De Oekraïeners begonnen het best aan de wedstrijd en trokken meteen naar voren. Inter kwam na de noodgedwongen wissel van Shakthar-aanvaller Detinho meer in de wedstrijd en nam het commando over. Dat resulteerde in een schot van Barella op de lat, na een assist van Lukaku. Barella probeerde het daarna opnieuw, maar deze keer lag doelman Trubin in de weg. Lukaku toonde zich dan weer met een kopbal naast. Shakhtar kwam daarna beter in de wedstrijd en dreigde vanop afstand via Maicon en Antonio. Vlak voor de rust was het Lukaku die nog bijna de 0-1 op het scorebord zette. Zijn vrije trap ging via Trubin tegen de lat.

Na de koffiepauze schoot Brozovic hard op doel, waarna de bal via Trubin voor de voeten van Lautaro Martinez kwam. De Argentijn had de 0-1 maar binnen te trappen, maar legde de bal toch nog naast. Die opdoffer kwam Inter niet meer te boven, want grote kansen kregen de Nerazzurri niet meer. Een penaltyclaim voor een vermeende fout op Lukaku werd weggewuifd door de scheidsrechter en de VAR. Door het gelijkspel boekt Inter een magere twee op zes, terwijl Shakhtar de kop neemt met vier op zes.










LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Terechte uitslag?

Meest recent

STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

1
1
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

5
5
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

30
30
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

134
134
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

28
28
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

98
98
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

113
113
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

161
161
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

190
190
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

36
36
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

276
276
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

22
22
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

155
155
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

490
490
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

222
222
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

375
375
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

306
306
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

643
643
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

108
108
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

244
244
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

99
99
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

178
178

Meer sportnieuws