'Zidane krijgt waanzinnig aanbod uit Parijs'

434
'Zidane krijgt waanzinnig aanbod uit Parijs'

Thomas Tuchel zal dit seizoen absoluut moeten presteren als coach van Paris Saint-Germain. Het bestuur heeft namelijk steeds grotere twijfels bij de Duitse trainer. In Massimiliano Allegri zou de Franse topclub zelfs al een potentiële opvolger hebben aangeduid.


PSG begon moeizaam aan het nieuwe seizoen. In de Ligue 1 hebben de Parijzenaren de schade wel snel weten te herstellen, maar in de Champions League volgde een nieuwe klap door toedoen van Manchester United (1-2). Volgens Le10Sport is de baan van Tuchel daarom onzeker.

In het Parc des Princes realiseert men zich dat er nog genoeg tijd is om een goed seizoen tot stand te brengen, maar met de interesse voor Allegri houdt men ook rekening met een doemscenario. Ook Mauricio Pochettino zou de shortlist hebben gehaald.

Allegri is in ieder geval clubloos sinds zijn vertrek bij Juventus in de zomer van 2019. Pochettino vertrok enkele maanden later noodgedwongen bij Tottenham Hotspur.

UPDATE 20u45

Na de namen van Allegri en Pochettino wordt nu ook de naam van Zinédine Zidane nadrukkelijk naar voren geschoven. Volgens het Spaanse Okidario is de Fransman dé topkandidaat om Tuchel op te volgen. Zidane zou tevreden zijn bij Real Madrid, maar wel al gesprekken gevoerd hebben met PSG. De ex-wereldkampioen zou de PSG-baan serieus overwegen door het ambitieuze plaatje. PSG zou in de gesprekken hebben aangegeven dat hij de vrijheid krijgt om de selectie naar zijn hand te zetten. Carte blanche om zijn plannen in de praktijk te brengen dus, waar Real mogelijk de hand op de knip moet blijven houden.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Is Zidane de juiste coach voor PSG?

Meest recent

Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

19
19
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

54
54
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

45
45
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

43
43
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

446
446
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

96
96
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

61
61
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

27
27
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

303
303
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

344
344
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

311
311
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

286
286
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

325
325
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

110
110
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

306
306
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

199
199
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1184
1184

Meer sportnieuws