Genk ontsnapt in Gent, tijd voor Dewaest?

663 stemmen
Genk ontsnapt in Gent, tijd voor Dewaest?

Jess Thorup is teveel een gentleman om bezig te zijn met revanche, maar maandagavond was de Deense coach van KRC Genk toch ongetwijfeld een tevreden man. Hij pakte namelijk een deugddoende zege op het veld van zijn voormalige werkgever AA Gent, al zag het daar in de eerste helft niet naar uit.


De Buffalo's behielden vrij eenvoudig het overwicht over de Limburgers en dwongen zo ook enkele goede kansen af, maar scoorden wel pas na een heleboel flaters. Zowel Joakim Maehle, Daniel Muñoz, Danny Vukovic als vooral Carlos Cuesta zagen er immers niet goed uit voorafgaand aan de rake trap van Alessio Castro-Montes. Hoewel de scheve situatie daarna nog werd rechtgetrokken, blijft de Genkse defensie dus toch zorgen baren. Stilaan gaan dan ook alsmaar meer geluiden op dat het tijd is om Sébastien Dewaest weer op te vissen.

De 29-jarige ex-aanvoerder vertoeft na een conflict met Hannes Wolf nog steeds in de B-kern, maar zijn leiderschap en ervaring zou nu wellicht toch prima van pas komen. Al zijn de fans nog niet vergeten hoe ook hij vorig seizoen meermaals in de fout ging. Thorup ging recent alleszins opnieuw de dialoog aan met Dewaest, dus hij lijkt hem wel nog een kans te willen gunnen om zijn oude vorm van in het titeljaar onder Philippe Clement terug te vinden. Naar verluidt zou begin deze week meer nieuws volgen, afwachten dus of het zover komt.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Dewaest zou de Genkse defensie flink kunnen helpen

Meest recent

Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

5
5
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

86
86
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

134
134
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

164
164
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

118
118
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

224
224
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

98
98
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

495
495
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

66
66
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

50
50
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

311
311
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

51
51
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

82
82
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

166
166
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

203
203
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

538
538
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

255
255
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

972
972
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

247
247

Meer sportnieuws