Code rood bij Lazio: Inzaghi geeft mening over Club

door
Code rood bij Lazio: Inzaghi geeft mening over Club

Club Brugge wil woensdagavond een vervolg breien aan zijn sterke start in de Champions League. Tijdens de eerste thuiswedstrijd neemt Blauw-Zwart het dan op tegen SS Lazio. En de Romeinse topclub moest door verschillende redenen flink gehavend afreizen naar ons land.


Lazio miste sowieso al een aantal spelers wegens blessureleed. Daarnaast blijkt ook het coronavirus toe te slaan bij de huidige nummer 12 in de Serie A. Dinsdagvoormiddag ontbraken heel wat bepalende spelers zoals Ciro Immobile, Luis Alberto en Lucas Leiva alvast op training. Zij reizen normaal gezien ook niet mee naar Brugge. In totaal zouden de Italianen meer dan 10 spelers missen voor de partij van woensdagavond.

Kopzorgen dus voor coach Simone Inzaghi, die sowieso al flink op zijn hoede is voor de tegenstander. "We zullen ons aanpassen aan de weinige opties die er nog overblijven, maar deze situatie heeft weinig veranderd aan onze voorbereiding op de wedstrijd. Club Brugge is een moeilijke tegenstander. Ze zijn goed begonnen met hun zege in Sint-Petersburg. Fysiek zijn ze heel sterk en ze hebben een uitstekend middenveld. Wij zullen moeten proberen om hen in de problemen te brengen", klonk het in de Italiaanse pers.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

Gezien de omstandigheden is Club favoriet voor woensdagavond ...

Meest recent

De Cuyper reageert klaar op kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

0
0
'Lukaku moet kiezen: Napoli stelt ultimatum'

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

19
19
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

21
21
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

14
14
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

63
63
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

163
163
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

355
355
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

95
95
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

85
85
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

395
395
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

105
105
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

147
147
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

370
370
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

228
228
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

221
221
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

241
241
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

77
77
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

120
120
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

197
197
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

134
134
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

609
609
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

350
350

Meer sportnieuws