'Bartomeu moet ontslag vrezen na beslissing overheid'

207 stemmen
'Bartomeu moet ontslag vrezen na beslissing overheid'

Het heeft de voorbije maanden al stevig gerommeld bij FC Barcelona. Vooral voorzitter José Maria Bartomeu was zwaar onder vuur komen te liggen en vanuit de buitenwereld werd de druk op hem alsmaar groter. Zo werd er zelfs een motie van wantrouwen ingediend, waardoor de socio's kunnen beslissen over zijn toekomst.


Een vrijwillig vertrek zit er in ieder geval niet in. Tijdens een persconferentie gaf de Barça-voorzitter maandagavond zelf aan dat hij zijn ontslag niet zal indienen. De geplande stemming op 1 en 2 november zal ook gewoon doorgaan. "Er zal op 21 verschillende plaatsen gestemd kunnen worden. We zullen ons uiterste best doen om alles volgens de gezondheidsvoorschriften te laten lopen", luidt het bij de Spanjaard.

UPDATE 27/10
Ondanks het coronavirus zal er volgende week toch gewoon gestemd worden over de toekomst van Bartomeu. De preses gaf maandag dus al aan dat het referendum zal doorgaan en ook de overheid heeft het licht op groen gezet. Volgens RAC1 geen bezwaren om de stemming te laten doorgaan. De kans is dan ook groot dat Bartomeu alsnog vroegtijdig moet vertrekken. Binnen de achterban is de onvrede over de trainer immers erg groot.

LEES OOK: 'Barça niet te stuiten: zesvoudig PL-kampioen op komst'

Barça heeft nood aan een nieuwe wind binnen het bestuur ...

Meest recent

Rondje JPL: Anderlecht legt verdediger vast, drama treft Charleroi

De Play-Offs in de Jupiler Pro League mogen er dan wel opzitten, daags na de competitie vallen er ...

11
11
'Bayern in actie: ruildeal bezorgt Kompany nieuwe steunpilaar'

Vincent Kompany heeft een uitstekend seizoen als coach van Bayern München achter de rug. Maar ...

23
23
WK '26: Buitenlandse pers ziet 5 'nieuwe sterren' bij Duivels

De Rode Duivels trekken straks naar het WK 2026 met een selectie die compleet verschilt met die van ...

148
148
'Eerste bod geweigerd: Club legt Onyedika-prijs vast'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen tijdens de zomerse transferperiode, ...

343
343
'Barça niet te stuiten: zesvoudig PL-kampioen op komst'

FC Barcelona is al een wervelwind van start gegaan op de zomerse transfermarkt. De Spaanse kampioen ...

146
146
'Bouwstenen Anderlecht: drietal overtuigt Sibierski'

Antoine Sibierski staat voor een helse opdracht bij RSC Anderlecht. De nieuwe sportief directeur zal ...

441
441
Standard verlengt Euvrard: transferspektakel onderweg

Ondanks het mislopen van de eindzege in de Europe Play-Offs, behoudt Standard het vertrouwen in ...

95
95
Eerste zomeraanwinst Union: nieuwe toren landt in Dudenpark

Union SG zal komend seizoen al snel een eerste keer moeten pieken. De Belgische vice-kampioen treedt ...

86
86
WK '26: Jamie Carragher voorspelt eindstation Rode Duivels

Nog exact twee weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. ...

478
478
Beste transferdeals Premier League: één Belg in top 10

Senne Lammens kan straks met een serieuze portie vertrouwen richting het WK trekken. De doelman ...

181
181
'Bestuur overtuigd: Club gaat transferstrijd met PSG aan'

Nu de kampioenenroes ietwat is gaan liggen, kan het bestuur van Club Brugge zich storten op de ...

396
396
Nieuwe coach Lukaku-De Bruyne: Napoli strikt grote naam

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku krijgen, als ze aan boord blijven tenminste, een nieuwe trainer bij ...

139
139
Keihard verdict bij Anderlecht: "Deze club is stuurloos"

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een blamage op het veld van Union SG. Maar enkele ...

606
606
Rigaux zet Van Persie het mes op de keel: 'Meteen buiten'

Dévy Rigaux begint bij Feyenoord meteen met een zwaar dossier. Robin van Persie wil blijven, ...

188
188
Hayen met handen in het haar: rampscenario Genk komt uit

Terwijl het seizoen er voor de overige eersteklassers al opzit, moeten AA Gent en KRC Genk nog volop ...

351
351
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flops'

Club Brugge stevent af op een leegloop, want het aantal sterkhouders dat allicht andere oorden zal ...

561
561
Marc Coucke zorgt voor grote ophef: 'Onvervalste Playboy!'

Marc Coucke heeft opnieuw voor flink wat reacties gezorgd. Terwijl het stof van alweer een turbulent ...

229
229
Antwerp houdt adem in: Kindermans flirt met Anderlecht

In Youth We Trust. De slogan waar niet zo gek lang geleden RSC Anderlecht zich nog aan optrok, moet ...

542
542
Mannaert verlengt contract: lot Garcia al beslecht?

De laatste rechte lijn richting het WK is ingezet voor de Rode Duivels. De toekomst van Rudi Garcia ...

163
163
Verhaeghe staat Paf! Onverwachte ontmoeting zindert na

Tussen de trofeeën, applausmomenten en kampioenenfoto’s door zorgde een onverwachte ...

473
473
'Anderlecht wil winger: 3 namen op shortlist Sibierski'

Om de trein eindelijk weer op de rails te krijgen, legt RSC Anderlecht zijn eieren dit keer in het ...

531
531
'Club Brugge kaalgeplukt: monsterbod voor Seys'

Na de landstitel zet Club Brugge zich schrap voor een drukke zomermercato, waarin tal van ...

1170
1170
Furieuze Marc Coucke haalt vernietigend uit: "Niet genoeg!"

Wanneer Marc Coucke van zich laat horen, wordt er doorgaans geluisterd. De ondernemer en ...

410
410
'Barça haalt snoeihard uit: dubbele megadeal nabij'

Door het WK zal het wellicht een zomermercato in twee delen worden, voor en na het toernooi. De ...

94
94
'Straffe wending in transferdossier Stankovic'

Club Brugge staat voor een hete transferzomer, want in de komende maanden dreigen heel wat ...

419
419

Meer sportnieuws