TRANSFERUURTJE: Club Brugge kan polsen bij Origi, Barça weigerde Haaland

265
TRANSFERUURTJE: Club Brugge kan polsen bij Origi, Barça weigerde Haaland

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge vond in de zomer geen nieuwe spits, maar in januari krijgt het een nieuwe kans. Divock Origi, op een zijspoor bij Liverpool, zou wel eens een piste kunnen worden. Emmanuel Dennis kon in de zomer naar Rennes, Atalanta, Brighton en WBA. Club werkt in de komende mercato's mee als er voldoende geld op tafel komt.


Bij KRC Genk krijgt Jess Thorup er achteraan mogelijk nog een 'aanwinst' bij. Deze week komt er duidelijkheid over een al dan niet terugkeer van Sebastien Dewaest in de A-kern. OHL doet het zeer goed, maar technisch directeur Wim De Corte liet weten dat de club in januari nog een centrumspits en een rechtsvoetige centrale verdediger wil aantrekken.

BUITENLAND

Miguel Vorm heeft op 37-jarige leeftijd de handschoenen aan de haak gehangen. De voormalige doelman van Tottenham vond geen nieuwe club en besliste daarom om te stoppen.

Bij Napoli zit Arek Milik in een moeilijke situatie. De Pool moet zich echter geen zorgen maken, want Everton en Juventus zien wel wat in zijn komst. Zenit doet het voorlopig niet al te best en coach Sergej Semak ligt onder vuur. Mauricio Pochettino, ook genoemd bij Real Madrid, is alvast in beeld.

FC Barcelona kreeg ruim een jaar geleden Erling Haaland aangeboden. Die speelde toen nog voor RB Salzburg, maar het bestuur vond hem 'niet het profiel van Barcelona' hebben. Dortmund hapte wel en Haaland maakt er veel indruk. Real Madrid ligt ondertussen al op de loer.

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Zal Origi Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

108
108
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

104
104
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

180
180
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

144
144
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

189
189
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

315
315
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

141
141
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

165
165
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

143
143
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

123
123
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

197
197
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

59
59
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

309
309
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

113
113
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

357
357

Meer sportnieuws