TRANSFERUURTJE: Club Brugge kan polsen bij Origi, Barça weigerde Haaland

door
TRANSFERUURTJE: Club Brugge kan polsen bij Origi, Barça weigerde Haaland

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge vond in de zomer geen nieuwe spits, maar in januari krijgt het een nieuwe kans. Divock Origi, op een zijspoor bij Liverpool, zou wel eens een piste kunnen worden. Emmanuel Dennis kon in de zomer naar Rennes, Atalanta, Brighton en WBA. Club werkt in de komende mercato's mee als er voldoende geld op tafel komt.


Bij KRC Genk krijgt Jess Thorup er achteraan mogelijk nog een 'aanwinst' bij. Deze week komt er duidelijkheid over een al dan niet terugkeer van Sebastien Dewaest in de A-kern. OHL doet het zeer goed, maar technisch directeur Wim De Corte liet weten dat de club in januari nog een centrumspits en een rechtsvoetige centrale verdediger wil aantrekken.

BUITENLAND

Miguel Vorm heeft op 37-jarige leeftijd de handschoenen aan de haak gehangen. De voormalige doelman van Tottenham vond geen nieuwe club en besliste daarom om te stoppen.

Bij Napoli zit Arek Milik in een moeilijke situatie. De Pool moet zich echter geen zorgen maken, want Everton en Juventus zien wel wat in zijn komst. Zenit doet het voorlopig niet al te best en coach Sergej Semak ligt onder vuur. Mauricio Pochettino, ook genoemd bij Real Madrid, is alvast in beeld.

FC Barcelona kreeg ruim een jaar geleden Erling Haaland aangeboden. Die speelde toen nog voor RB Salzburg, maar het bestuur vond hem 'niet het profiel van Barcelona' hebben. Dortmund hapte wel en Haaland maakt er veel indruk. Real Madrid ligt ondertussen al op de loer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Zal Origi Liverpool in januari verlaten?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

64
64
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

79
79
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

25
25
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

154
154
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

141
141
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

631
631
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

255
255
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

208
208
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

89
89
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

207
207
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

83
83
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

188
188
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

145
145
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

134
134
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

321
321
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

333
333
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

565
565
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

229
229
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

296
296
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

248
248
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

159
159
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

135
135
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

417
417
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

493
493

Meer sportnieuws