'Anderlecht bang voor nieuwe coronagolf'

235 stemmen
'Anderlecht bang voor nieuwe coronagolf'

Het coronavirus blijft ook in de voetbalwereld zwaar toeslaan. In ons land werd vooral RSC Anderlecht de voorbije weken zwaar getroffen en de covid-zorgen blijken nog niet voorbij bij de recordkampioen. Zo testte opnieuw een speler en een staflid positief op het het virus.

Het was Anderlecht zelf dat het nieuws zondagavond op de clubwebsite meldde. "Een speler van de A-kern en een lid van de medische staf legden een positieve test af. Ze gingen beiden meteen in quarantaine", klonk het. De identiteit van de twee getroffenen is voorlopig dus niet bekend, evenmin of het om een speler gaat die vrijdag nog in actie kwam tegen KV Kortrijk (1-3-zege).

Nochtans doet RSCA heel wat om de besmettingsgolf te counteren. Op het oefencentrum van Neerpede zijn de gebouwen bijvoorbeeld enkel toegankelijk voor wie regelmatig getest wordt. "De A-kern en de U21 en hun essentiële medewerkers zijn de enigen die toegelaten zijn", klinkt het. Jeugdspelers en dames zijn enkel welkom op het trainingsveld en dat onder strikte voorwaarden.

UPDATE 26/10

La Dernière Heure weet dat het Bogdan Mykhaylychenko is die positief heeft getest op het coronavirus. De linksachter mist zo mogelijk de partij van zondag tegen Royal Antwerp FC. Dat opent wellicht de deur voor Kemar Lawrence, die in de oefenpartij tegen Charleroi een goede indruk achterliet.

UPDATE 27/10

Anderlecht moet zondag dus al zeker Bogdan Mykhaylychenko missen tegen Antwerp, en bij Paars-Wit hopen ze vurig dat het daarbij blijft. Want zo zit de schrik voor een nieuwe coronagolf er dik in, zo meldt Het Laatste Nieuws.

Vandaag worden de spelers opnieuw getest, waarna de resultaten normaliter op woensdag bekend zouden moeten zijn. Hopelijk voor de Brusselaars heeft Mykhaylychenko dus geen andere spelers aangestoken. Anderlecht kreeg eerder dit seizoen al eens af te rekenen met een coronagolf, waarbij er meerdere spelers positief bleken te zijn.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Een groot gemis voor Anderlecht?

Meest recent

Garcia speelt troefkaart uit: Rode Duivels in 3-5-2?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

0
0
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

17
17
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

19
19
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

63
63
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

168
168
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

453
453
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

109
109
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

64
64
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

79
79
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

230
230
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

345
345
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

180
180
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

278
278
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

109
109
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

207
207
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

339
339
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

606
606
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

78
78
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

232
232
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

107
107
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

55
55
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47

Meer sportnieuws