El Clásico krijgt bizar staartje: 'Complot tegen Barça'

door
El Clásico krijgt bizar staartje: 'Complot tegen Barça'

De altijd beladen clash tussen FC Barcelona en Real Madrid (1-3) krijgt mogelijk een bizar staartje. De aan de bezoekers toegekende strafschop staat ernstig onder druk.

Real Madrid kreeg in Barcelona een strafschop na een overtreding van Clément Lenglet op Sergio Ramos. Volgens SPORT kreeg scheidsrechter Juan Martínez Munuera van een assistent-scheidsrechter te horen dat de Real-aanvoerder de eerste overtreding maakte, maar dat signaal werd volledig genegeerd. Op VAR-advies volgde vervolgens een penalty voor Real.

FC Barcelona zou nu de opnames van de conversatie tussen de officials en de VAR-ruimte willen beluisteren. De Catalanen weten zeker dat er meer gaande is. Men legt de schuld daarbij vooral bij Carlos Velasco Carbello, die in Spanje belast is met de aanstelling van scheidsrechters.

Barça denkt dat de oud-scheidsrechter bewust een leidsman heeft aangesteld met een hekel aan de Catalaanse club. Coach Ronald Koeman beklaagde zich na de verloren Clásico ook al over de arbitrale beslissingen.

Intussen zouden er ook een aantal 'bewijzen' zijn geleverd dat ref Munuera een Real-supporter is. Zo zouden zowel hij als zijn vader die hard-fans zijn, en zou Munuera zelfs een supportersclub van Real hebben opgestart. In het verleden zou hij ook al eens een Real-tenue onder zijn truitje hebben gedragen.

LEES OOK: 'Barça slaat toe: spectaculaire comeback helemaal rond'

Was de ref partijdig?

Meest recent

Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

15
15
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

146
146
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

159
159
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

84
84
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

59
59
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

225
225
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

62
62
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

481
481
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

157
157
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

186
186
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

57
57
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

107
107
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

99
99
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

39
39
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

363
363
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

576
576
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

485
485
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

392
392
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

436
436
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

693
693
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

650
650

Meer sportnieuws