Pogba woedend na berichten over afscheid: "Fake news"

308 stemmen
Pogba woedend na berichten over afscheid:

Er is in Frankrijk bijzonder veel te doen om de aanslag op leraar Samuel Paty, die op straat werd onthoofd in Conflans-Sainte-Honorine. President Emmanuel Macron nam geen blad voor de mond, maar zou kwaad bloed hebben gezet bij Paul Pogba. Volgens verschillende media stopt de middenvelder als international van het nationale team.

Paty werd tijdens zijn wandeling van school naar huis gedood door een achttienjarige man, voor het tonen van karikaturen van de profeet Mohammed tijdens een les over vrijheid van meningsuiting. Na de terreuraanslag reikte Frankrijk postuum de Nationale orde van het Legioen van Eer uit aan de leraar en Macron hield zich bepaald niet op de vlakte. Hij zei 'dat Paty werd vermoord omdat islamisten onze toekomst willen'.

De president voegde daaraan toe: "Eenheid en vastberadenheid zijn het enige antwoord op de monsterlijke islamitische terreur." Pogba zou de woorden van Macron en de onderscheiding voor Paty zien als een aanval op hemzelf en andere Franse moslims.

Volgens de website 195sports hangt de middenvelder van Manchester United daarom per direct zijn interlandvoetbalschoenen aan de wilgen. Pogba en de voetbalbond van Frankrijk (FFF) hebben nog niet gereageerd op dat 'nieuws'.

UPDATE 12u51
Intussen heeft Pogba wel gereageerd. Op Instagram deelde hij een screenshot van het betreffende nieuws in The Sun, met daarbij een duidelijke reactie. "Onacceptabel fake news", noemde hij het bericht. De middenvelder is dus hoegenaamd niet van plan om afscheid te nemen van de Franse nationale ploeg.


LEES OOK: Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Had je deze reactie verwacht?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
'Goudklomp voor Gent: City en United melden zich'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

4
4
'Beslissing valt over toekomst KDB en Lukaku bij Napoli'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

22
22
Perez dropt transferbom: "Bod van 150 miljoen"

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

31
31
'Club Brugge blijft cashen: WK levert stevige duit op'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

56
56
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

415
415
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

111
111
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

214
214
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

78
78
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

620
620
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

136
136
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

157
157
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

186
186
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

63
63
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

201
201
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1009
1009
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

87
87
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

343
343
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

868
868
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

131
131
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

715
715
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

380
380
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

309
309
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

263
263
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

51
51
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

218
218

Meer sportnieuws