Pogba woedend na berichten over afscheid: "Fake news"

door
Pogba woedend na berichten over afscheid:

Er is in Frankrijk bijzonder veel te doen om de aanslag op leraar Samuel Paty, die op straat werd onthoofd in Conflans-Sainte-Honorine. President Emmanuel Macron nam geen blad voor de mond, maar zou kwaad bloed hebben gezet bij Paul Pogba. Volgens verschillende media stopt de middenvelder als international van het nationale team.

Paty werd tijdens zijn wandeling van school naar huis gedood door een achttienjarige man, voor het tonen van karikaturen van de profeet Mohammed tijdens een les over vrijheid van meningsuiting. Na de terreuraanslag reikte Frankrijk postuum de Nationale orde van het Legioen van Eer uit aan de leraar en Macron hield zich bepaald niet op de vlakte. Hij zei 'dat Paty werd vermoord omdat islamisten onze toekomst willen'.

De president voegde daaraan toe: "Eenheid en vastberadenheid zijn het enige antwoord op de monsterlijke islamitische terreur." Pogba zou de woorden van Macron en de onderscheiding voor Paty zien als een aanval op hemzelf en andere Franse moslims.

Volgens de website 195sports hangt de middenvelder van Manchester United daarom per direct zijn interlandvoetbalschoenen aan de wilgen. Pogba en de voetbalbond van Frankrijk (FFF) hebben nog niet gereageerd op dat 'nieuws'.

UPDATE 12u51
Intussen heeft Pogba wel gereageerd. Op Instagram deelde hij een screenshot van het betreffende nieuws in The Sun, met daarbij een duidelijke reactie. "Onacceptabel fake news", noemde hij het bericht. De middenvelder is dus hoegenaamd niet van plan om afscheid te nemen van de Franse nationale ploeg.


LEES OOK: 'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

Had je deze reactie verwacht?

Meest recent

Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

29
29
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

17
17
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

20
20
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

18
18
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

44
44
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

142
142
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

57
57
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

292
292
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

70
70
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

174
174
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

129
129
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

306
306
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

92
92
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

82
82
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

849
849
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

462
462
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

12
12
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

267
267
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

280
280
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

217
217
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

209
209
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

27
27
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

57
57
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

81
81
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

590
590

Meer sportnieuws