Losada zet puntjes op de i na derbynederlaag

door
Losada zet puntjes op de i na derbynederlaag

Beerschot VA was fantastisch aan het nieuwe seizoen begonnen, maar de laatste weken wisselt de promovendus te vaak goede met minder goede resultaten af. Zo konden de Mannekes zondag niet bevestigen na de demonstratie van een week eerder tegen STVV. In de stadsderby tegen Antwerp werd immers met 3-2 verloren.


Beerschot begon dan ook dramatisch aan de wedstrijd en stond al snel 2 goals in het krijt. Maar naarmate de partij vorderde, trokken de Mannekes het laken steeds steviger naar zich toe. Dat leidde in de tweede helft ook tot de verdiende gelijkmaker. Vlak daarna deed Dieumerci Mbokani de boeken echter dicht na een knappe counter namens de thuisploeg. Opnieuw dus drie tegendoelpunten voor Beerschot. In totaal kregen de Antwerpenaren alweer 23 tegengoals te slikken, enkel Zulte Waregem doet momenteel slechter.

Maar na de derbynederlaag zette coach Hernan Losada de puntjes nog eens op de i: ondanks de vele tegengoals is de Argentijn allerminst van plan om defensiever te gaan spelen. Integendeel. "We willen op deze manier in 1A spelen, op geen enkele andere manier. We zullen geen enkele match spelen waarbij we de bus gaan parkeren en enkel gaan verdedigen. Wij willen winnen, maar als we op deze manier verliezen zal ik daar nooit een probleem mee hebben", vertelde Losada achteraf bij ATV.

De coach heeft dan ook voldoende redenen om zijn aanvallende speelstijl te blijven verdedigen. Het aantal tegengoals is immers bijzonder hoog, maar dat geldt ook voor het aantal gemaakte doelpunten. Beerschot scoorde immers al 24 keer in de JPL, geen enkele ploeg doet momenteel beter. Bovendien presteert de club met een vierde plaats in het klassement nog steeds ver boven de verwachtingen. De derbynederlaag zal dan ook niet blijven nazinderen op 't Kiel. Bovendien volgt begin februari normaal gezien alweer een kans op revanche.

LEES OOK: Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Dit Beerschot is een blijver in 1A ...

Meest recent

Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

71
71
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

111
111
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

37
37
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

23
23
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

153
153
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

218
218
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

27
27
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

559
559
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

108
108
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

413
413
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

219
219
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

109
109
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

736
736
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

176
176
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

248
248
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

190
190
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

173
173
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

417
417
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

222
222
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

74
74
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

476
476
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

265
265
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

141
141

Meer sportnieuws