Losada zet puntjes op de i na derbynederlaag

415
Losada zet puntjes op de i na derbynederlaag

Beerschot VA was fantastisch aan het nieuwe seizoen begonnen, maar de laatste weken wisselt de promovendus te vaak goede met minder goede resultaten af. Zo konden de Mannekes zondag niet bevestigen na de demonstratie van een week eerder tegen STVV. In de stadsderby tegen Antwerp werd immers met 3-2 verloren.


Beerschot begon dan ook dramatisch aan de wedstrijd en stond al snel 2 goals in het krijt. Maar naarmate de partij vorderde, trokken de Mannekes het laken steeds steviger naar zich toe. Dat leidde in de tweede helft ook tot de verdiende gelijkmaker. Vlak daarna deed Dieumerci Mbokani de boeken echter dicht na een knappe counter namens de thuisploeg. Opnieuw dus drie tegendoelpunten voor Beerschot. In totaal kregen de Antwerpenaren alweer 23 tegengoals te slikken, enkel Zulte Waregem doet momenteel slechter.

Maar na de derbynederlaag zette coach Hernan Losada de puntjes nog eens op de i: ondanks de vele tegengoals is de Argentijn allerminst van plan om defensiever te gaan spelen. Integendeel. "We willen op deze manier in 1A spelen, op geen enkele andere manier. We zullen geen enkele match spelen waarbij we de bus gaan parkeren en enkel gaan verdedigen. Wij willen winnen, maar als we op deze manier verliezen zal ik daar nooit een probleem mee hebben", vertelde Losada achteraf bij ATV.

De coach heeft dan ook voldoende redenen om zijn aanvallende speelstijl te blijven verdedigen. Het aantal tegengoals is immers bijzonder hoog, maar dat geldt ook voor het aantal gemaakte doelpunten. Beerschot scoorde immers al 24 keer in de JPL, geen enkele ploeg doet momenteel beter. Bovendien presteert de club met een vierde plaats in het klassement nog steeds ver boven de verwachtingen. De derbynederlaag zal dan ook niet blijven nazinderen op 't Kiel. Bovendien volgt begin februari normaal gezien alweer een kans op revanche.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Dit Beerschot is een blijver in 1A ...

Meest recent

Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

13
13
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

37
37
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

20
20
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

96
96
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

98
98
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

52
52
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

46
46
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

80
80
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

192
192
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

158
158
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

351
351
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

303
303
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

131
131
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

232
232
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

199
199
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

264
264
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

324
324
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

103
103
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54

Meer sportnieuws