'Vaste titularis moet vrezen voor plaats bij Anderlecht'

door
'Vaste titularis moet vrezen voor plaats bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft vrijdagavond vertrouwen getankt met een overtuigende 1-3-overwinning op het veld van KV Kortrijk. In de komende weken zullen de Brusselaars wel moeten bevestigen. Antwerp, Beerschot, Standard en AA Gent vormen immers de tegenstanders in een loodzwaar november.


Coach Vincent Kompany staat dus voor de moeilijkste maand in zijn trainerscarrière tot dusver. Gelukkig heeft hij stilaan zijn type-ploeg gevormd en beginnen de nodige automatismen in het elftal te sluipen. Toch kunnen bepaalde spelers best niet op hun lauweren rusten. Bogdan Mykhaylichenko was tot dusver bijvoorbeeld een vaste waarde, maar daar zou weldra verandering in kunnen komen.

De Oekraïense back werd afgelopen zomer voor een beperkte som op de kop getikt en groeide al snel uit tot een titularis. Hoewel hij zeker niet slecht presteerde, had Mykhaylichenko die rol voornamelijk te danken aan een gebrek aan concurrentie op zijn positie. Maar daar komt nu verandering in. Kemar 'Taxi' Lawrence lijkt immers weer speelklaar. Zaterdag kwam hij alvast in actie tijdens de oefenwedstrijd tegen Charleroi en volgens La Dernière Heure liet de Jamaicaan meteen een sterke indruk achter.

BEVESTIGING
De Waalse krant stelt dan ook dat hij mogelijk snel zijn kans zal krijgen ten nadele van Mykhaylichenko. Dan zal Lawrence zich wel meteen moeten bewijzen. Vorige winter werd hij met hoge verwachtingen weggeplukt uit de MLS, waar hij als één van de beste linksbacks werd beschouwd. Door een fysieke achterstand, de stopzetting van de competitie en mentale problemen in het tussenseizoen, kon hij de verwachtingen echter nog niet waarmaken. Maar indien hij al het goeds kan bevestigen wat in de VS over hem gezegd werd, lijkt Mykhaylichenko een probleem te hebben.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Van welke linksback verwacht u het meest?

Meest recent

Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

4
4
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

31
31
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

29
29
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

60
60
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

65
65
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

218
218
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

236
236
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

36
36
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

382
382
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

190
190
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

117
117
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

270
270
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

133
133
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

104
104
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

83
83

Meer sportnieuws