Pro League bevestigt: drie JPL-wedstrijden uitgesteld

door
Pro League bevestigt: drie JPL-wedstrijden uitgesteld

Vorige week noteerden we de eerste afgelasting in de Jupiler Pro League op basis van het coronaprotocol. De partij tussen KV Oostende en Waasland-Beveren werd afgelast nadat bij die laatste club maar liefst dertien spelers besmet raakten met COVID-19. Een week later is de situatie op de Freethiel nog niet verbeter.

De Pro League heeft nu officieel aangekondigd dat ook de wedstrijd tegen Charleroi niet doorgaat. "De wedstrijd Sporting Charleroi – Waasland-Beveren van komende zondag 25 oktober uit de Jupiler Pro League is door de kalendermanager uitgesteld. Dit gebeurde na een aanvraag van Waasland-Beveren nadat meer dan 7 A-kernspelers positief testten op Covid-19. Conform het Covid-19 Protocol en het Bondsreglement diende de club een aanvraag in, waarna de kalendermanager besloot de wedstrijd uit te stellen. De nieuwe datum wordt later gecommuniceerd", luidt het communiqué.

De verwachting is dat het dit weekend niet bij die ene wedstrijd zal blijven. Ook Eupen-KV Mechelen en Cercle Brugge-Moeskroen zullen wellicht nog uitgesteld worden, want bij KV Mechelen en Moeskroen zitten ze ook met meer dan zeven besmette spelers.

UPDATE 10u50

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Waasland-Beveren werd eerder al uitgesteld, en zoals verwacht komen daar nog twee wedstrijden bij. Zo meldt de Pro League namelijk dat ook de partijen KAS Eupen-KV Mechelen en Cercle Brugge-Moeskroen dit weekend niet kunnen plaatsvinden. Een nieuwe datum is voorlopig nog niet bekend. Die wordt later nog meegedeeld, zo stelt de Pro League nog.

LEES OOK: Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

ZItten we straks met grote problemen?

Meest recent

Coosemans optimistisch na nederlaag: "Alles is speelbaar"

Het ontslag van Besnik Hasi bracht donderdagavond nog geen zoden aan de dijk voor Anderlecht. Ook ...

8
8
Om deze reden dook Riemer plots op bij Anderlecht

Anderlecht is er donderdagavond niet in geslaagd om zich tegen Antwerp te herpakken. Het leed een ...

23
23
Ondanks zege: unanieme ontgoocheling bij Antwerp

Antwerp heeft donderdagavond een uitstekende uitgangspositie gepakt in de halve finale van de Croky ...

46
46
"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

217
217
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

146
146
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

249
249
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

70
70
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

329
329
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

111
111
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

158
158
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

830
830
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

172
172
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

52
52
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

308
308
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

1072
1072
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

202
202
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

189
189
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

124
124
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

45
45
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

798
798
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

556
556
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

73
73
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

480
480
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

265
265
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

395
395

Meer sportnieuws