Club Brugge houdt hart vast na "kritiek moment"

door
Club Brugge houdt hart vast na

Een 1-2 zege in blessuretijd, tegen een ploeg uit pot A in de Champions League: dan durven de emoties al eens hoog oplopen. De spelers en staf van Club Brugge wisten met zichzelf dan ook geen blijf na affluiten in Sint-Petersburg, al kan die ontlading wel eens een zware tol eisen.


Eerder maakte onze redactie immers de bedenking dat de uitgebreide vieringen, waarbij nog bezwaarlijk sprake was van respect voor de coronamaatregelen, mogelijk tot een nieuwe reeks positieve testen zouden kunnen leiden. Tenslotte reisden Simon Mignolet, Odilon Kossounou en Michael Krmencik niet mee naar Rusland nadat bleek dat ze besmet waren geraakt. Vermits ze een paar dagen eerder wel nog op het veld stonden tegen Standard, en dus ook de kleedkamer en bus deelden met hun ploegmakkers, viel echter al niet uit te sluiten dat het virus nog meer slachtoffers had getroffen bij Blauw-Zwart. Vooraf werd dan ook reeds gevreesd dat een volgende testronde meer positieve gevallen aan het licht zou brengen, een angst die er nu dus nog meer inzit.

Dat bevestigde ook Philippe Clement achteraf bij VTM. "Donderdag wordt het echt bang afwachten. Mogelijk vallen er nieuwe spelers uit. We zijn de voorbije dagen supervoorzichtig geweest, maar in het euforiemoment van zo'n winning goal is het onmogelijk om afstand te bewaren van elkaar. Dat was een kritiek momentje. We zullen zien of er spelers besmet waren en anderen hebben aangestoken", aldus de Brugse coach, die tevens aangaf dat de reeds besmette spelers zaterdag opnieuw getest zullen worden. Aangezien de landskampioen diezelfde avond alweer aan de bak moet tegen OH Leuven, ziet het er alvast naar uit dat Mignolet, Kossounou en Krmencik dan opnieuw verstek zullen geven. Afwachten dus of zij daarnaast nog gezelschap krijgen.

Wie zal Club tegen OH Leuven het meeste missen?

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

6
6
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

69
69
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

119
119
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

82
82
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

45
45
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

49
49
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

94
94
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

194
194
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

67
67
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

535
535
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

175
175
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

140
140
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

550
550
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

281
281
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

385
385
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

277
277
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

198
198
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws