Club Brugge houdt hart vast na "kritiek moment"

door
Club Brugge houdt hart vast na

Een 1-2 zege in blessuretijd, tegen een ploeg uit pot A in de Champions League: dan durven de emoties al eens hoog oplopen. De spelers en staf van Club Brugge wisten met zichzelf dan ook geen blijf na affluiten in Sint-Petersburg, al kan die ontlading wel eens een zware tol eisen.


Eerder maakte onze redactie immers de bedenking dat de uitgebreide vieringen, waarbij nog bezwaarlijk sprake was van respect voor de coronamaatregelen, mogelijk tot een nieuwe reeks positieve testen zouden kunnen leiden. Tenslotte reisden Simon Mignolet, Odilon Kossounou en Michael Krmencik niet mee naar Rusland nadat bleek dat ze besmet waren geraakt. Vermits ze een paar dagen eerder wel nog op het veld stonden tegen Standard, en dus ook de kleedkamer en bus deelden met hun ploegmakkers, viel echter al niet uit te sluiten dat het virus nog meer slachtoffers had getroffen bij Blauw-Zwart. Vooraf werd dan ook reeds gevreesd dat een volgende testronde meer positieve gevallen aan het licht zou brengen, een angst die er nu dus nog meer inzit.

Dat bevestigde ook Philippe Clement achteraf bij VTM. "Donderdag wordt het echt bang afwachten. Mogelijk vallen er nieuwe spelers uit. We zijn de voorbije dagen supervoorzichtig geweest, maar in het euforiemoment van zo'n winning goal is het onmogelijk om afstand te bewaren van elkaar. Dat was een kritiek momentje. We zullen zien of er spelers besmet waren en anderen hebben aangestoken", aldus de Brugse coach, die tevens aangaf dat de reeds besmette spelers zaterdag opnieuw getest zullen worden. Aangezien de landskampioen diezelfde avond alweer aan de bak moet tegen OH Leuven, ziet het er alvast naar uit dat Mignolet, Kossounou en Krmencik dan opnieuw verstek zullen geven. Afwachten dus of zij daarnaast nog gezelschap krijgen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Wie zal Club tegen OH Leuven het meeste missen?

Meest recent

DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

8
8
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

53
53
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

31
31
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

66
66
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

36
36
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

214
214
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

311
311
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

99
99
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

422
422
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

197
197
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

180
180
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

243
243
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1642
1642
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

275
275
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

477
477
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1028
1028
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

230
230
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

325
325
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

727
727
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

584
584
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252

Meer sportnieuws