Club Brugge houdt hart vast na "kritiek moment"

door
Club Brugge houdt hart vast na

Een 1-2 zege in blessuretijd, tegen een ploeg uit pot A in de Champions League: dan durven de emoties al eens hoog oplopen. De spelers en staf van Club Brugge wisten met zichzelf dan ook geen blijf na affluiten in Sint-Petersburg, al kan die ontlading wel eens een zware tol eisen.


Eerder maakte onze redactie immers de bedenking dat de uitgebreide vieringen, waarbij nog bezwaarlijk sprake was van respect voor de coronamaatregelen, mogelijk tot een nieuwe reeks positieve testen zouden kunnen leiden. Tenslotte reisden Simon Mignolet, Odilon Kossounou en Michael Krmencik niet mee naar Rusland nadat bleek dat ze besmet waren geraakt. Vermits ze een paar dagen eerder wel nog op het veld stonden tegen Standard, en dus ook de kleedkamer en bus deelden met hun ploegmakkers, viel echter al niet uit te sluiten dat het virus nog meer slachtoffers had getroffen bij Blauw-Zwart. Vooraf werd dan ook reeds gevreesd dat een volgende testronde meer positieve gevallen aan het licht zou brengen, een angst die er nu dus nog meer inzit.

Dat bevestigde ook Philippe Clement achteraf bij VTM. "Donderdag wordt het echt bang afwachten. Mogelijk vallen er nieuwe spelers uit. We zijn de voorbije dagen supervoorzichtig geweest, maar in het euforiemoment van zo'n winning goal is het onmogelijk om afstand te bewaren van elkaar. Dat was een kritiek momentje. We zullen zien of er spelers besmet waren en anderen hebben aangestoken", aldus de Brugse coach, die tevens aangaf dat de reeds besmette spelers zaterdag opnieuw getest zullen worden. Aangezien de landskampioen diezelfde avond alweer aan de bak moet tegen OH Leuven, ziet het er alvast naar uit dat Mignolet, Kossounou en Krmencik dan opnieuw verstek zullen geven. Afwachten dus of zij daarnaast nog gezelschap krijgen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Wie zal Club tegen OH Leuven het meeste missen?

Meest recent

Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

3
3
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

40
40
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

128
128
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

191
191
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

353
353
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

108
108
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

349
349
'KRC Genk zoekt coach: De Condé broedt op verrassing'

Door het ontslag van Thorsten Fink moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe coach, en dus wordt er druk ...

531
531
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

44
44
De Cat zéér streng bij Anderlecht: “Dat moet echt beter"

Nathan De Cat is stilaan één van de grote publiekslievelingen van het Lotto Park aan ...

94
94
HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

156
156
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

30
30
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

177
177
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

231
231
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

67
67
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

493
493
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

240
240
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

65
65
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

202
202
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

360
360
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

308
308
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

35
35
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

392
392
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

259
259
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

317
317

Meer sportnieuws