Club Brugge houdt hart vast na "kritiek moment"

551 stemmen
Club Brugge houdt hart vast na

Een 1-2 zege in blessuretijd, tegen een ploeg uit pot A in de Champions League: dan durven de emoties al eens hoog oplopen. De spelers en staf van Club Brugge wisten met zichzelf dan ook geen blijf na affluiten in Sint-Petersburg, al kan die ontlading wel eens een zware tol eisen.


Eerder maakte onze redactie immers de bedenking dat de uitgebreide vieringen, waarbij nog bezwaarlijk sprake was van respect voor de coronamaatregelen, mogelijk tot een nieuwe reeks positieve testen zouden kunnen leiden. Tenslotte reisden Simon Mignolet, Odilon Kossounou en Michael Krmencik niet mee naar Rusland nadat bleek dat ze besmet waren geraakt. Vermits ze een paar dagen eerder wel nog op het veld stonden tegen Standard, en dus ook de kleedkamer en bus deelden met hun ploegmakkers, viel echter al niet uit te sluiten dat het virus nog meer slachtoffers had getroffen bij Blauw-Zwart. Vooraf werd dan ook reeds gevreesd dat een volgende testronde meer positieve gevallen aan het licht zou brengen, een angst die er nu dus nog meer inzit.

Dat bevestigde ook Philippe Clement achteraf bij VTM. "Donderdag wordt het echt bang afwachten. Mogelijk vallen er nieuwe spelers uit. We zijn de voorbije dagen supervoorzichtig geweest, maar in het euforiemoment van zo'n winning goal is het onmogelijk om afstand te bewaren van elkaar. Dat was een kritiek momentje. We zullen zien of er spelers besmet waren en anderen hebben aangestoken", aldus de Brugse coach, die tevens aangaf dat de reeds besmette spelers zaterdag opnieuw getest zullen worden. Aangezien de landskampioen diezelfde avond alweer aan de bak moet tegen OH Leuven, ziet het er alvast naar uit dat Mignolet, Kossounou en Krmencik dan opnieuw verstek zullen geven. Afwachten dus of zij daarnaast nog gezelschap krijgen.

Wie zal Club tegen OH Leuven het meeste missen?

Meest recent

Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

109
109
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

243
243
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

536
536
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

101
101
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

245
245
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

75
75
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

122
122
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

358
358
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

54
54
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

417
417
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

269
269
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

206
206
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

411
411
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

301
301
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

781
781
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

566
566
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

511
511
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

365
365
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

156
156
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

143
143
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

65
65
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

226
226
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

448
448

Meer sportnieuws