Club Brugge houdt hart vast na "kritiek moment"

door
Club Brugge houdt hart vast na

Een 1-2 zege in blessuretijd, tegen een ploeg uit pot A in de Champions League: dan durven de emoties al eens hoog oplopen. De spelers en staf van Club Brugge wisten met zichzelf dan ook geen blijf na affluiten in Sint-Petersburg, al kan die ontlading wel eens een zware tol eisen.


Eerder maakte onze redactie immers de bedenking dat de uitgebreide vieringen, waarbij nog bezwaarlijk sprake was van respect voor de coronamaatregelen, mogelijk tot een nieuwe reeks positieve testen zouden kunnen leiden. Tenslotte reisden Simon Mignolet, Odilon Kossounou en Michael Krmencik niet mee naar Rusland nadat bleek dat ze besmet waren geraakt. Vermits ze een paar dagen eerder wel nog op het veld stonden tegen Standard, en dus ook de kleedkamer en bus deelden met hun ploegmakkers, viel echter al niet uit te sluiten dat het virus nog meer slachtoffers had getroffen bij Blauw-Zwart. Vooraf werd dan ook reeds gevreesd dat een volgende testronde meer positieve gevallen aan het licht zou brengen, een angst die er nu dus nog meer inzit.

Dat bevestigde ook Philippe Clement achteraf bij VTM. "Donderdag wordt het echt bang afwachten. Mogelijk vallen er nieuwe spelers uit. We zijn de voorbije dagen supervoorzichtig geweest, maar in het euforiemoment van zo'n winning goal is het onmogelijk om afstand te bewaren van elkaar. Dat was een kritiek momentje. We zullen zien of er spelers besmet waren en anderen hebben aangestoken", aldus de Brugse coach, die tevens aangaf dat de reeds besmette spelers zaterdag opnieuw getest zullen worden. Aangezien de landskampioen diezelfde avond alweer aan de bak moet tegen OH Leuven, ziet het er alvast naar uit dat Mignolet, Kossounou en Krmencik dan opnieuw verstek zullen geven. Afwachten dus of zij daarnaast nog gezelschap krijgen.

Wie zal Club tegen OH Leuven het meeste missen?

Meest recent

Straffe ambitie bij KV Mechelen; "Op lange termijn..."

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

2
2
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

9
9
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

45
45
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

38
38
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

37
37
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

229
229
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

93
93
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

87
87
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

165
165
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

175
175
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

52
52
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

65
65
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

123
123
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

837
837
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

224
224
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

251
251
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

288
288
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

110
110
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

99
99
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

74
74
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

297
297
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

156
156
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

280
280
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

533
533
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

158
158

Meer sportnieuws