Thorup spreekt met Dewaest, Genk hakt knoop door

door
Thorup spreekt met Dewaest, Genk hakt knoop door

Het was een van de transfersaga's van afgelopen zomer: de toekomst van Sébastien Dewaest. De voormalige aanvoerder van KRC Genk was in de Luminus Arena onder Hannes Wolf op een zijspoor beland en aasde daarom op een vertrek. Onder meer Anderlecht bleek geïnteresseerd, maar vandaag vertoeft de 29-jarige verdediger nog steeds in de B-kern van de Limburgers.


Geen ideale situatie voor iemand met een zwaar contract tot medio 2023, en dus ondernam Genk al meerdere pogingen om de brokken te lijmen. Zo trad het bestuur reeds in gesprek met Dewaest, die ondanks het ontslag van Wolf echter geen oren naar dialoog meer lijkt te hebben. Toch ging de nieuwe coach Jess Thorup volgens Het Belang van Limburg deze week opnieuw met hem in gesprek.

De krant weet dat Dewaest daarin zijn kant van het verhaal over de frictie tussen hem en de club uit de doeken mocht doen, waarop Thorup zijn bedenkingen neerpende in een rapport. Dat werd vervolgens overgemaakt aan het bestuur, dat nog volgens HBvL aan het eind van de week haar beslissing omtrent de situatie zal meedelen. Wie weet krijgen we Dewaest dus toch nog aan het werk te zien.

LEES OOK: Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

Genk zou Dewaest nog goed kunnen gebruiken

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

26
26
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

137
137
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

97
97
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

68
68
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

330
330
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

100
100
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

330
330
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

193
193
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

223
223
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

121
121
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

181
181
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

64
64
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

49
49
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

562
562
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

199
199
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

283
283
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

764
764
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

402
402
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

394
394
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

206
206
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

455
455
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

131
131
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

841
841
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

531
531
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

71
71

Meer sportnieuws