'Moeskroen kan partij tegen Cercle echt laten uitstellen'

door
'Moeskroen kan partij tegen Cercle echt laten uitstellen'

Het coronavirus heeft de Jupiler Pro League alsmaar meer in zijn greep en dat leidt nu ook tot de eerste afgelastingen. Afgelopen weekend werd de wedstrijd tussen Waasland-Beveren en KV Oostende al uitgesteld omdat bij Waasland-Beveren maar liefst dertien spelers besmet geraakt waren. Ook komend weekend dreigen we weer minstens één afgelasting te krijgen.

Uiteraard is het nog maar de vraag of de match van Waasland-Beveren tegen Charleroi zal kunnen doorgaan, maar ook de partij tussen Cercle Brugge en Moeskroen van zaterdag is volgens L'Avenir in gevaar. Het virus slaat immers ook toe bij de rode lantaarn. Met Benjamin Van Durmen, Alexandre Ippolito en Loris Henry hadden daar al drie spelers een positieve test afgelegd.

Bij de laatste testronde woensdag zijn nog verschillende besmettingen vastgesteld, onder wie ook Harlem Gnohéré. In totaal zouden er twaalf positieve testen genoteerd zijn bij Moeskroen, inclusief de staf. Het valt dus af te wachten hoeveel spelers daarbij zijn. Mochten meer dan zeven spelers besmet zijn, kan Moeskroen de partij tegen Cercle laten uitstellen.

UPDATE 12u51
Het lijkt alsmaar waarschijnlijker dat Cercle-Moeskroen uitgesteld zal worden. Het Nieuwsblad meldt nu immers dat er negen spelers besmet zouden zijn bij de hekkensluiter, naast nog eens drie stafleden. Moeskroen moet het nieuws nog bevestigen, maar met deze cijfers hebben ze alvast het recht om aan de Pro League om uitstel te vragen.

LEES OOK: Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Moet de match uitgesteld worden?

Meest recent

Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

0
0
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

123
123
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

48
48
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

39
39
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

78
78
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

216
216
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

154
154
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

64
64
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

126
126
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

104
104
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

51
51
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

601
601
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

732
732
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

408
408
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

126
126
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

40
40
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

663
663
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

575
575
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

234
234
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

258
258
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

687
687
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

364
364
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

571
571
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

155
155

Meer sportnieuws