TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht legt sterkhouder vast, ruildeal Man Utd en Real'

241
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht legt sterkhouder vast, ruildeal Man Utd en Real'

De transfermarkt is in de meeste landen weer gesloten, al kunnen in sommige landen nog enkele dagen lang (binnenlandse) transfers gedaan worden. Ook vrije spelers kunnen nog een nieuwe club zoeken en uiteraard komt er her en der nog nieuws naar buiten over de voorbije mercato. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht pakten ze de voorbije maanden al uit met heel wat contractverlengingen. De volgende lijkt nu in de maak, want er zou een akkoord in de maak zijn met Hendrik Van Crombrugge. Er zou voor de doelman een overeenkomst klaarliggen tot 2025, waarbij hij de helft meer zou kunnen gaan verdienen. Eerder kreeg hij nochtans van het bestuur te horen dat hij geen opslag zou krijgen.



Er lijken alweer enkele trainersontslagen op komst te zijn in de JPL. Met Vercauteren, Thorup, Bölöni en Wolf werden dit seizoen al vier coaches ontslagen en nummers vijf en zes lijken ook in de maak te zijn. Bij rode lantaarn Moeskroen zou Fernando Da Cruz deze week zijn C4 kunnen krijgen, terwijl bij STVV volgende week tegen Standard Kevin Muscat aan zijn laatste kans toe zou zijn.

BUITENLAND

Manchester United en Real Madrid gaan mogelijk een opmerkelijke ruildeal sluiten. De Engelsen zouden hun oog laten vallen hebben op Federico Valverde en zouden de Uruguayaanse middenvelder willen betrekken in een deal rond Paul Pogba. De Fransman wordt al jaren aan Real gelinkt.



Ritchie Kitoko maakte in 2009 nog deel uit van de selectie van de Rode Duivels voor de Kirin Cup, maar daarna bracht hij zijn carrière vooral door in de Spaanse lagere reeksen. Hij heeft nu een nieuwe club gevonden in Griekenland. De 32-jarige middenvelder gaat aan de slag bij Apollon Smyrnis.

In Engeland maakt Anthony Knockaert nog een transfer. De ex-speler van Standard had bij Fulham niet meteen uitzicht op speelminuten en keert nu terug naar de Championship. Hij wordt verhuurd aan Nottingham Forest.



Manchester City zou dan weer iedereen willen verrassen door in januari al Lionel Messi naar het Etihad te halen. In de zomer waagden ze al een poging, maar FC Barcelona wou toen niet afwijken van de clausule van 700 miljoen euro in diens contract. Nu zouden ze een deal willen sluiten voor 16 miljoen euro, aangezien Messi in de zomer van 2021 gratis de deur uit zou kunnen lopen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Kan City beter wachten tot de zomer om Messi te halen?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

2
2
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

29
29
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

76
76
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

47
47
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

484
484
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

108
108
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

65
65
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

327
327
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

350
350
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

328
328
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

297
297
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

74
74
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

332
332
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

113
113
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

314
314
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

202
202
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

201
201

Meer sportnieuws