Thorup: "Door rode kaart een nog beter gevoel"

door
Thorup:

In zijn derde wedstrijd als trainer van KRC Genk heeft Jess Thorup eindelijk zijn eerste zege beet. Na gelijke spelen tegen KV Oostende en Waasland-Beveren was het uitgerekend tegen leider Charleroi wel prijs. In de slotfase vielen de Limburgers nog met een man minder, maar desondanks trokken ze een 2-1-overwinning over de streep.


"We wilden een nieuwe start maken na de interlandbreak en wilden vandaag een fundament leggen om op voort te bouwen. Dan was dit het perfecte scenario", jubelde de Deen dan ook bij Sporza. "Niet dat ik graag met een man minder speel, maar het geeft de spelers een nog beter gevoel achteraf, te weten dat je er tot de laatste minuut voor hebt moeten knokken."

Genk heeft nu 13 op 27 en staat daarmee op een voorlopige tiende plaats. Volgende week kunnen ze de lijn doortrekken tegen AA Gent, dat wel iets goed te maken zal hebben na de pandoering die zij dit weekend kregen van Cercle Brugge.

LEES OOK: 'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

Zal Genk nu vertrokken zijn voor een reeks?

Meest recent

Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

8
8
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

117
117
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

73
73
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

55
55
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

408
408
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

554
554
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

52
52
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

263
263
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

27
27
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

463
463
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

88
88
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

392
392
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

484
484
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

587
587
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

318
318
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

573
573
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

436
436
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

219
219
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

517
517
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

631
631
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

545
545
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

129
129
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

235
235
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

352
352

Meer sportnieuws