Zondag geeft Zulte Waregem in eigen huis Antwerp FC partij. De troepen van Francky Dury moeten dringend nog eens de drie punten halen, anders kan het wel eens een lang en lastig seizoen te worden aan de Gaverbeek.
In de queeste om de drie punten te sprokkelen zal Francky Dury geen beroep kunnen doen op aanvoerder Ewoud Pletinckx. De talentvolle verdediger is namelijk nog niet voldoende hersteld van een zijn blessure, een scheurtje dat hij opliep aan de ligamenten van de enkel. Daarnaast zijn Sammy Bossut en Luka Zarandia nog niet van de partij.
Anderzijds werd nieuwkomer Thomas Chory voor het eerst opgenomen in de selectie. Volgens Het Laatste Nieuws is de kans zelfs groot dat de 25-jarige Tsjechische aanvaller zowaar aan de aftrap komt te staan.
LEES OOK:
Werk voor Wils: promovendus klopt Antwerp in eerste oefenpot